Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dajjal

Facet tez moze lubić się czasem zeszmacić (^_^)

Polecane posty

Puszczalskich dziewczyn pelno dookola, wygladasz lepiej od przecietnego trupa to pod byle pretekstem obciagna albo dadza sie przeleciec. Nawet pomijajac te ktore znalazly sie w tej grupie na skutek roznych niefajnych zawirowan zyciowych, sporo z nich po prostu robi to co lubi i jest to hobby ktore praktykuja przez cale zycie ~ bo wbrew pozorom, seks w klubowym kiblu z osoba niekoniecznie w twoim guscie w zamian za przyslowiowe piwo ma tez swoje fajne strony 😉 a juz najfajniej jesli proces powtorzy sie jeszcze pare razy tej samej nocy.

 

Przyznam ze jestem naprawde zazdrosny, bedac facetem musze sie czasem nakombinowac niczym RainMan, zeby zostac wykorzystanym 🙂(zwlaszcza irytuje porownanie jak latwo jest sie zabawic bardziej standardowo). Ale i tak to nie to samo. Jak bylem nastolatkiem to byly jazdy, a wystarczylo tylko grac sensownego chlopaka ale i zmieszane niewiniatko 😄 (starsze babki mocno to krecilo) no i wtedy nawet normalny seks zostawial to uczucie lekkiego splugawienia/obrzydzenia, ale tez zmyslowej sytosci. Nie mowiac juz o byciu naginanym do czyichs (czesto mniej standardowych) potrzeb.

 

Czy to naprawde takie dziwne - ze facet od czasu do czasu chce sobie przekasic tej przyslowiowej "zielenszej" trawy z drugiej strony plota? 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie raczej zartow o podtekscie politycznym 😄

A tak na serio, ciezko jest sie komukolwiek przyznac do kur*kich (heteroseksualnych) ciagot, naprawde fajnie sie tak uzewnetrznic 🙂, bo nie jest to cos czym moglem (moge) pochwalic sie komukolwiek z mojego otoczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Dajjal napisał:

Spodziewalem sie raczej zartow o podtekscie politycznym 😄

A tak na serio, ciezko jest sie komukolwiek przyznac do kur*kich (heteroseksualnych) ciagot, naprawde fajnie sie tak uzewnetrznic 🙂, bo nie jest to cos czym moglem (moge) pochwalic sie komukolwiek z mojego otoczenia...

A hooy, Ty nie jestes Marcin 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dlaczego odpowiedzi z twojego wątku są notorycznie usuwane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.10.2019 o 18:27, Dajjal napisał:

Spodziewalem sie raczej zartow o podtekscie politycznym 😄

A tak na serio, ciezko jest sie komukolwiek przyznac do kur*kich (heteroseksualnych) ciagot, naprawde fajnie sie tak uzewnetrznic 🙂, bo nie jest to cos czym moglem (moge) pochwalic sie komukolwiek z mojego otoczenia...

Spoko, oni już znają twój nick na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2019 o 12:25, Gość gość napisał:

dlaczego odpowiedzi z twojego wątku są notorycznie usuwane??

Nie wiem, ale faktycznie zauwazylem ze liczba odpowiedzi skacze tam i spowrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2019 o 18:54, Gość gość napisał:

Spoko, oni już znają twój nick na kafe.

Taa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×