Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Mowcie co chcecie ale nie wierze ze jak sie odpicuje w niebieskie jeansy i w kosule od hugo bossa SLIM FIT to kasjerka ze spozywczaka nie bedzie na mnie patrzyla z pozadaniem

Polecane posty

Gość gosc

do tego intensywny zapach wody toaletowej 🙂 i wlosy na zel w stylu mokrego włocha !!!

 

i 2 dniowy zarost !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jak pojde do klubu, czy gdziekolwiek, ba, nawet do mcdonaldsa, to studentki beda na mnie patrzec z zainteresowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale coz moi drodzy, zmykam, ide sobie znalezc dobre ciuchy na wyprzedazy internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Dożo masz tych spożywczaków w pobliżu? Bo się nie opędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82

Jak nie masz twarzy Ronaldo czy jakiegoś przystojnego aktora to i Hugo Boss ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętny z wyglądu

No niestety kolego ale my - przeciętni z wyglądu musimy inaczej próbować zdobyć kobietę bo na markowe ubrania babki już nie lecą jak w latach 90tych że facet nawet nie musiał być przystojniakiem bo "król disco" ubrał bluzę z napisem Big Star czy Levis i kobiety już na niego leciały jak pszczoły do miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Na mnie jak zauważyłęm, kobiety zaczęły się patrzeć, te ko ło których przechodzę codziennie, jak i kiedyś koleżanka, gdy świeżo byłem u fryzjera. Mówią, że przystojny jestem. I to zawsze jak jestem po fryzjerze. Widocznie jak nie chodze to wszystko psują moje włosy. SPodnie jak spodnie, obciślejsze mam ale i tak nie tak za bardzo. Do tego, lubię ciemnjesze ubrania, a koleżanka mi powiedziała kiedyś, że jak założyłęm raz jasnosiey sweter to byłęm nie do poznania i lepiej wyglądałem. Kurde ale ja nie lubięjasnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×