Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I to nie za karę

Któraś z was poszłaby na randkę z łysiejącym?

Polecane posty

Gość I to nie za karę

I to nie z braku laku lub jak za karę, licząc że spodoba się być może kiedyś, tylko dlatego że on wam naprawdę się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubię łysych facetów . Często specjalnie ktoś goli się na zero .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mógłby mi się podobać ale nie z wyglądu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to nie za karę

Jeśli nie podobam się kobiecie z wyglądu, to mam gdzieś jej takie oszukane zainteresowanie. Wolę żeby była uczciwa i nie chciała się ze mną umawiać wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

To nie chodzi o oszukane zainteresowanie. Dla mnie najważniejsze jest, co ktoś ma w głowie. Jeśli jest błyskotliwy i ma dobrze poukładane, to podoba mi się jako całość, nawet jeśli łysieje albo ma nadwagę. Ale łysienie i nadwaga to nie są rzeczy atrakcyjne.
A Ty umówiłbyś się z łysiejącą lub grubą kobietą dla jej urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie tylko posiadanie lub brak włosów stanowią o atrakcyjności mężczyzny. Każdy ma coś, co uważa za mankament a okazuje się, że wcale nie jest to tak odbierane. To tak, jakbyś się zastanawiał, czy umówiłbyś się z kobietą, która nosi okulary. Nosi, to nosi. I co z tego? A ona się zastanawia czy jest to przeszkodą. Zastanawiasz się nad sprawą tak nieważną, że aż śmiać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

zaczyna się festiwal hurr zakola durr facet zaczyna się od x cm facet ma zarabiać dużo i jeszcze dziesięć innych warunków

spadaj na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to nie za karę

Kiss, szczerze to nie umówiłbym się z kobietą która mi się fizycznie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Gość I to nie za karę napisał:

Kiss, szczerze to nie umówiłbym się z kobietą która mi się fizycznie nie podoba.

Ale ja pytam czy Tobie podobałaby się kobieta łysiejąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to nie za karę

Niestety nie. Jednak łysienie u mężczyzn jest dużo powszechniejsze i nie jest odbierane jako taki defekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to nie za karę

Bruce Willis pomimo łysiny uchodzi za wyjątkowo przystojnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
7 minut temu, Gość I to nie za karę napisał:

Niestety nie. Jednak łysienie u mężczyzn jest dużo powszechniejsze i nie jest odbierane jako taki defekt.

Wiele kobiet, w tym ja, odbiera je jako defekt. Łysienie jest brzydkie, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mało osób wygląda dobrze "na łyso". Chodzi o kształt czaszki.

Mnie zupełnie łysi albo brodaci mężczyźni brzydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984
31 minut temu, Gość I to nie za karę napisał:

Kiss, szczerze to nie umówiłbym się z kobietą która mi się fizycznie nie podoba.

Ja również nie. Moja znajoma zaprosiła mnie kiedyś do kawiarni. Zaprosiła mnie w ten sposób, że zostawiła dla mnie liścik u naszej wspólnej koleżanki, w którym zaprosiła mnie na to spotkanie przy kawie. Nie zareagowałem na ten liścik. Ja na to zaproszenie nie odpowiedziałem tylko dlatego, że zapraszająca mnie znajoma była brzydką z wyglądu kobietą i bałem się, że narobi sobie nadziei gdy dojdzie do spotkania. Wiem, że zachowałem się prostacko. Ja jednak mając lat 20 nie patyczkowałem się w takich sytuacjach. Od razu stawiałem mur i dystansowałem się. Byłem wtedy singlem. Szukałem ładnej dziewczyny. Nie chciałem dawać nadziei dziewczynom, które mi się nie podobały. Gdybym jednak mógł cofnąć czas, poszedłbym na to spotkanie. Ona była bardzo miłą i sympatyczną osobą. Nie zasługiwała na takie potraktowanie. Powinienem wypić z nią kawę i porozmawiać na niezobowowiązujące tematy. Po spotkaniu po prostu nie umówiłbym się z nią na randkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcuv

a wy dziewczyny głupie lecicie na takich dupków a spokojnych chłopaków olewacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcuv

a wy dziewczyny głupie lecicie na takich dupków a spokojnych chłopaków olewacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcuv

a wy dziewczyny głupie lecicie na takich dupków a spokojnych chłopaków olewacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcuv

a wy dziewczyny głupie lecicie na takich dupków a spokojnych chłopaków olewacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
13 minut temu, Gość hcuv napisał:

a wy dziewczyny głupie lecicie na takich dupków a spokojnych chłopaków olewacie...

