Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

5 lat za uświadamianie dzieci

Polecane posty

Gość poza PL
7 minut temu, Gość Gość napisał:

I w katolickich szkołach uczą pastorki? 

Nie ,one nie ucza niczego. Od lekcji religii sa normalni nauczyciele, nie katecheci. Przedstawiciele religijni zasiadaja w radzie szkoly,ale nie ucza dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to taka wyśniona, bajkowa kraina.😉

Grazyna poplynela troche w tej fantazji, a za chwile stary wroci z roboty w kopalni, a zupa jeszcze zimna.

Trzeba wyjzec nieco dalej poza polski zascianek, to sam odkryjesz niejedna bajkowa kraine 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość poza PL napisał:

Trzeba wyjzec nieco dalej poza polski zascianek, to sam odkryjesz niejedna bajkowa kraine 🙂

Odezwala sie pani z matura na lekko ponad 30% 🙂 jak sie pracuje u pana Irlandczyka na zmywaku?

I tak btw, co cie obchodzi edukacja w miejscu, gdzie nie mieszkasz, ktora obejmie dzieci, ktore nie powinny cie interesowac? Jakies lekkie zboczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem do konca pewna, czy to irlandia. Laska chyba nie jest do konca swiadoma gdzie mieszka 😉

Bardzo sie ciesze, ze ty jestes swiadoma gdzie ty mieszkasz. To przeciez w zupelnosci wystarczy.

O Irlandii Polnocnej slyszalas moze ?

Ze tak naprawde lezy w dwoch panstwach ? Ze mieszkaja tam i katolicy i protestanci ? Ze ludzie tam mieszkajacy maja podwojne obywatelstwa ?

Jak mozna przeczytac ,niekoniecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Odezwala sie pani z matura na lekko ponad 30% 🙂 jak sie pracuje u pana Irlandczyka na zmywaku?

I tak btw, co cie obchodzi edukacja w miejscu, gdzie nie mieszkasz, ktora obejmie dzieci, ktore nie powinny cie interesowac? Jakies lekkie zboczenie?

Irlandzki kosciol nie radzi sobie ostatnio z ped ofilia, laska, ktora twierdzi, ze tam mieszka, musi poperac taki chory uklad najwyraźniej. Bobrak edukacji to tez brak mozliwosci obrony przed zboczeniami ze strony innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Laska chyba nie odróżnia katolicyzmu od chrześcijaństwa. Bo wiesz skarbie, to nie jest to samo: ) A pastor- kobieta i szkoła katolicka się wykluczają nawzajem, wiesz?: Przestań już lepiej fantazjować bo niespójne te opowieści.

Moze w twojej ciasnej glowce sie wykluczaja. Zrozum, to ze czegos nie doswiadczylas,nie znaczy, ze to nie istnieje 🙂

No tak, przeciez w Pl oprocz religii katolickiej zadna inna nie istnieje.

Ta " mieszanka religijna " jest po to by zmniejszyc historyczna nienawisc pomiedzy katolikami( rdzennymi) a protestantami ( najezdzcami ).W niektorych regionach IE wystarczy miec nie ta rejestracje czy inny akcent by miec przykre doswiadczenia.

Bawia mnie ludzie, ktorzy nigdzie nie byli i nic nie widzieli , a maja sie za eksperta!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli zakażmy edukacji seksualnej, pochwalamy zakazy rozmów o seksie i wydawanie książek edukujących nastolatki, ale zachęcajmy dzieci do sięgania po zakazana literaturę? Bez sensu.

Nie twierdze, ze to ma sens.

Bywalo tak juz w przeszlosci . Ludzie dali sobie rade mimo zakazow. Przeciez nie da sie zakazac rozmawiac z dziecmi o seksie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość poza PL napisał:

Trzeba wyjzec nieco dalej poza polski zascianek, to sam odkryjesz niejedna bajkowa kraine 🙂

Moja droga, zascianek irlandzki niczym nie rozni sie od polskiego. Tam mieszkaja takie same oszolomy religijne, Irlandia to nie jest zaden kraj godny nasladowania, wiem, bo mieszkalam tam 12 lat 🙂 moze ci sie literki przestawily? Islandia, nie Irlandia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość poza PL napisał:

Trzeba wyjzec nieco dalej poza polski zascianek, to sam odkryjesz niejedna bajkowa kraine 🙂

Wspolczuję, musisz miec straszliwe kompleksy pochodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Odezwala sie pani z matura na lekko ponad 30% 🙂 jak sie pracuje u pana Irlandczyka na zmywaku?

I tak btw, co cie obchodzi edukacja w miejscu, gdzie nie mieszkasz, ktora obejmie dzieci, ktore nie powinny cie interesowac? Jakies lekkie zboczenie?

Starasz sie byc niemila ? 🙂

Stereotyp zmywakowy juz traci molem,wiesz ?

