Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dziewczyny! Piszcie ile zrzuciłyście kg zaraz po urodzeniu! 😁

Polecane posty

Gość Gość

Ile po po porodzie schudłyście od razu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

8 kg kilka dni po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pierwszej ciąży przytylam 6kg,po urodzeniu wazylam -10, więc 48kg. 

W drugiej grubo. Przytylam 18kg, w pierwszym tygodniu czy dwóch spadło 10kg a później powoli kolejne 3... ostatnie 5 nie chciały spaść az wróciłam do pracy i narzucilam sobie taki bieg,że piszczalam. Waga spadla do 52kg, ale musze się pilnować, bo jak mniej sie ruszam to szybko tyje 😞 po pierwszej ciąży przez 7 lat waga stała prawie w miejscu. 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

5, ale nic nie przytyłam w ciąży, więc ze szpitala wyszłam szczuplejsza niż przed 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed ciążą ważyłam 55kg. W ciąży przytyłam do 68kg. Po porodzie do kilku dni schudłam do 59kg. Teraz jest już 9 tygodni po porodzie i ważę 54kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu na kafe wszyscy ważą 50kg...

Ja niestety nie należę do modelek. Przed ciążą 66, w dniu porodu 79. Po dwóch dobach wychodziłam i w domu miałam 74. Po tygodniu 69. Pozostałych 4 musiałam się już pozbyć dietą i ćwiczeniami, wcale nie chciały zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tu na kafe wszyscy ważą 50kg...

Ja niestety nie należę do modelek. Przed ciążą 66, w dniu porodu 79. Po dwóch dobach wychodziłam i w domu miałam 74. Po tygodniu 69. Pozostałych 4 musiałam się już pozbyć dietą i ćwiczeniami, wcale nie chciały zejść.

I co druga nic nie przytyła a z porodówki wychodziła szczuplejsza niż jest :P. Szkoda, że na ulicach widać co innego :P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć
39 minut temu, Gość Gość napisał:

I co druga nic nie przytyła a z porodówki wychodziła szczuplejsza niż jest :P. Szkoda, że na ulicach widać co innego :P. 

Jak ktoś jest niski 160-167to 50 kg to normalna budowa a nie szczuplosc .Jak wyższy to jiz taka osoba jest szczupla.Ja na ulicach widzę sporo kobiet w normie mało jakichś mega super figur ale też nie masę otyłych .Za to młode pokolenie jest jakieś takie bardziej tłuste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie tez minus  8 kg zaraz po wyjściu ze szpitala a  za 3 miechy kolejne -8 i w rezultacie 52 kg, czyli mniej niż przed ciąża i wcale nie czułam się z tym dobrze  bo policzki były aż zapadnięte, dopiero jak przestałam karmić to wróciłam do normalności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo co? Rozkazy to w jednostce wojskowej. Jeszcze więcej wykrzykników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ile po po porodzie schudłyście od razu? 

Jakieś 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tu na kafe wszyscy ważą 50kg...

A jest jakiś zakaz? Nie wolno? 56, jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I co druga nic nie przytyła a z porodówki wychodziła szczuplejsza niż jest :P. Szkoda, że na ulicach widać co innego :P. 

Skoro mieszkasz na zapyziałej prowincji, to tak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Cześć napisał:

Jak ktoś jest niski 160-167to 50 kg to normalna budowa a nie szczuplosc .Jak wyższy to jiz taka osoba jest szczupla.Ja na ulicach widzę sporo kobiet w normie mało jakichś mega super figur ale też nie masę otyłych .Za to młode pokolenie jest jakieś takie bardziej tłuste. 

I pewnie te młodsze spasione nie mogą uwierzyć, że ktoś jest szczupły przed ciążą i po ciąży zrzuca te kilka kg które mu przybyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Po pierwszym porodzie w dniu wyjścia ze szpitala po 5 dniach od urodzenia - 11kg (przytyłam w ciąży 15 kg). Po drugim porodzie może miałam - 2, 5kg (samo dziecko wazylo 3600,przytyłam w ciąży 16 kg). Także nie ma reguły, u mnie stres przy pierwszym trudnym porodzie zrobił swoje, drugi był na luzie i w sumie do dzisiaj nie zrzucilam 5 kg po tamtej ciąży, a minęło już 6 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Cześć napisał:

Jak ktoś jest niski 160-167to 50 kg to normalna budowa a nie szczuplosc .Jak wyższy to jiz taka osoba jest szczupla.Ja na ulicach widzę sporo kobiet w normie mało jakichś mega super figur ale też nie masę otyłych .Za to młode pokolenie jest jakieś takie bardziej tłuste. 

A właśnie, że to my, młode dziewczyny, nie obzeramy się w ciąży i jesteśmy szczupłe, więc zachowaj swoją zgorzkniałą opinię dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

52kg waga startowa +21kg ciaza , dwa tyg po porodzie 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

W dniu porodu ważyłam 87kg, przed ciążą 72kg, więc przytyłam 15kg. Po wyjściu ze szpitala -7kg, po tygodniu!!! spadło kolejne 6kg. Pół roku po porodzie ważyłam 4kg mniej niż przed ciążą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przed dwiema ciążami ważyłam 56kg. W pierwszej przytyłam 25kg(!!)w ciągu 3 miesięcy po porodzie ważyłam już 54kg. Po roku zaszłam kolejny raz i znów to samo, przytyłam 20kg, a z 3 miesiace po porodzie znów 54-55kg. Aktualnie jestem dwa lata po drugim porodzie i waze 59. I przy takiej wadze czuje się super 🙂 przy 54 wyglądałam strasznie, ale na mnie tak dziala karmienie piersią. W jednym i drugim przypadku bardzo wyschlam a włosy wypadły mi garściami. Dopiero jak przestawałam karmić wszystko wracalo do normy i wyglądałam jak zdrowy człowiek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

I co druga nic nie przytyła a z porodówki wychodziła szczuplejsza niż jest :P. Szkoda, że na ulicach widać co innego :P. 

Przepraszam Cię bardzo ,że ten fakt wywołuje u ciebie dyskomfort. Ale niestety lub stety jest jak pisze. Ja na ulicy widuję więcej szczupłych mam niż wiekszych, poza tym trudno by było przy wzroście poniżej 160 wyglądać jak kulka rafaello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urodziłam dokładnie w zeszly czwartek, zaraz po wyjściu do domu w sobotę miałam -8 kg, dzisiaj już -10 kg. Zostało jeszcze 5 do stanu sprzed ciąży, myślę że pójdzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale fajnie poczytać wasze posty 👍🏻 czyli jest nadzieja dla mnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×