Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

5 lat za uświadamianie dzieci

Polecane posty

Gość poza PL
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale ...ki tu siedzą, aż w szoku jestem. Edukacja seksualna polega na tłumaczeniu dzieciom/młodzieży jak wygląda dojrzewanie, mówienie, że masturbacja jest czymś naturalnym (z zaznaczeniem, do którego momentu), że o ich ciele mogą decydować tylko oni, że prezerwatywa może ich uchronić przez zakażeniem się hiv. Jako 14latka na lekcji religii usłyszałam, że jak będę się masturbowac to pójdę do piekła 😉 edukacja seksualna pomaga uchronić dzieci przed molestowaniem seksualnym, bo często dopiero tam się dowiadują, że nie powinny i nie mogą się godzić na dane zachowania ze strony innych osób. Żadna z was nie spanikowala w strachu przed śmiercią w momencie dostania pierwszej miesiączki? Jeżeli ta ustawa wejdzie w życie to z lekcji przyrody również zlikwiduja tematy dotyczące rozmnażania. Ta ustawa dotyczy też zakazu przepisywania przez lekarzy antykoncepcji osobom nieletnim. Takie tabletki uratowały życie mojej koleżance jak mając 13 lat dostała krwotoku w czasie miesiączki. Krew lala się z niej litrami, a dlatego, że pochodziła z rodziny konserwatywnej, dopiero 11 dnia okresu powiedziała o tym mamie! Bo zemdlala! W szpitalu leżała tydzień. Przypominam, że seks można uprawiać wg prawa od 15 roku życia. I 15,16, 17 latka nie będzie mogła dostać recepty na tabletki antykoncepcyjne, bo nie. Bo tak sobie wymyślił nasz katolicki rząd. 

W Szczecinie prostest odbędzie się dzisiaj o 17.30 na placu solidarności. Niech deszcz nie będzie dla nas wymówka. 

Prawo nie stanowi, ze mozna uprawiac seks od 15 roku zycia, tylko, ze jest to legalne. Nie beda cie za jego uprawianie scigac z urzedu.

Ja nie spanikowalam w czasie pierwszej miesiaczki,bo bylam na nia przygotowana i nie dzieki szkole, tylko dzieki sobie samej- znalazlam potrzebne info i odpowiedzi na pytania w stosownej literaturze w bibliotece.

Jak osoba ktora nie ma samodzielnej zdolnosci do czynnosci prawnych ma podejmowac decyzje ?Naprawde sadzisz, ze tabsy dla dojrzewajacego organizmu to taki miod ? Dorosle kobiety miewaja problemy zdrowotne ,a  co dopiero dojrzewajace dzieci. Ktora z nastolatek przyczytala ulotke , ktora zrobila padania przed,ktora wogole pytala o ich szkodliwosc ? Pigulki jak kazdy lek ma/moze miec skutki uboczne,a nastolatki nie sa tego swiadome,bo je to nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Prawo nie stanowi, ze mozna uprawiac seks od 15 roku zycia, tylko, ze jest to legalne. Nie beda cie za jego uprawianie scigac z urzedu.

Ja nie spanikowalam w czasie pierwszej miesiaczki,bo bylam na nia przygotowana i nie dzieki szkole, tylko dzieki sobie samej- znalazlam potrzebne info i odpowiedzi na pytania w stosownej literaturze w bibliotece.

Jak osoba ktora nie ma samodzielnej zdolnosci do czynnosci prawnych ma podejmowac decyzje ?Naprawde sadzisz, ze tabsy dla dojrzewajacego organizmu to taki miod ? Dorosle kobiety miewaja problemy zdrowotne ,a  co dopiero dojrzewajace dzieci. Ktora z nastolatek przyczytala ulotke , ktora zrobila padania przed,ktora wogole pytala o ich szkodliwosc ? Pigulki jak kazdy lek ma/moze miec skutki uboczne,a nastolatki nie sa tego swiadome,bo je to nie interesuje. 

ale z ciebie ciemogród, masakra.

tabsy to nie miód ale konieczność, zwłaszcza gdy obecnie co trzecia nastolatka ma PCOS i inne zaburzenia. Poczytaj sobie najpierw co to jest.

