Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Moja matka ma do nas 6 h drogi, nie przyjeżdżają a jecza co 2 tyg.ze tęsknią już za wnukiem. Pojadę dopiero na święta, oni też mają auto, bez przesady. Co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość Gość

Myślą że my będziemy tam jeździć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech sobie jecza. Za przeproszeniem dwa 55 letnie trutnie, żadnych zainteresowań, kościół i telewizja do której mój ojciec jest przyspawany. Jak tak teksni to niech ruszy się do wnuka. Bez przasady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale kto ci karze jeździć? Chwalisz się czy zalisz? Ja mam do rodziców 5 minut samochodem a widzimy się raz na miesiąc czasem jeszcze rzadziej. Teściów mam też w sumie niedaleko bo 10 minut autem widzimy się raz na parę miesięcy. Jak dzieci były małe stekali, jedni o drudzy, ale powiedziałam, że chyba wiedzą, gdzie wnuki mieszkają. Ja zawsze zapraszam, ale na zawołanie jeździć nie będę. Dotarło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę sie żale. Bo ja też trochę za nimi czasem tęsknię choć są jacy są. Ale oni nigdy tu nie chcą przyjechać. Potrafią tylko wypusywac jak teksni za nami i wnukiem, próbując woedzic nas w poczucie obowiązku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia

Swój do swojego ciągnie, jesteście tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychofan

O jezu. Ten temat byl juz tu chyba z tysiac razy. Ile jeszcze razy go zalozysz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Psychofan napisał:

O jezu. Ten temat byl juz tu chyba z tysiac razy. Ile jeszcze razy go zalozysz?????

Zapomniałeś zażyć leków? Jedna jedyna osoba na całej kafeterii nie ma żadnej pomocy i żadnego wsparcia o rodziny jednej i drugiej i tylko jedna osoba myślisz że czuję się smutna że nikt jej nie odwiedza? Bo w tym kraju każdy ma 50 lat to od razu musi się kłaść do trumny? Nie ma już na nic siły? Tylko czekać na śmierć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Zapomniałeś zażyć leków? Jedna jedyna osoba na całej kafeterii nie ma żadnej pomocy i żadnego wsparcia o rodziny jednej i drugiej i tylko jedna osoba myślisz że czuję się smutna że nikt jej nie odwiedza? Bo w tym kraju każdy ma 50 lat to od razu musi się kłaść do trumny? Nie ma już na nic siły? Tylko czekać na śmierć? 

Sto razy pisala juz o tym. Po uj sie zalic w nieskonczonosc. Widac, ze nie ma problemow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×