Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Big brother

Polecane posty

Gość gosc

Hej, chce wykupić dostęp na playerze, ale jedyna możliwa płatność to karta, przelew niedostępny, wiecie czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Hej, chce wykupić dostęp na playerze, ale jedyna możliwa płatność to karta, przelew niedostępny, wiecie czemu?

Wejdz na Wykop.pl , temat BB, tam ludziska na pewno ci odpowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Wejdz na Wykop.pl , temat BB, tam ludziska na pewno ci odpowiedza.

Wpisz w google: big brother wykop stream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

BB to pod względem psychologicznym ciekawe widowisko. Jedyną osobą  która przyszła tam wyłącznie dla rozrywki jest Kamil. Może dlatego tak ciężko jest go złamać uczestnikom, bo nie ma parcia na wygraną. Reszta dałaby sobie oczy wydrapać, byle dojść do finału.

Najbardziej dwulicową osobą w domu BB z pewnością jest Sara. Kobieta mająca obsesję na punkcie Kamila i ogromną potrzebę obgadywania.

Ania po automatycznej nominacji również pokazała swoje drugie ja. Widząc że stanęła w szranki z Kamilem, nagle i ona idąc za grupą naskakuje na niego, traktując to jako ostatnią deskę ratunku.

Martyna buntowana przez grupę również straciła swoje "ja", ale w porę się ogarnęła i przeprosiła że nie głosowała w nominacjach zgodnie z własnym sumieniem.

Sławina (Mateusz) zrozumiał żeby się wyciszyć, bo naskakiwanie na Kamila nie pozwoli mu dojść do finału, na czym mu ogromnie zależy. Zaczął odsuwać się od Sary, a przynajmniej przeciwstawiać się jej, gdy zobaczył że Ewa mając możliwość oglądania ich z zewnątrz, stwierdziła, że najbardziej w domu BB gra Sara.

Vaqsilis - człowiek bez własnego zdania, największy lizodup tej edycji. Zapunktował w ostatnim zadaniu WB gdy ukorzył się na krzesełku przed Kamilem.

Dawid - znerwicowany gościu, który ma przerost ego. Nic dziwnego że pracuje z dziećmi, jedynie wśród nich może poczuć się silniejszy. Jego parcie na bycie liderem jest wręcz komiczne. Co chwila wybucha jak 3 latek, któremu mama nie dała lizaka.

Wiktor - stara się być gdzieś pomiędzy, co na pewno nie wyjdzie mu na minus.

Natalia(n) - zagubiony człowiek, na pewno nie jest złym człowiekiem, ale dość prosta, żeby nie napisać prymitywna postać. Powinna iść na jakąś terapię, wyszłoby jej to z pewnością na dobre.

Ewa - stara się wyjść na sprawiedliwą, zbyt krótko jest w domu BB, by ją obiektywnie ocenić.

Malwina, Natalia - kobiety widma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuję Kamilowi, teraz nie oglądałam wcale przez to co wyprawia Sarah, Mateusz i Dawid nie da nie na to patrzeć ( wykop tylko regularnie czytam ) tak samo Natan i ten arabowaty Grek mnie odrzuca ale Arenę zobaczę bo skoro Kamil jest nominowany automatycznie, a nowe maja immunited to grupa wzajemnej adoracji będzie musiała sama siebie nominować i jest szansa, że któreś z nich odpadnie i wtedy może w koncu zrozumieją, że to co wyprawiaja z Kamilem tylko wzmacnia jego pozycję w programie.

Sławina (Mateusz) zrozumiał żeby się wyciszyć, bo naskakiwanie na Kamila nie pozwoli mu dojść do finału, na czym mu ogromnie zależy. Zaczął odsuwać się od Sary, a przynajmniej przeciwstawiać się jej, gdy zobaczył że Ewa mając możliwość oglądania ich z zewnątrz, stwierdziła, że najbardziej w domu BB gra Sara.

Jemu odwaliła sodówka jak sie okazało, że jest najbardziej lubiony ( z tych trzech osób, których dotyczyła sonda, to żaden sukces ale on o tym nie wiedział ) immunitety, nowe panienki, masaże itp. każdemu by odbiło.

Po tej akcji, że Kamil mógł kogoś usunąć, a tego nie zrobił, parę osób przejrzało na oczy, ale Dawid i Sarah nie.

Kamil sam prowokuje troche  ale ich bardziej wkurza to, że jest jak skała, nie do ruszenia. 