... mnie obchodzi, że twoje dzieciaki chodza do szkoły katolickiej i mają 10x tygodniowo religię zamiast matematyki. Zajmij się swoim podwórkiem a nie dziećmi, które twoje nie są i ich rodzicami, których iq jest nieco wyższe od twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ale z ciebie ciemogród, masakra.

tabsy to nie miód ale konieczność, zwłaszcza gdy obecnie co trzecia nastolatka ma PCOS i inne zaburzenia. Poczytaj sobie najpierw co to jest.

... mnie obchodzi, że twoje dzieciaki chodza do szkoły katolickiej i mają 10x tygodniowo religię zamiast matematyki. Zajmij się swoim podwórkiem a nie dziećmi, które twoje nie są i ich rodzicami, których iq jest nieco wyższe od twojego.

Miało być ^ nie obchodzi mnie, że

a mówiąc kolokwialnie, mam to w doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość poza PL napisał:

Prawo nie stanowi, ze mozna uprawiac seks od 15 roku zycia, tylko, ze jest to legalne. Nie beda cie za jego uprawianie scigac z urzedu.

Ja nie spanikowalam w czasie pierwszej miesiaczki,bo bylam na nia przygotowana i nie dzieki szkole, tylko dzieki sobie samej- znalazlam potrzebne info i odpowiedzi na pytania w stosownej literaturze w bibliotece.

Jak osoba ktora nie ma samodzielnej zdolnosci do czynnosci prawnych ma podejmowac decyzje ?Naprawde sadzisz, ze tabsy dla dojrzewajacego organizmu to taki miod ? Dorosle kobiety miewaja problemy zdrowotne ,a  co dopiero dojrzewajace dzieci. Ktora z nastolatek przyczytala ulotke , ktora zrobila padania przed,ktora wogole pytala o ich szkodliwosc ? Pigulki jak kazdy lek ma/moze miec skutki uboczne,a nastolatki nie sa tego swiadome,bo je to nie interesuje. 

Jprdl

 

Czy ty zdałaś maturę z polskiego? Tam jest coś takiego, jak czytanie ze zrozumieniem. Mam wrażenie, że zdawałaś tylko egzamin z klęczenia przed księdzem.

Skoro coś JEST LEGALNE to znaczy, że MOŻNA to robić. Jesli marihuana medyczna jest legalna, to znaczy, że możesz ją zażyć. Jesli picie wódki jest legalne, to znaczy, że możesz ją kupić.

 

Już nie błaźnij się bardziej :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosigliere

Piec lat to zdecydowanie za malo. Trzeba odnowic sprawdzona na przestrzeni wiekow tradycje kk i za uswiadamianie i inne herezje palic na stosie, oczywiscie dopiero po torturach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jprdl

 

Czy ty zdałaś maturę z polskiego? Tam jest coś takiego, jak czytanie ze zrozumieniem. Mam wrażenie, że zdawałaś tylko egzamin z klęczenia przed księdzem.

Skoro coś JEST LEGALNE to znaczy, że MOŻNA to robić. Jesli marihuana medyczna jest legalna, to znaczy, że możesz ją zażyć. Jesli picie wódki jest legalne, to znaczy, że możesz ją kupić.

 

Już nie błaźnij się bardziej 🙂

 

Nie ma czegoś takiego, jak marihuana medyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie ma czegoś takiego, jak marihuana medyczna.

Różnicą między marihuaną rekreacyjną a medyczną jest proporcja pomiędzy CBD a THC. Doucz się ćwieku, jeśli chcesz zabłysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Różnicą między marihuaną rekreacyjną a medyczną jest proporcja pomiędzy CBD a THC. Doucz się ćwieku, jeśli chcesz zabłysnąć.

To Ty się doucz, jak chcesz zabłysnąć. Bo co najwyżej jest medyczne zastosowanie, a to gruba różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

To Ty się doucz, jak chcesz zabłysnąć. Bo co najwyżej jest medyczne zastosowanie, a to gruba różnica.

Podałam ci przecież informacje jak krowie na rowie a ty dalej swoje, wystarczy wpisać w google :D 

Prawdziwy ...a nigdy nie będzie wiedział, że jest ...ą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Prawdziwy i d i o t a  nigdy nie będzie wiedział, że jest i d i o t ą.  Ty tego nie wiesz na pewno ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Podałam ci przecież informacje jak krowie na rowie a ty dalej swoje, wystarczy wpisać w google 😄

Prawdziwy ...a nigdy nie będzie wiedział, że jest ...ą.

