Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jak NAJTANIEJ ugotwać dziecku obiady mówie tutaj obiady po 1-2 złote?

Polecane posty

Gość gość

ja często robie placki ziemniaczane, chleb w jajkiu ziemniaki ze skwarkami, makaron z serem i cabulką i hot dogi w kazjerce.

jakie są wasze patenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ryż i sos grzybowy z torebki, gotuje tak by było na 2 razy i wtedy wychodzi po około 1 zł. za porcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

za 500 plus spłacamy kretydy za telewizor, pralkę, lodówkę i meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Yyy... Chleb w jajku czy hot dog to obiad dla dziecka? Takie ciezkie te Twoje potrawy dla dziecka. Jesli chcesz zaoszczedzic to gotuj zupy, bedzie na pewno zdrowiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

za 500 plus spłacamy kretydy za telewizor, pralkę, lodówkę i meble

Sprawa nadaje się do MOPSu patusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Yyy... Chleb w jajku czy hot dog to obiad dla dziecka? Takie ciezkie te Twoje potrawy dla dziecka. Jesli chcesz zaoszczedzic to gotuj zupy, bedzie na pewno zdrowiej. 

moja mała nie lubi zup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ile lat ma Twoja mala? 

6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Warzywa i owoce sezonowe i promocyjne kupuj tanio w duzych ilosciach, myj, kroj i mroz. Kupuj produkty sypkie na promocjach w duzych ilosciach i przechowuj w szczelnych pojemnikach. Kupuj mieso na promocjach i mroz. Kupuj na promo. zapasy dlugo lezacych produktow typu oleje, sol, przyprawy, miod, przeciery pomid., herbate itd. Sledz raz w tyg. wszystkie mozliwe foldery dyskontow i marketow. Nie kupuj rzeczy ktore mozna zrobic samemu, czyli powidel, sosow, fixow, slodyczy.

Jak bedziesz miala tanie zapasy podstawowych prod., to bedziesz mogla zrobic z nich wszystko od zera (instr. i przepisy sa w necie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nawet pieczywo jak jest na promo. to bierz duzo i mroz, a potem odpiekaj szybciutko w tosterze, albo cale bochenki, kajzerki itp. w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga

Różne są sytuacje życiowe, nawet 500+ czasami nie pomoże, kto nie przeżył to nie zrozumie. Jak ma się zdrowe dzieci, samemu jest się zdrowym to z pracą zawsze się ułoży, a jedynym zmartwieniem jest katar czy grypa u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bulion mozesz ugotowac na kosciach i skorach po normalnie upieczonym lub ugotowanym wczesniej miesie oraz na czystych obierkach i niewykorzystanych okrawkach warzyw. Gotuje sie duzo dluzej niz na surowym miesie, ale jest tani i mozesz go potem wykorzystywac zamiast kostek rosolowych jako baze do roznych sosow, zup, risotto. Nadwyzki mozna mrozic zostawiajac sporo miejsca u gory pojemnika, bo po zamrozeniu zwieksza objetosc i moze wysadzic pokrywke. Nie wywalaj zieleniny ktora jest u gory warzyw, tylko kroj i dus na patelni razem z warzywami. To wszystko jest jadalne i bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wlacznie z ta zielenina z marchwi!

Nie wywalaj tez lodyg brokuly i kalafiora, tylko obieraj, kroj w kostke i normalnie gotuj jak reszte do miekkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ja często robie placki ziemniaczane, chleb w jajkiu ziemniaki ze skwarkami, makaron z serem i cabulką i hot dogi w kazjerce.

jakie są wasze patenty?

Co hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gaga napisał:

Różne są sytuacje życiowe, nawet 500+ czasami nie pomoże, kto nie przeżył to nie zrozumie. Jak ma się zdrowe dzieci, samemu jest się zdrowym to z pracą zawsze się ułoży, a jedynym zmartwieniem jest katar czy grypa u dziecka.

