Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Uległosc? Masochizm?

Polecane posty

Gość Ona

Czy są tu jakieś kobiety, które są ulegle i mają naturę masochistki w seksie (lub nie tylko, ale chodzi mi masochizm seksualny, w relacji d/u) ? Wiązanie, poniżanie, bicie, bycie niewolnica itd. ? Jednym słowem bdsm. 

Chce się dowiedzieć czy nie jestem sama. Na żywo trochę się boję przyznać, bo zaraz wszyscy patrzą na mnie jak na wariatke. :)

Jak to odkrywacie, praktykujecie? Z kim? Dla mnie to bardzo uzależniające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiU

Hej ja świeżynka w temacie od nie dawna mam Pana ale tak jak by go nie było 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiU

Ale taka naturę odkryłam parę lat temu posłuszeństwo, ból, oddanie jednemu Panu wcześniej tego nie ujawnialam ale poznałam nie dawno pewnego Pana wspaniałego Mastera i od tej pory jestem jego su ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja w zasadzie też zaczynam. Długo to ukrywalam w sobie i przed partnerem. A on mnie zaskoczył i okazało się, że też to lubi i lubi dominować. ciężko być w takiej podwójnej relacji. Tu niby życie codzienne a tu relacja bdsm z wszystkimi odcieniami.... Ale już dawno nie byłam taka szczęśliwa... :)

 

20 minut temu, Gość BiU napisał:

Ale taka naturę odkryłam parę lat temu posłuszeństwo, ból, oddanie jednemu Panu wcześniej tego nie ujawnialam ale poznałam nie dawno pewnego Pana wspaniałego Mastera i od tej pory jestem jego su ☺️

Dokładnie... :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Ja jestem masochistycznym mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×