To chyba Ty dalej nie rozumiesz. Przez używanie zwrotu medyczna marihuana sprawiasz, że banda ...i będzie argumentować, że marihuana rekreacyjna jest ok, bo przecież leczy (nie wiedząc o szczegółach) więc lepiej używać medycznego zastosowania, niż medycznej marihuany, łapiesz? No chyba, że jesteś chętna na równouprawnienie innych substancji i pójdziesz walczyć o mówienie o medycznej kokainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

To Ty się doucz, jak chcesz zabłysnąć. Bo co najwyżej jest medyczne zastosowanie, a to gruba różnica.

hahaha oczywiscie ze jest różnica, co za baran

medyczna marihuana jest niemal pozbawiona substancji psychoaktywnej thc, inaczej nie byłaby medyczna maryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To chyba Ty dalej nie rozumiesz. Przez używanie zwrotu medyczna marihuana sprawiasz, że banda ...i będzie argumentować, że marihuana rekreacyjna jest ok, bo przecież leczy (nie wiedząc o szczegółach) więc lepiej używać medycznego zastosowania, niż medycznej marihuany, łapiesz? No chyba, że jesteś chętna na równouprawnienie innych substancji i pójdziesz walczyć o mówienie o medycznej kokainie.

ale z ciebie ignorantka, nawet ci się nie chce sięgnąć po wiedzę, chociażby z wikipedii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelas
4 minuty temu, Gość gość napisał:

To chyba Ty dalej nie rozumiesz. Przez używanie zwrotu medyczna marihuana sprawiasz, że banda ...i będzie argumentować, że marihuana rekreacyjna jest ok, bo przecież leczy (nie wiedząc o szczegółach) więc lepiej używać medycznego zastosowania, niż medycznej marihuany, łapiesz? No chyba, że jesteś chętna na równouprawnienie innych substancji i pójdziesz walczyć o mówienie o medycznej kokainie.

Kolejna nawiedzona roora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ale z ciebie ignorantka, nawet ci się nie chce sięgnąć po wiedzę, chociażby z wikipedii 🙂

Ty chyba nadal nie łapiesz, że piszemy o jednym i tym samym, tylko ja zwracam uwagę na terminologię. Tak, wiem zaraz napiszesz, że to tylko skrót myślowy, ale tym skrótem pogłębiasz niewiedzę ludzi. Jak wszystko jest ok, to napisz proszę, kiedy ostatnio słyszałaś o medycznej kokainie? Nie słyszałaś? To sprawdź na wikipedii dlaczego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ale ja nadal nie widze twojego problemu, bo wg mnie podreczn. do biol. to nie jest teren do zaglebiania sie w techniczne aspekty spolkowanua, rozkminianie masturbacji, czy rozgrywki polityczne nad homoseksualnoscia. Powinno byc wiecej genetyki, immunologii i bardziej zaawansowanych pozytecznych info., zeby nie bylo sytuacji, ze Polska nie ma ani jednego laboratorium specjaluzujacego sie w terapii CART i ogranuczony dostep do check point blokade i przez to pacjeci z nowotworami w PL musza umierac, bo NFZ nie ma dla nich kasy na leczenie zagranica, a lokalnie tez nie oferuje co jest absurdem. Tak samo, w kazdym kraju sa juz kopie lab. genetycznych typu 23 and me, a w PL zero. Jak szkola bedzie sie zajmowac dupami zamiast powaznym ksztalceniem to zawsze bedzie zacofanie i niedostatek.

Mnie szlag trafia jak sobie przypomne u siebie lekcje robienia kanapek w ramach Pracy Techniki i inne ...y, gdzie 80% klasy poszlo do szkol zasadniczych. A to nie byly glupie dzieci, tylko nie pilnowane i w beznadziejnej leniwej nie ambitnej prowincjonalnej podstawowce (gimnazjow wtedy nie bylo).

