Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I to nie za karę

Któraś z was poszłaby na randkę z łysiejącym?

Polecane posty

Gość nice
1 godzinę temu, Gość Win Dizel napisał:

A ja jestem łysy i posuwam najlepsze laski.

Na randkę, owszem, ale z wyjątkiem tego ...a powyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaasne

Pewnie ze tak. Mam kolege lysiejacego. Jest fajnym atrajcyjnym gosciem. Nie jest bogaty, ma w sobie cos. ...sexy .Bardzo go lubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja brzydka
4 godziny temu, Gość 1984 napisał:

Ja również nie. Moja znajoma zaprosiła mnie kiedyś do kawiarni. Zaprosiła mnie w ten sposób, że zostawiła dla mnie liścik u naszej wspólnej koleżanki, w którym zaprosiła mnie na to spotkanie przy kawie. Nie zareagowałem na ten liścik. Ja na to zaproszenie nie odpowiedziałem tylko dlatego, że zapraszająca mnie znajoma była brzydką z wyglądu kobietą i bałem się, że narobi sobie nadziei gdy dojdzie do spotkania. Wiem, że zachowałem się prostacko. Ja jednak mając lat 20 nie patyczkowałem się w takich sytuacjach. Od razu stawiałem mur i dystansowałem się. Byłem wtedy singlem. Szukałem ładnej dziewczyny. Nie chciałem dawać nadziei dziewczynom, które mi się nie podobały. Gdybym jednak mógł cofnąć czas, poszedłbym na to spotkanie. Ona była bardzo miłą i sympatyczną osobą. Nie zasługiwała na takie potraktowanie. Powinienem wypić z nią kawę i porozmawiać na niezobowowiązujące tematy. Po spotkaniu po prostu nie umówiłbym się z nią na randkę. 

No widzisz. Tak jak ja ...Kiedys kochalam sie w koledze. On mnie nie chcial. Bylam brzydka. Teraz po 17 latach -wyroslam. Mysle ,ze nie na brzydka osobe. Nie jestem po botoksach itd. Nagle dzis gosc ...ten sam co mnie nie chcial i smial sie ze mnie ,pisze na fb. Ze fajnie mnie widziec, co u mnie, czy mam rodzine. Ze sie zmienilam. Czy na kawe sie zgadamy! 😂😂😂Aaa spadaj dziadu. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja widuję sporo ładnych kobiet z łysiejącymi facetami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey

dla mnie włosy u faceta są wazne (jasne, że nienajważniejsze i nic nie wykluczam ale nigdy nie podobał mi się łysy ani nawet z zakolami).

To tak jak z piersiami u kobiety. Jeden facet po prostu lubi duże i  "płaskie" mu się po prostu nie podobają, a inny nie będzie przywiązywać co tego wagi jeżeli wszystko inne będzie mu się podobało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984
2 godziny temu, Gość Ja brzydka napisał:

No widzisz. Tak jak ja ...Kiedys kochalam sie w koledze. On mnie nie chcial. Bylam brzydka. Teraz po 17 latach -wyroslam. Mysle ,ze nie na brzydka osobe. Nie jestem po botoksach itd. Nagle dzis gosc ...ten sam co mnie nie chcial i smial sie ze mnie ,pisze na fb. Ze fajnie mnie widziec, co u mnie, czy mam rodzine. Ze sie zmienilam. Czy na kawe sie zgadamy! 😂😂😂Aaa spadaj dziadu. 😂

Ta moja znajoma nie wyładniała z wiekiem. Znalazła jednak swoje szczęście. Jej mąż jest Francuzem. Mieszkają w jego kraju. Mnie też się poszczęściło. Poznałem bardzo ładną dziewczynę z dobrym charakterem. Jesteśmy małżeństwem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten francuz to chociaż

bogaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak facet ma przystojną twarz to czy łysy czy nie, będzie miał powodzenie. A brzydal nawet z gęstą czupryną nic nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984
8 godzin temu, Gość A ten francuz to chociaż napisał:

bogaty?

Nie wiem. Nigdy go nie widziałem. Nie utrzymuję żadnych kontaktów z tą moją znajomą. Kontakty urwały się zanim ona poznała tegoż Francuza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
23 godziny temu, Gość I to nie za karę napisał:

Niestety nie. Jednak łysienie u mężczyzn jest dużo powszechniejsze i nie jest odbierane jako taki defekt.

Zależy w jakim stopniu. Tak jak z cellulitem u kobiet - mały przejdzie, duży typu poważne zakola to masakra. Ja tak szczerze nie umówiłabym się z całkowicie łysym mężczyzną. Lubię podczas sexu palcami rozczesywać włosy mężczyzny.

Ale ile ludzi na świecie tyle upodobań i fetyszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak facet ma przystojną twarz to czy łysy czy nie, będzie miał powodzenie. A brzydal nawet z gęstą czupryną nic nie zdziała.

Nie znam przystojnych łysych mężczyzn. Włosy mają wpływ na kształt i "przyjemny" wygląd twarzy. Brak włosów kojarzy mi się ze starością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Przed chwilą, Gość Anna napisał:

Nie znam przystojnych łysych mężczyzn. Włosy mają wpływ na kształt i "przyjemny" wygląd twarzy. Brak włosów kojarzy mi się ze starością.

No i oczywiście problemami hormonalnymi/zdrowotnymi - za dużo testosteronu we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhg
1 minutę temu, Gość Anna napisał:

No i oczywiście problemami hormonalnymi/zdrowotnymi - za dużo testosteronu we krwi.

A nie ewelina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przerzedzone włosy czy zakola, nie mówiąc już o łysym łbie to najbardziej obleśna opcja 🤮🤮🤮🤮🤮🤮 te wpisy pochlebne to na bank od lysych facetów 🤮🤮🤮🤮🤮🤮 innej opcji nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to za pytanie? Jeśli by mi się podobał to tak. Łysy może być przystojny tak samo owlosiony brzydki. Głupota ludzka nie zna granic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
22 minuty temu, Gość Jhg napisał:

A nie ewelina?

Nie wiem spytaj się eweliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.10.2019 o 08:19, Gość I to nie za karę napisał:

I to nie z braku laku lub jak za karę, licząc że spodoba się być może kiedyś, tylko dlatego że on wam naprawdę się podoba?

Oczywiście że tak! Jeśli ja bym miała z 60 a on z 65 lat i sześć zer na koncie. 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

. Łysy może być przystojny tak samo owlosiony brzydki. Głupota ludzka nie zna granic 

Może być, ale takiego jeszcze nikt ie widział 😂😂😂 ot co! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×