Choc w sumie wolalabym pracowac u pana Irlandczyka na zmywaku niz w PL za minimalna 😉 

Gdy ja zdawalam mature nie bylo 30 % 😛

 

Jakze to ? Jak ma mnie nie obchodzic ? Patriota jestem !Polakiem sie jest na zawsze ! Interesowanie sie tym co sie dzieje w Ojczyznie to nasz obywatelski obowiazek !

Takie kwiatkimozna poczytac na kafe w innych tematach 😉

A serio wypowiadam swoja opinie na temat edukacji seksualnej dzieci,niezaleznie jakiego kraju dotyczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wspolczuję, musisz miec straszliwe kompleksy pochodzenia 🙂

Czasami Polakom sloma z butow wychodzi.. niestety..

Niewazne gdzie mieszkaja.

Sami Polacy okreslaja PL mianem zascianku i ciemnogrodu.Oni to musza miec kompleksy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość poza PL napisał:

Starasz sie byc niemila ? 🙂

Stereotyp zmywakowy juz traci molem,wiesz ?

Choc w sumie wolalabym pracowac u pana Irlandczyka na zmywaku niz w PL za minimalna 😉 

Gdy ja zdawalam mature nie bylo 30 % 😛

 

Jakze to ? Jak ma mnie nie obchodzic ? Patriota jestem !Polakiem sie jest na zawsze ! Interesowanie sie tym co sie dzieje w Ojczyznie to nasz obywatelski obowiazek !

Takie kwiatkimozna poczytac na kafe w innych tematach 😉

A serio wypowiadam swoja opinie na temat edukacji seksualnej dzieci,niezaleznie jakiego kraju dotyczy.

 

No to fajnie, ale nie  w p i e r d a l a j się proszę w spawy edukacji szkolnej m.in. moich dzieci 🙂 Bo twoje zainteresowanie jest już troszkę niezdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po co młodzieży taka wiedza, jak się robi dzieci? Niech się uczą innych rzeczy, ja nie chcę, by moje dziecko już w 4 klasie wiedziało, co i jak. 

Biorąc pod uwagę fakt, że w 4 klasie można dostać pierwszej miesiączki, to nie wyobrażam sobie wytłumaczenia sensu jej istnienia, bez wspomnienia o tym, jak dochodzi do zapłodnienia, czy w tym wypadku jego braku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem.rocznik 82 i pamiętam jak w szkole średniej były lekcje  wychowania seksualnego . Hehe połowa odrabiala inne lekcje ,inni pisali sobie kartki, niektórzy spali. Każdy miał w d... te lekcje. Jak dla mnie stracony czas i kasa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Biorąc pod uwagę fakt, że w 4 klasie można dostać pierwszej miesiączki, to nie wyobrażam sobie wytłumaczenia sensu jej istnienia, bez wspomnienia o tym, jak dochodzi do zapłodnienia, czy w tym wypadku jego braku

Dzieci przynosi bocian a krwawienie miesieczne to tylko placz macicy za nienarodzonym dzidziusiem. 

Ups, to sie chyba wyklucza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Irlandzki kosciol nie radzi sobie ostatnio z ped ofilia, laska, ktora twierdzi, ze tam mieszka, musi poperac taki chory uklad najwyraźniej. Bobrak edukacji to tez brak mozliwosci obrony przed zboczeniami ze strony innych.

Ostatnio ? Masz stare info.

To juz wyjasnione,wszystkie brudy ujrzaly swiatlo dzienne, polecialy glowy..

A dzis KK w IE zbiera tego poklosie.

Kiedys KK trzymal cale spoleczenstwo krotko za ryj.

Wyobrazasz sobie, ze dopiero 1985 roku dopuszczono stosowanie pigulek ? Rozwody sa od 1995 ! Po 4 latach separacji..

Dzis coz diametralnie stracili na znaczeniu, co nie znaczy ze stracili cala wladze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość poza PL napisał:

Bywalo tak juz w przeszlosci . Ludzie dali sobie rade mimo zakazow

Ale po co wprowadzać zakaz czytania/posiadania/czytania książek o tej tematyce i jednocześnie zachęcać dziecko, by czytało " księgi zakazane"?

Po co uczyć dzieci w szkole na biologii  o funkcjonowaniu człowieka i jednocześnie zupełnie nie omawiać układu rozrodczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Biorąc pod uwagę fakt, że w 4 klasie można dostać pierwszej miesiączki, to nie wyobrażam sobie wytłumaczenia sensu jej istnienia, bez wspomnienia o tym, jak dochodzi do zapłodnienia, czy w tym wypadku jego braku

Dziewczynka nie musi wiedzieć czemu krwawi. Po prostu leci jej krew i już, tak bywa u kobiet. Nie trzeba od razu tłumaczyć całego cyklu rozmnażania co się gdzie wkłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dziewczynka nie musi wiedzieć czemu krwawi. Po prostu leci jej krew i już, tak bywa u kobiet. Nie trzeba od razu tłumaczyć całego cyklu rozmnażania co się gdzie wkłada.

masakra 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Moja droga, zascianek irlandzki niczym nie rozni sie od polskiego. Tam mieszkaja takie same oszolomy religijne, Irlandia to nie jest zaden kraj godny nasladowania, wiem, bo mieszkalam tam 12 lat 🙂 moze ci sie literki przestawily? Islandia, nie Irlandia?