Co ty za bzdury wypisujesz? Polska jest sto lat za murzynami w leczeniu i badaniach, bo polska nauka i medycyna są karygodnie niedofinansowane, a nie dlatego, że w podstawówce się nie uczy o immunologii (co zresztą jest specjalistyczną wiedzą o poziomie zbyt zaawansowanym nawet dla liceum)!!! Kasa idzie na świątynie opaczności i patologię 500+, zamiast na na subwencje dla ośrodków medycznych i naukowych.

 

Faktycznie, jedyne czego trzeba polskiej nauce to jeszcze  wiecej wydawać na wpadkowe dzieciory, bo ludzie nie będą mieli pojęcia o świadomym seksie... 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ty chyba nadal nie łapiesz, że piszemy o jednym i tym samym, tylko ja zwracam uwagę na terminologię. Tak, wiem zaraz napiszesz, że to tylko skrót myślowy, ale tym skrótem pogłębiasz niewiedzę ludzi. Jak wszystko jest ok, to napisz proszę, kiedy ostatnio słyszałaś o medycznej kokainie? Nie słyszałaś? To sprawdź na wikipedii dlaczego 🙂

Cytat z jednej z medycznych stron:

"O ile większe stężenie CBD jest mocno pożądane w przypadku medycznej marihuany, na niektóre schorzenia przepisuje się szczepy (lub ich przetwory) z wysokim poziomem THC — wszystko zależy od konkretnego przypadku.

Faktem jest, że użytkownicy rekreacyjni rzadziej korzystają z konopi o wysokiej zawartości CBD; nie oznacza to jednak, że CBD ma wyłączność na medyczne zastosowanie marihuany."

więcej mi się nie chce dyskutowac z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Cytat z jednej z medycznych stron:

"O ile większe stężenie CBD jest mocno pożądane w przypadku medycznej marihuany, na niektóre schorzenia przepisuje się szczepy (lub ich przetwory) z wysokim poziomem THC — wszystko zależy od konkretnego przypadku.

Faktem jest, że użytkownicy rekreacyjni rzadziej korzystają z konopi o wysokiej zawartości CBD; nie oznacza to jednak, że CBD ma wyłączność na medyczne zastosowanie marihuany."

więcej mi się nie chce dyskutowac z toba

To posłuchaj chociażby Rutkowskiego, jeśli ja Cię nie przekonuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

To posłuchaj chociażby Rutkowskiego, jeśli ja Cię nie przekonuję.

 

A ty zerknij na pierwsza lepsza stronę medyczną.

to na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

A ty zerknij na pierwsza lepsza stronę medyczną.

to na tyle.

Wiesz co różni Twoje strony medyczne, od osób, które pracują z uzależnionymi? To ci drudzy potrafią powiązać pewne reakcje z używanym językiem, którego używa się w kontekście środków psychoaktywnych. Ale oni też się nie znają.

I czekam na medyczną kokainę, skoro "medyczne zastosowanie" jest takie głupiotkie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

ale z ciebie ciemogród, masakra.

tabsy to nie miód ale konieczność, zwłaszcza gdy obecnie co trzecia nastolatka ma PCOS i inne zaburzenia. Poczytaj sobie najpierw co to jest.

... mnie obchodzi, że twoje dzieciaki chodza do szkoły katolickiej i mają 10x tygodniowo religię zamiast matematyki. Zajmij się swoim podwórkiem a nie dziećmi, które twoje nie są i ich rodzicami, których iq jest nieco wyższe od twojego.

Coz,gratuluje  tego wysokiego IQ w takim razie 🙂

Co do PCOS to doskonale wiem co to jest ,moja najstarsza corka to ma , a jest to naproawdopodobniej efektem zaburzen immunologicznych+ skutkiem ubocznym implantu, ktory miala w wieku 17 lat,lecz zle na niego zareagowala i byly klopoty z jego usunieciem.

Proponuje przyblizyc sobie temat systemu edukacji w innych panstwach, bys nie ocenial wszystkiego przez pryzmat PL, bo tylko sie osmieszasz nieznajomoscia tematu.

Dla twojej informacji: moje dzieci maja codziennie lekcje z matematyki jak rowniez z jezyka. Religii maja 2 godziny tygodniowo.

