Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zalety dużego fiutka

Polecane posty

Gość gość

Jak facet ma spory sprzęt, również w spoczynku, to ma to sporo zalet: więcej pewności siebie, nie ma wstydu na basenie, w saunie czy pod prysznicem, nie jest płaski w kroku oraz jeszcze jedno - może dłużej posuwać. Duży sprzęt nie musi być w pełnym wzwodzie żeby go wetknąć w dziewczynę i zacząć akcję. Zrobi się full sztywny po chwili dopiero i dłużej będzie w akcji. A 5 cm maleństwo musi być w pełnej erekcji żeby je gdziekolwiek wsadzić i dojdzie szybciej.

Zgadzacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba docenić pasję z jaką napisano ten post. Te sauny, prysznice i "wetknięcia" 🙂 Skąd wiedza o efektach "wsadzania 5 cm maleństwa" niech lepiej pozostanie słodką tajemnicą Autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Giaa napisał:

Trzeba docenić pasję z jaką napisano ten post. Te sauny, prysznice i "wetknięcia" 🙂 Skąd wiedza o efektach "wsadzania 5 cm maleństwa" niech lepiej pozostanie słodką tajemnicą Autora.

Ale ty jesteś nudna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ale ty jesteś nudna 

Jeżeli potrafisz pisać śćżź w postach, to chociaż pilnuj żeby pisać "gość" w tytule i zjeŻdŻaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Giaa napisał:

Jeżeli potrafisz pisać śćżź w postach, to chociaż pilnuj żeby pisać "gość" w tytule i zjeŻdŻaj

Wiedziałem, że patola się rzuci na mnie. Co ty moja polonistka? To naucz się najpierw pisać z sensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Wiedziałem, że patola się rzuci na mnie. Co ty moja polonistka? To naucz się najpierw pisać z sensem

Jestem Twoją patologiczną polonistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Giaa napisał:

Trzeba docenić pasję z jaką napisano ten post. Te sauny, prysznice i "wetknięcia" 🙂 Skąd wiedza o efektach "wsadzania 5 cm maleństwa" niech lepiej pozostanie słodką tajemnicą Autora.

Pewnie schylał się po mydło i doznał olśnienia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, że tych instytucji gdzie trzeba schylać się po mydło jest coraz mniej, to świadczy o jego żyłce do ryzykanctwa. Doceniam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Co ty moja polonistka? 

Znaczy smarkacz jesteś 🙂 . Interpunkcja dzieciaku! Szkoły na psy schodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Chamski napisał:

Znaczy smarkacz jesteś 🙂 . Interpunkcja dzieciaku! Szkoły na psy schodzą....

Pochopne wyciąganie wniosków znakiem naszych czasów. W jaki sposób od jednego nieuckiego wpisu dojść do wniosku o schodzeniu na psy szkół. I to w jednym poście...Zagwozdka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2019 o 17:45, Giaa napisał:

Pochopne wyciąganie wniosków znakiem naszych czasów. W jaki sposób od jednego nieuckiego wpisu dojść do wniosku o schodzeniu na psy szkół. I to w jednym poście...Zagwozdka 😄

Zagwozdka? Obserwuję to forum od kilku tygodni i takie właśnie wnioski mi się nasuwają na podstawie wielu podobnych popisów grafomaństwa, z resztą w wielu innych zakątkach internetów jest podobnie. Czyżby uwaga o jakości edukacji jakoś Cię osobiście dotknęła? W takim razie wybacz, nie miałem intencji jednak starsze pokolenia w większości poprawnie posługują się mową ojczystą a młodsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak niewiele trzeba, by od fiutka przejść do ortografii 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×