A zarzucanie komuś, że gra jest śmieszne, bo to jest gra i każdy udaje i to jest oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyfan

W ogole dziwie sie ze ta Sara dala sie wcisgnac w taka gre...ma meza i dzieci 😞 ciekawe czy rodzina zadowolona z jej zachowania w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
50 minut temu, Gość Antyfan napisał:

W ogole dziwie sie ze ta Sara dala sie wcisgnac w taka gre...ma meza i dzieci 😞 ciekawe czy rodzina zadowolona z jej zachowania w programie

To chyba nie mąż. Być może się mylę, ale kiedy się o nim wypowiada, zawsze używa określenia "partner". Być może mówi tak po prostu o mężu, a może po prostu nie są w związku małżeńskim.

Najbardziej mnie rozśmieszyła, jak z Dawidem nad wodą rozmawiała o Sławinie. Na pytanie Dawida co na to powiedziałby jej partner, odpowiedziała - że jeśli uznałby to za coś złego, to znaczy że jej nie zna 😄 Ta to potrafi siebie usprawiedliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
58 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

Ja kibicuję Kamilowi, teraz nie oglądałam wcale przez to co wyprawia Sarah, Mateusz i Dawid nie da nie na to patrzeć ( wykop tylko regularnie czytam ) tak samo Natan i ten arabowaty Grek mnie odrzuca ale Arenę zobaczę bo skoro Kamil jest nominowany automatycznie, a nowe maja immunited to grupa wzajemnej adoracji będzie musiała sama siebie nominować i jest szansa, że któreś z nich odpadnie i wtedy może w koncu zrozumieją, że to co wyprawiaja z Kamilem tylko wzmacnia jego pozycję w programie.

Sławina (Mateusz) zrozumiał żeby się wyciszyć, bo naskakiwanie na Kamila nie pozwoli mu dojść do finału, na czym mu ogromnie zależy. Zaczął odsuwać się od Sary, a przynajmniej przeciwstawiać się jej, gdy zobaczył że Ewa mając możliwość oglądania ich z zewnątrz, stwierdziła, że najbardziej w domu BB gra Sara.

Jemu odwaliła sodówka jak sie okazało, że jest najbardziej lubiony ( z tych trzech osób, których dotyczyła sonda, to żaden sukces ale on o tym nie wiedział ) immunitety, nowe panienki, masaże itp. każdemu by odbiło.

Po tej akcji, że Kamil mógł kogoś usunąć, a tego nie zrobił, parę osób przejrzało na oczy, ale Dawid i Sarah nie.

Kamil sam prowokuje troche  ale ich bardziej wkurza to, że jest jak skała, nie do ruszenia. 

A zarzucanie komuś, że gra jest śmieszne, bo to jest gra i każdy udaje i to jest oczywiste. 

A to swoją drogą. Oczywiście że mu odwaliło na maxa. Tylko chłop ma zagwozdkę, bo mimo że przez internautów został uznany za najbardziej lubianego, to jednak ludzie mieli do wyboru tylko trójkę spośród nich (On, Ania i Dawid), a jak by wypadł w konkurach z Kamilem, który ciągle wygrywa nominacje, to już nie wiadomo i myślę że zdaje sobie z tego sprawę i nieco się uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na wykopie oglądałam wszystkie filmiki Kamil kontra reszta, a propos hejtu. Wiele razy z różnych ust padało określenie, że Kamil jest nienormalny, chory psychicznie. Ja akurat gdy go oglądam, to widzę człowieka który owszem, przyjmuje pewną pozę, co mnie wcale nie dziwi, bo jakoś musi sobie radzić, nie będzie się mazgaił jak Łukasz, ale widzę też, że bierze wszystko na zimno. Taką ma taktykę, niewiele ma to wspólnego, jeśli cokolwiek, z chorobą psychiczną. Ja tu raczej widzę jakieś problemy emocjonalne u Dawida, Sławiny (ten to dla mnie w ogóle ma szaleństwo w oczach) i Nataliana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Na wykopie oglądałam wszystkie filmiki Kamil kontra reszta, a propos hejtu. Wiele razy z różnych ust padało określenie, że Kamil jest nienormalny, chory psychicznie. Ja akurat gdy go oglądam, to widzę człowieka który owszem, przyjmuje pewną pozę, co mnie wcale nie dziwi, bo jakoś musi sobie radzić, nie będzie się mazgaił jak Łukasz, ale widzę też, że bierze wszystko na zimno. Taką ma taktykę, niewiele ma to wspólnego, jeśli cokolwiek, z chorobą psychiczną. Ja tu raczej widzę jakieś problemy emocjonalne u Dawida, Sławiny (ten to dla mnie w ogóle ma szaleństwo w oczach) i Nataliana.