W szkole jest malutka kaplica, gdzie dzieci moga pojsc jesli czuja taka potrzeba i porozmawiac z pastorem,ktory nota bene jest kobieta 😉 I wiem, ze nie rozmawiaja wcale o religii,a raczej o swoich problemach,uczuciach jakich w danym momencie doswiadczaja. Pastor robi bez mala za szkolnego psychologa. Czasami taka rozmowa daje wiecej efektow niz wizyta u specjalisty.

Wiesz jak np. wyglada pierwsza spowiedz dzieci przed komunia ?

Rysuja swoje " grzechy " na kartkach i rozmawiaja o tym z ksiedzem. Zadnego konfesjonalu,kleczenia i klepania formulek. Moje dzieci narysowaly np. balagan w swoim pokoju ..

Nie ma koledy i nigdy nie bylo.

Pigulke "po" mozna kupic bez recepty po rozmowie z farmaceuta i wypelnieniu przez niego stosownych papierow.

Homoseksualisci moga legalnie brac slub cywilny..

W moim miasteczku jest 7 kosciolow roznych wyznan..

Straszny ten kraj, gdzie 98 % szkol jest katolickich,prawda ? 😉

 

Niestety , ale powinienes sie przyjzec bardziej sobie. Nie jestes wcale lepszy, czy madrzejszy od tych " katoli", "ciemnogrodu" i innych ,o ktorych wyrazasz sie z taka pogarda.Masz tak samo waskie horyzonty, czujesz taka sama nieanwisc do wszystkiego co ci obce i czego nie rozumiesz.

Smutne to. 

Czujesz sie lepszy ,ale niestety jestes taki sam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jprdl

 

Czy ty zdałaś maturę z polskiego? Tam jest coś takiego, jak czytanie ze zrozumieniem. Mam wrażenie, że zdawałaś tylko egzamin z klęczenia przed księdzem.

Skoro coś JEST LEGALNE to znaczy, że MOŻNA to robić. Jesli marihuana medyczna jest legalna, to znaczy, że możesz ją zażyć. Jesli picie wódki jest legalne, to znaczy, że możesz ją kupić.

 

Już nie błaźnij się bardziej 🙂

 

Nie, to znaczy jedynie, ze nie poniesiesz za to kary przewidzianej prawem, gdyz takowa nie istnieje.

Natomiast czy powinno sie to robic to druga kwestia.

Miekkie narkotyki sa w Holandii legalne, czy to znaczy , ze wszyscy musimy je zazywac ?

 

A co do matury,to zdalam ja na grubo przed czasem gdy wytarczylo miec 30 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Coz,gratuluje  tego wysokiego IQ w takim razie 🙂

Co do PCOS to doskonale wiem co to jest ,moja najstarsza corka to ma , a jest to naproawdopodobniej efektem zaburzen immunologicznych+ skutkiem ubocznym implantu, ktory miala w wieku 17 lat,lecz zle na niego zareagowala i byly klopoty z jego usunieciem.

Proponuje przyblizyc sobie temat systemu edukacji w innych panstwach, bys nie ocenial wszystkiego przez pryzmat PL, bo tylko sie osmieszasz nieznajomoscia tematu.

Dla twojej informacji: moje dzieci maja codziennie lekcje z matematyki jak rowniez z jezyka. Religii maja 2 godziny tygodniowo.

W szkole jest malutka kaplica, gdzie dzieci moga pojsc jesli czuja taka potrzeba i porozmawiac z pastorem,ktory nota bene jest kobieta 😉 I wiem, ze nie rozmawiaja wcale o religii,a raczej o swoich problemach,uczuciach jakich w danym momencie doswiadczaja. Pastor robi bez mala za szkolnego psychologa. Czasami taka rozmowa daje wiecej efektow niz wizyta u specjalisty.

Wiesz jak np. wyglada pierwsza spowiedz dzieci przed komunia ?

Rysuja swoje " grzechy " na kartkach i rozmawiaja o tym z ksiedzem. Zadnego konfesjonalu,kleczenia i klepania formulek. Moje dzieci narysowaly np. balagan w swoim pokoju ..

Nie ma koledy i nigdy nie bylo.

Pigulke "po" mozna kupic bez recepty po rozmowie z farmaceuta i wypelnieniu przez niego stosownych papierow.

Homoseksualisci moga legalnie brac slub cywilny..

W moim miasteczku jest 7 kosciolow roznych wyznan..