Jak kogoś na dzieci nie stać nie powinien ich mieć. Proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

za 500 plus spłacamy kretydy za telewizor, pralkę, lodówkę i meble

Brawo wy serio barwo. Ja się pytam gdzie mops jest? Co za patologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wszytko mówicie o mrożeniu ale ja mam taką małą lodówkę 120cm i tam się do zabrażalnika mieszczą może 3 paczki mrożonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak nie stać, to nie bierze się kredytów.
Wszystko mozna teraz kupic z drugiej reki i nawet w dobrym stanie.
Porażająca bezmyslność. Szkoda, że dziecko ma jesć gowniany obiad przez waszą niezaradność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Jak nie stać, to nie bierze się kredytów.
Wszystko mozna teraz kupic z drugiej reki i nawet w dobrym stanie.
Porażająca bezmyslność. Szkoda, że dziecko ma jesć gowniany obiad przez waszą niezaradność.

To się tego kredytu nawet nie dostanie. Temat prowo i to głupie na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

wszytko mówicie o mrożeniu ale ja mam taką małą lodówkę 120cm i tam się do zabrażalnika mieszczą może 3 paczki mrożonek

Nie przesadzaj. Takich malych zameazalnikow to nie ma. Jak sama zaczynalam to tez mialam mala lodowke z zamrazalka w srodku (plastikowe drzwiczki u gory i raptem 2 polki) i spoko dawalam sobie rade. Wykorzystywalam kazdy cm. Upychalam wszystko. Trzeba tylko wszystko kroic na kawalki i pakowac w folie do mrozonek. Miesa przepakowywac ze sztywnych tacek do torebek. Da sie!

To samo w szafkach kuchennych zapasy mialam tak poupychane, ze jedno na drugim stawialam w pionie. Kazdy cm przestrzeni byl wykorzystany. Ale dzieki temu da sie zaoszczedzic kupe kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

To się tego kredytu nawet nie dostanie. Temat prowo i to głupie na dodatek.

Ludzie biora czesto raty na kogos z rodziny, np. rodzica emeryta. Da sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szukasz patentów na obiady 1-2zł, a jak takie, jak Ty znajdą się w szpitalu, to Wam się posiłki nie podobają. Takie babska najbardziej się awanturują, kiedy się ten sam obiad wciągu 2 tygodni zdarzy....

Wstyd, że nazywasz siebie matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danq

ja pier.do.le.

to musi byc prowo.

jaki obiad za dwa zlote?

My wydajemy na jedzenie miesieczni okolo 2,400 zlotych a jest nas troje, ja maz i  syn 9-letni. i uwazam, ze to nie jest duzo, to co wydajemy- aha tu jest jedzenie w domu i chemia, ale jedzenie na miescie to osobne  pieniadze. 

na lodowke to mnei stac ot, tak, a nie zaeby z 500+ kupowac... straszne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

moja mała nie lubi zup

Też jak bym mogła to bym jadła codziennie pizzę ale to nie jest zdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość danq napisał:

ja pier.do.le.

to musi byc prowo.

jaki obiad za dwa zlote?

My wydajemy na jedzenie miesieczni okolo 2,400 zlotych a jest nas troje, ja maz i  syn 9-letni. i uwazam, ze to nie jest duzo, to co wydajemy- aha tu jest jedzenie w domu i chemia, ale jedzenie na miescie to osobne  pieniadze. 

na lodowke to mnei stac ot, tak, a nie zaeby z 500+ kupowac... straszne.

 

np kasza z sosem i ogórkiem ? smaczny i tradycyjny chrabianko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość danq napisał:

ja pier.do.le.

to musi byc prowo.

jaki obiad za dwa zlote?

My wydajemy na jedzenie miesieczni okolo 2,400 zlotych a jest nas troje, ja maz i  syn 9-letni. i uwazam, ze to nie jest duzo, to co wydajemy- aha tu jest jedzenie w domu i chemia, ale jedzenie na miescie to osobne  pieniadze. 

na lodowke to mnei stac ot, tak, a nie zaeby z 500+ kupowac... straszne.

 

Jaka chemia, chleb w jajku, same naturalne składniki 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, może kup jakaś pasze dla swiniakow? Chociaż to może drozej wyjść 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×