Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy inteligentna kobieta poleciałaby na głupka czy skoro się nim interesuje to uważa go za inteligentnego?

Polecane posty

Gość Hahaha81

Ty jestes GLUPIA...POWTARZAM wam ze NIGDY NIE BEDE PRACOWAL i chocbyscie zinfiltrowali cala moja rodzine w NICZYM TO WAM NIE POMOZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

Zaczeliscie ze mna WOJNE IDEI i wygrywam te wojne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwij mnie po imieniu

Głupi jest człowiek, który mówi:  „nigdy”. Nigdy nie mów nigdy. Bez urazy. Twoje życie, Twoja bro.cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zalezy jak głupi, czy ma  inne zalety i do czego jest kobiecie potrzebny. Pociąg fizyczny mozna zaspokoic jesli facet ładny lub dobey w łożku i nie jest tak głupi ze macica wypada , jednorazowy seks, krótki romans, wtedy głupota  może nie przeszkadzac bo i tak sie nie rozmawia, tylko uprawia seks. Na dłużej nigdy. Głupek to głupek i nie bierze sie takiego na dłużej bo nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
6 minut temu, Gość nazwij mnie po imieniu napisał:

Głupi jest człowiek, który mówi:  „nigdy”. Nigdy nie mów nigdy. Bez urazy. Twoje życie, Twoja bro.cha

No zobaczymy,chyb ja wiem lepiej.No wlasnie moje zycie i moja broche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jaka jest definicja głupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak facet jest wysoki i przystojny to kobieta potrafi wyidealizować w swojej głowie najtępszego buca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

jak facet jest wysoki i przystojny to kobieta potrafi wyidealizować w swojej głowie najtępszego buca

wiec ten najtepszy buc powinien brac odpowiedzialnosc za swoj wyglad heheheh

albo przestac byc najtepszym bucem,

albo sie oszpecic aby sie nie zlatywaly jak muchy na lep 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może zainteresować się mniej inteligentniejszym ale napewno nie totalnym głupkiem. Jeżeli się nim interesuje to oczywiście może go uważać za inteligentnego. Ale to głębszy temat nie da się odpowiedzieć w 1 zdaniu poziom inteligencji kobiet jest rożny do tego dochodzą inne cechy które maja wpływ na to kim się zainteresuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

jak facet jest wysoki i przystojny to kobieta potrafi wyidealizować w swojej głowie najtępszego buca

Nawet gdyby wyglądał jak Enrique Iglesias, a nie miał poczucia humoru (najbardziej podoba mi się socially skilled - wyróżnia ludzi inteligentnych), to bym go nie chciała za dopłatą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nawet gdyby wyglądał jak Enrique Iglesias, a nie miał poczucia humoru (najbardziej podoba mi się socially skilled - wyróżnia ludzi inteligentnych), to bym go nie chciała za dopłatą. 

Ja mam poczucie humoru i jestem inteligentny, a żadna mnie nie chce, bo nie wyglądam jak Iglesias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk z wyboru ludzi
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nawet gdyby wyglądał jak Enrique Iglesias, a nie miał poczucia humoru (najbardziej podoba mi się socially skilled - wyróżnia ludzi inteligentnych), to bym go nie chciała za dopłatą. 

A co ma social skills do inteligencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Oczywiście. Dla kobiet najważniejszy jest wygląd. Facet może być de.bilem i, biedakiem, ale jeśli jest przystojny, to będzie miał o wiele większe branie niż fajny, zaradny, inteligentny, ale mniej atrakcyjny mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Oczywiście. Dla kobiet najważniejszy jest wygląd. Facet może być de.bilem i, biedakiem, ale jeśli jest przystojny, to będzie miał o wiele większe branie niż fajny, zaradny, inteligentny, ale mniej atrakcyjny mężczyzna.

Rzygam gdy cie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Rzygam gdy cie czytam.

Cóż, nie możesz znieść tego, że mam rację. Typowe.

Przejrzałem was i to was tak irytuje. Chcecie uchodzić za idealne, empatyczne, inteligentne istoty, ale nimi nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Cóż, nie możesz znieść tego, że mam rację. Typowe.

Przejrzałem was i to was tak irytuje. Chcecie uchodzić za idealne, empatyczne, inteligentne istoty, ale nimi nie jesteście.

Ja nie chcę. Ale ty i tak masz coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja nie chcę. Ale ty i tak masz coś z głową.

Z głową mam wszystko w porządku, każdy specjalista to potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Z głową mam wszystko w porządku, każdy specjalista to potwierdzi.

👍:classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Oczywiście. Dla kobiet najważniejszy jest wygląd. Facet może być de.bilem i, biedakiem, ale jeśli jest przystojny, to będzie miał o wiele większe branie niż fajny, zaradny, inteligentny, ale mniej atrakcyjny mężczyzna.

 Chyba ci się role pomieszały bo to facet tylko po wyglądzie patrzy a reszta pozostaje bez znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Cóż, nie możesz znieść tego, że mam rację. Typowe.

Przejrzałem was i to was tak irytuje. Chcecie uchodzić za idealne, empatyczne, inteligentne istoty, ale nimi nie jesteście.

nie jestem ani idealna ani miła ani empatyczne, wieć powiem ci wprost, zę jesteś wyjatkowo męczącym i marudnym ujem, coświadczy o braku inteligencji i g...charakterze, bo normalny  by tak nie truł ciągle tego samego. Nikt ciebie nie che i nie bedzie chiał nie przez ryj, ale przez to męczące pop..ertolenie i powtarzalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Z głową mam wszystko w porządku, każdy specjalista to potwierdzi.

poza psychiatrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

 Chyba ci się role pomieszały bo to facet tylko po wyglądzie patrzy a reszta pozostaje bez znaczenia. 

Jest dokładnie odwrotnie.

3 godziny temu, Gość gość napisał:

nie jestem ani idealna ani miła ani empatyczne, wieć powiem ci wprost, zę jesteś wyjatkowo męczącym i marudnym ujem, coświadczy o braku inteligencji i g...charakterze, bo normalny  by tak nie truł ciągle tego samego. Nikt ciebie nie che i nie bedzie chiał nie przez ryj, ale przez to męczące pop..ertolenie i powtarzalność.

Powiem ci krótko. W realu nie mówię tego, co tu piszę, więc nie to jest przyczyną.

3 godziny temu, Gość gość napisał:

poza psychiatrą

Z psychiatrą na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×