Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karen

Zawsze jestem opcją zapasową

Polecane posty

Gość Karen

Randkuję przez internet od dłuższego czasu. Mój problem jest taki, że po randkach faceci albo się nie odzywają, albo się odzywają i dalej ze mną umawiają, ale cały czas przesiadują na portalach i szukają kogoś lepszego nadal trzymając mnie 'w zapasie'. Jestem zdołowana i czuję się nic nie warta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli facet umawia się i flirtuje z wieloma kobietami na raz, jest większa szansa że kobieta na takiego trafi.  To czysta statystyka, nie bierz tego do siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość San

Ja tak samo miałem kiedyś. Najgorsze jest to że jednej kompletnie zaufałem i zakochałem się 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Widziałem jedną karen była piękna ale z bagażem 😞

...w internecie bo od wielu lat nie wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam konto na jednym portalu i moja koleżanka też i siedziałyśmy obok siebie i jeden chłopak nas obie usiłował zbajerować równocześnie, namawiając usilnie na spotkanie. Generalnie sie nie wysiłał zbytnio, taki typ kopiuj/wklej. Ja sie umówiłam z nim na 16, a ona na 19😀😀😀 oczywiście nie muszę dodawać, że żadna z nas nie poszła, a on wypisywał, że czeka😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Gość napisał: ...w internecie bo od wielu lat nie wychodzę. X biedny Gość Gość 😞

Biedny ty. Albo i nie, bo mi ciebie nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: Biedny ty. Albo i nie, bo mi ciebie nie żal. X nie leżaczek biedny nie jest! 😔

Jesteś biedny i przez to rzebrzesz o uwagę obcych ludzi w internecie których nie obchodzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

21 minut temu, Gość Gość napisał: Jesteś biedny i przez to rzebrzesz o uwagę obcych ludzi w internecie których nie obchodzisz.  X ty za to ciągle o moją 😮

Nie schlebiaj sobie bo nie ma powodu. Ja chcę tylko starego dobrego Kafe bez ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilowski

Trzymaja cie w rezerwie na czas posuchy, w mysl zasady lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu.Nie Trac na nich czasu i olej szczyli,na portalach randkowych to przebywa  juz tylko przebrany i czesto wybrakowany towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karen

Też wydaje mi się, że to kwestia portali randkowych.. nawet najbeznadziejniejsi mają wymagania nie z tej ziemi i myślą, że mogą mieć piękność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Imię masz piękne 😘

Leżaczka ładniejsze😘😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Suzi też jest piękne 😄

Ale Lezaczka ładniejsze😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Tiaa, prawie każdy pewnie liczy że wyha/czy top modelkę/miss choć sam top modelem/misterem nie jest. No ale jak taka przez pewien czas się nie trafia (ciekawe czemu?) a za przeproszeniem bzykac się chce, to się bierze "to" co jest. I mało który pewnie się zreflektuje, źe niejedna taka kobieta mogłaby być wspaniałą partnerką, w dodatku jest bardziej atrakcyjna od niego, ale co tam. On chce kobiety o wyglądzie olśniewającej celebrytki i już i taka zwykła mu nie wystarczy. Najgorsze w tym wszystkim, że pewnie niejednej kobiecie taki wybredny amant krwi napsuł, bo skapnąć się że robi się za zapchajdziurę nie jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×