Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga1994

Czy któraś z was tak miała?

Polecane posty

Gość Aga1994

Pomocy  nie uprawialam seksu od 7 miesięcy i od pewnego czasu chciałabym to zrobić z moim przyjacielem. Dodam że przyjaźnimy się od ponad roku i on na pewno nie podejrzewa moich intencji. Był wcześniej z moją koleżanką ale nie utrzymują już kontaktu strasznie dużo mi o nim naopowiadała. Nie wiem czy to zauroczenie czy może gdzieś podświadomie chciałabym sprawdzić na własnej skórze czy to co mi o nim mówiła  to prawda. Czasem niechcący otrze się o mój biust albo spojrzy w oczy jakby specjalnie chciał żebym się podnieciła. Często żartujemy w dwuznaczny sposób mamy bliski kontakt, zawsze mogę na nim polegać i często mi mówi w żartach że mnie kocha albo że by mnie przeleciał a ja się z tego śmieje a później gdy już wrócę do domu to płacze i rozmyślam o tym jakby to z nim było.. 😕 no i nie mam pojęcia co z tym wszystkim zrobić zwłaszcza że wiem jak traktuje inne dziewczyny z którymi coś go łączyło. Jak myślicie dziewczyny co powinnam zrobić? Powiedzieć mu o wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella

Najlepiej to żebyś mu uciela jaja u samej dupy i fiuta odgryzla całkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

jak macie ze soba bliski kontakt to nic strasznego zaproponowac mu na poczatek loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×