Nie jest godzien nasladowania ? Dziwne.. 

Czemu Pl miala byc druga IE ? 😉

Ja akurat uwazam, ze powinnysmy go nasladowac , chocby w rozwiazaniach dla malych biznesow. Kady przediebiorca chcialby placic 12,5 % podatku od dochodow , a kazda rodzina majaca dzieci ucieszylaby sie z zerowego Vatu na rzeczy dla dzieci czy podreczniki szkolne.

Skoro mieszkalas tam 12 lat, to powinnas znac irlandzki wymiar katolicyzmu. Oszolomow nie brakuje nigdzie, choc ja spotkalam wiecej w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

No to fajnie, ale nie  w p i e r d a l a j się proszę w spawy edukacji szkolnej m.in. moich dzieci 🙂 Bo twoje zainteresowanie jest już troszkę niezdrowe. 

Nie w p i e r d a l am sie 🙂 Nie glosuje juz od dawna.

Natomiast wyrazam swoja opinie na ten temat, bo mam do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie rozumiem dlaczego z młodzieży robi się ...i którym trzeba tłumaczyć jak zakładać gumkę?  Serio 16 latek nie potrafi przeczytać sobie sam.instrukcji obslugi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale po co wprowadzać zakaz czytania/posiadania/czytania książek o tej tematyce i jednocześnie zachęcać dziecko, by czytało " księgi zakazane"?

Po co uczyć dzieci w szkole na biologii  o funkcjonowaniu człowieka i jednocześnie zupełnie nie omawiać układu rozrodczego? 

A podasz prosze linka do tych rewelacji ?

Uklad rozrodczy czlowieka mozna omowic jak kazdy inny z punktu widzenia biologii.

Nie nie bedzie to zadne wychowanie seksualne.

Tak to funkcjonowalo kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Nie w p i e r d a l am sie 🙂 Nie glosuje juz od dawna.

Natomiast wyrazam swoja opinie na ten temat, bo mam do tego prawo.

Nie glosuje, bo "moj jeden glos nie jest wazny"

Ale wypowiem, sie na kafeterii " bo moj glos jest istotny". 😄😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczynka nie musi wiedzieć czemu krwawi. Po prostu leci jej krew i już, tak bywa u kobiet. Nie trzeba od razu tłumaczyć całego cyklu rozmnażania co się gdzie wkłada.

Człowiek z natury traktuje krew, jak niebezpieczenstwo, teraz wyobraź sobie, że nagle krwawisz obficie, boli Cię i nie wiesz dlaczego. Brzmi, jak trauma na całe życie, albo pewna książka S. Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczynka nie musi wiedzieć czemu krwawi. Po prostu leci jej krew i już, tak bywa u kobiet. Nie trzeba od razu tłumaczyć całego cyklu rozmnażania co się gdzie wkłada.

Uscislijmy jedno.

Dziewczynka- np twoja corka, nie musi wiedziec

Dziewczynka- moja corka, powinna.

Swoja herezję trzymaj wraz z zasciankiem w swoich 4scianach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Uklad rozrodczy czlowieka mozna omowic jak kazdy inny z punktu widzenia biologii.

Ale szkoła ma przecież " nie uświadamiać", więc to się wyklucza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W szkole mojej córki w 5 klasie dzieci oglądały film gdzie rodził się lew morski i moje dziecko ma teraz traumę, bo nie wiedziało, że to " stamtąd" wychodza dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie glosuje, bo "moj jeden glos nie jest wazny"

Ale wypowiem, sie na kafeterii " bo moj glos jest istotny". 😄😄

 

Nie.

Nie glosuje, bo nie ukladam zycia ludziom w krajach gdzie nie mieszkam.

A kafe to kafe..

Tu zaden glos, zadna opinia nie ma znaczenia. Nikt tu swiata nie zbawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Człowiek z natury traktuje krew, jak niebezpieczenstwo, teraz wyobraź sobie, że nagle krwawisz obficie, boli Cię i nie wiesz dlaczego. Brzmi, jak trauma na całe życie, albo pewna książka S. Kinga

Carrie jak Carrie, ale ja serio znam taką dziewczynę, której matka nie chciała powiedzieć nic o tym dlaczego zaczęła krwawić. Ma o to nieustępujący żal i bardzo kiepskie relacje, bo to nie było jedno dziwactwo 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×