Straszny ten kraj, gdzie 98 % szkol jest katolickich,prawda ? 😉

 

Niestety , ale powinienes sie przyjzec bardziej sobie. Nie jestes wcale lepszy, czy madrzejszy od tych " katoli", "ciemnogrodu" i innych ,o ktorych wyrazasz sie z taka pogarda.Masz tak samo waskie horyzonty, czujesz taka sama nieanwisc do wszystkiego co ci obce i czego nie rozumiesz.

Smutne to. 

Czujesz sie lepszy ,ale niestety jestes taki sam.

 

 

wybacz ale na pewno nie jestem taka, jak ty 🙂

Może i u twojej córki to wynik jakiegoś implantu ale PCOS w 90% przypadków jest wynikiem zaburzeń hormonalnych ( tu mozna wpisać dowolny powód zaburzeń - środowisko, żywność, wczesne dojrzewanie itp), związanych z nadmiarem androgenów i problemem z synteza cukrów. Przepisanie tabsów bywa niekiedy jedyną skuteczna formą leczenia, podobnie jak w przypadku leczenia torbieli, krwiaków różnego rodzaju. Immunologia nie ma tu nic do rzeczy. Sory ale implant twojej córki mnie nie przekonuje. Pigułki maja swoje złe strony, jak każdy lek, ale sa dobre i potrzebne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość poza PL napisał:

Nie, to znaczy jedynie, ze nie poniesiesz za to kary przewidzianej prawem, gdyz takowa nie istnieje.

Natomiast czy powinno sie to robic to druga kwestia.

Miekkie narkotyki sa w Holandii legalne, czy to znaczy , ze wszyscy musimy je zazywac ?

 

A co do matury,to zdalam ja na grubo przed czasem gdy wytarczylo miec 30 %.

nie musimy a możemy.

Czy ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, dedukcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość poza PL napisał:

A co do matury,to zdalam ja na grubo przed czasem gdy wytarczylo miec 30 %.

1 minutę temu, Gość gosc napisał:

 

Gratulacje. Jesteśmy z ciebie dumni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie musimy a możemy.

Czy ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, dedukcją?

Wyluzuj, ona ma iq poniżej 50. Szkoda czasu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podobno mają wycofać temat seksu z nauki i wycofać wszystkie książki o dojrzewaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

wybacz ale na pewno nie jestem taka, jak ty 🙂

Może i u twojej córki to wynik jakiegoś implantu ale PCOS w 90% przypadków jest wynikiem zaburzeń hormonalnych ( tu mozna wpisać dowolny powód zaburzeń - środowisko, żywność, wczesne dojrzewanie itp), związanych z nadmiarem androgenów i problemem z synteza cukrów. Przepisanie tabsów bywa niekiedy jedyną skuteczna formą leczenia, podobnie jak w przypadku leczenia torbieli, krwiaków różnego rodzaju. Immunologia nie ma tu nic do rzeczy. Sory ale implant twojej córki mnie nie przekonuje. Pigułki maja swoje złe strony, jak każdy lek, ale sa dobre i potrzebne.

 

Oczywiscie, ze sa dobre i potrzebne i jak wszystko ma swoja swoje skutki uboczne.

Nie widze zadnego problemu gdy bierze sie je w trakcie leczenia.

Chcesz mi powiedziec, ze wszystkie nastolatki wymagaja specjalistycznego leczenia i nie biora tabsow  ze wzgledu na ich antykoncepcyjne dzialanie ? Dzialanie antykoncepcyjne to jedynie skutek uboczny, a wymyslono je by leczyc zaburzenia hormonalne ?

Wybacz,ale nie uwierze 🙂

Sama je bralam,ale nie po to by sie leczyc z czegokolwiek,lecz o to by nie miec dzieci.

I dalej twierdze, ze tak forma antykoncepcji dla nastolatki jest niewskazana,bo powoduje wiecej szkody niz pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Gratulacje. Jesteśmy z ciebie dumni.

A dziekuje 🙂

A tobie udalo sie osiagnac ponad 30 % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
11 minut temu, Gość gosc napisał:

wybacz ale na pewno nie jestem taka, jak ty 🙂

 

 

Zdecydowanie. Nie ma dwoch takich samych osob. A nas dzieli duzo wiecej niz wiek i geografia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×