Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juz Dziadek

Sperma Mocz Feromony Sex i Uroda

Polecane posty

Dziendobry wszystkim zainteresowanym i zaciekawionym,

Kilka lat temu bylem wraz z zona w Indiach na urlopie i tam poznalismy takiego jednego, ktorego unas nazwali by Znachor, wygladal na 55lat a w zeczywistosci mial 82lata zona jego tez wygladala calkiem calkiem a miala 74lata, na drugim spotkaniu z nim zapytalismy co on robi ze tak mlodo wyglada, opowiedzial nam ze od okolo 40 roku zycia codziennie rano jak sie budzi to jak kazdy facet ma twardego i jego zona mu go trzepie a on sie spuszcza do takiego ekstra pojemnika pozniej  jak zedl sie wysikac do WC to pierwszy strumien w muszle a pozniej jakies 100ml. plus minus do tego pojemnika wsikal, potem wstrzasal tym tak dlugo az sie taka piana utwozyla podobna do ubitego bialka z jajka, czesc z tego wciera codziennie w twarz I cialo a czesc wypija i to byla ta jego recepta na urode i zdrowie.

Po powrocie do domu zaczelismy sie zastanawiac nad tym , mielismy takie dziwne uczucie bo to siuski takie tam i sperma, - mozna ja polknac czy sie do cipki spuscic albo w kondon prysnac , ale zeby sie nia smarowac ! , po jakims krutkim czasie I namysle zdecydowalismy sie na eksperyment i moja mi czepala codziennie rano :) ja sie grzecznie spuszczalem do butelki na mleczko dla dzieci bo akurat pasowala i ma miarke do 200ml.  , pozniej dosikiwalem srodkowym strumieniem porannym zlotego deszczu , i po kilku minutach wstrzasania wcieralismy sobie w twaz a reszte wypijalem , smak – hmmmm – rozny, w zaleznosci co sie dzie predzej jadlo, najlepiej smakuje po salatce owocowej, po jazynowej ma fajny zapach, NIE uzywajcie tego po alkoholu – paaaaaskuuuudztwoooo! ! ! Ja pilem do 3 razy dziennie, wieczorem smakuje prawie jak lekko slonawa slina :) oboje z zona pijamy do dzisiaj a czasem nawet sie wymieniamy kubkami  albo bezposrednio w usta sobie polewamy, I to tez poprawilo nasze wspolzycie sexualne, :) niemowiac juz o zdrowiu, jestesmy baaaardzooo zadkimi goscmi w poczekalni lekarskiej , zazwyczaj to tylko jakies badania okresowe,  acha w kazdym razie juz minelo dobre 10lat I ja bede mial w Grodniu 72 lata a jeszcze nikt mi niedal wiecej niz 60 I to mniecieszy a moja zona ma 65 lat i wyglada na  gora 50, co jeszcze chcialem napisac :) acha napewno slyszeliscie o Feremonach, jak zaczolem ta terapie siuskowospermowa to po paru dniach w pracy coniektore kobiety – kolezanki z pracy zaczely sie domnie jakos inaczej odnosic i jak by mnie podrywaly , oczywiscie na poczatku bronilem sie, ale na pierwszyej imprezie zakladowej trafilo mi sie dwa razy miec bliskie zblizenie i bylo super, moja zona tez sie zmienila i zrobila sie bardzo pieszczotliwa, mamy rgularnie bzykanko, znaczy rano trzepanko a wiezorem bzykanko hihihi nawet sie rymnelo :)

Okay nieweim co jeszcze wam napisac ale chcialem sie tym moim doswiadczeniem na wlasnej skorze podzielic , moze ktos kto sie siebie samego niebrzydzi i niewstysdzi tez to sprobuje , Polecam i pozdrawiam

Wasz wiecznie mlody juz Dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina Balbina

W Indiach piją krowi mocz I jedzą odchody Nad tym też pomysl Będziesz nieśmiertelny lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×