Na jakich dupków, bo nie rozumiem? Łysych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Kiss napisał:

Na jakich dupków, bo nie rozumiem? Łysych?

ŁYSY CZY NIE  każden DUPEK JEST:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 minutę temu, Gość hahaha napisał:

ŁYSY CZY NIE  każden DUPEK JEST:)

Wolisz dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na 100%
1 minutę temu, Gość hahaha napisał:

ŁYSY CZY NIE  każden DUPEK JEST:)

Nie dotyczy mnie i nie interesuje mnie ten temat ale wtrącę się ze względu na ciebie. Normalnie nie mogę czytać tego co ty wypisujesz na tym forum. Jesteś żałosna, głupia i pewnie brzydka. Siedzisz 16/24h na kafe i podbudowujesz swojego ego bezsensownymi wypowiedziami. To forum to całe twoje życie. Śpisz i piszesz a żywego qutasa to ty pewnie w życiu na oczy nie widziałaś :-) Pewnie nie pracujesz i jesteś na garnuszku mamusi - Za pewne coś pod kopuła nie tak. Cała prawda o tobie ty żałosna chora curvo :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 200%%%
1 minutę temu, Gość Na 100% napisał:

Nie dotyczy mnie i nie interesuje mnie ten temat ale wtrącę się ze względu na ciebie. Normalnie nie mogę czytać tego co ty wypisujesz na tym forum. Jesteś żałosna, głupia i pewnie brzydka. Siedzisz 16/24h na kafe i podbudowujesz swojego ego bezsensownymi wypowiedziami. To forum to całe twoje życie. Śpisz i piszesz a żywego qutasa to ty pewnie w życiu na oczy nie widziałaś :-) Pewnie nie pracujesz i jesteś na garnuszku mamusi - Za pewne coś pod kopuła nie tak. Cała prawda o tobie ty żałosna chora curvo :-) 

spalona elektryka pod kopuła bita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

Nie ma problemu,poczekamy i stwierdzimy czy mieliscie racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem less!
11 minut temu, Gość Kiss napisał:

Wolisz dziewczyny?

Nie! dlaczego już któryś raz z kolei słyszę ze( czy) wole dziewczyny? Bezsensu. Po prostu nie potzrebuję towarzystwa ani kobiet ani facetów. gdybym nie musiała i okoliczności mnie do tego nie zmuszały to żyłabym sama i ludziom tylko dzień dobry na ulicy mówiła.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko się zgadza
9 minut temu, Gość Na 100% napisał:

Nie dotyczy mnie i nie interesuje mnie ten temat ale wtrącę się ze względu na ciebie. Normalnie nie mogę czytać tego co ty wypisujesz na tym forum. Jesteś żałosna, głupia i pewnie brzydka. Siedzisz 16/24h na kafe i podbudowujesz swojego ego bezsensownymi wypowiedziami. To forum to całe twoje życie. Śpisz i piszesz a żywego qutasa to ty pewnie w życiu na oczy nie widziałaś 🙂 Pewnie nie pracujesz i jesteś na garnuszku mamusi - Za pewne coś pod kopuła nie tak. Cała prawda o tobie ty żałosna chora curvo 🙂

ależ się żeś wysilił, hahah. Jasnowidz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Win Dizel

A ja jestem łysy i posuwam najlepsze laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Co innego jest się ogolić na łyso a co innego jest być łysiejącym, mieć wielkie zaklola a najgorsze na czubku być łysym. Ale to zależy kto co ma pod sufitem,mi to nie przeszkadzało by jakby facet był sympatyczny, opiekuńczy ale ja jestem przed 40 . I to jest moje zdanie. Na tych forach piszą 14,15,16latki to prostackie i dziecinne odpowiedzi . One wierzą w kanon niby piękna z telewizji i imponuje im gruby portfel. Kasa i wygląd. A to jest płytkie. Trzeba patrzeć w oczy , bo oczy to dusza człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Niektórzy łysiejący są przystojni, więc tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×