Kamil gra i tego nie ukrywa, jeśli inni mieszkańcy odbierają odbierają jego grę jako chorobę psychiczną to może  ie jest aż tak dobrym aktorem jak myśli😀

A tak serio masz rację, te wszystkie maski zakłada po to, żeby nie zwariowac tam właśnie. 

Ja od początku nie trawie tego Mateusza, ma coś ze zboka wg mnie w sobie, mogę się mylić ale tak odczuwam.

A nominacja Mateusz vs Kamil to będzie złodziej pierścienia vs władca pierścieni😂

Ja czekam aż Dawid jeszcze coś odwali i wyleci karnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 Nie mogę sobie wyobrazić jak Natalian idzie w "ślinę" z kimkolwiek, a tam partnerka wyczuwa w ustach pustkę... WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

 Nie mogę sobie wyobrazić jak Natalian idzie w "ślinę" z kimkolwiek, a tam partnerka wyczuwa w ustach pustkę... WTF?

To zauroczenie Ewy Natanem wydaje sie dziwne, ona bardzo atrakcyjna i zadbana, a Natalia no cóż, tak jak napisałaś, braki w uzębieniu, intelektem też nie błyszczy, taki trochę blokers z niej. Albo to ustawione albo lesbijki są dziwne😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Niezapominajka1987 napisał:

To zauroczenie Ewy Natanem wydaje sie dziwne, ona bardzo atrakcyjna i zadbana, a Natalia no cóż, tak jak napisałaś, braki w uzębieniu, intelektem też nie błyszczy, taki trochę blokers z niej. Albo to ustawione albo lesbijki są dziwne😀

Ustawka. Ewka miała chyba za zadanie rozkręcić romans z Natanem. Tak czy siak, nie wiem ile musieliby mi zapłacić, żebym "kręciła" z Natanem. I nie, nie mam nic do lesbijek. Natalia zachowuje się jak 16 letni Sebix. I zupełnie nie jest pociągająca ani fizycznie (ten wiszący brzuch!) ani intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dobrze że wypadła dwulicowa Sara. Nawet nikt z rodziny jej nie przywitał. Taki wstyd jaki im przyniosła, to wcale mnie to nie dziwi. Ja sobie nie wyobrażam żeby mój mąż (czy nawet konkubent) miział sobie czesto na oczach wszystkich jakąś kobietę i jeszcze mówił, że kocha ją jako osobę. Serio, nawet mi się to w głowie nie mieści. I nie wierzę, że komuś by to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Dobrze że wypadła dwulicowa Sara. Nawet nikt z rodziny jej nie przywitał. Taki wstyd jaki im przyniosła, to wcale mnie to nie dziwi. Ja sobie nie wyobrażam żeby mój mąż (czy nawet konkubent) miział sobie czesto na oczach wszystkich jakąś kobietę i jeszcze mówił, że kocha ją jako osobę. Serio, nawet mi się to w głowie nie mieści. I nie wierzę, że komuś by to nie przeszkadzało.

Też sie ciesze, że to ona odpadła, co prawda wczoraj usnęłam i nie wiem kto kogo nominował i za co ale zobaczyłam dziš wyniki i Natalia spokojnie może już jechać do domu.

Swoją drogą jest dziwna, najpierw nominuje Sarę, potem płacze, jak tamta odpada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

Też sie ciesze, że to ona odpadła, co prawda wczoraj usnęłam i nie wiem kto kogo nominował i za co ale zobaczyłam dziš wyniki i Natalia spokojnie może już jechać do domu.

Swoją drogą jest dziwna, najpierw nominuje Sarę, potem płacze, jak tamta odpada.

 

Czas na Natalie, tez tak uwazam. Jest niestabilna emocjonalnie i męczy sie (i całą resztę) w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Dobrze że wypadła dwulicowa Sara. Nawet nikt z rodziny jej nie przywitał. Taki wstyd jaki im przyniosła, to wcale mnie to nie dziwi. Ja sobie nie wyobrażam żeby mój mąż (czy nawet konkubent) miział sobie czesto na oczach wszystkich jakąś kobietę i jeszcze mówił, że kocha ją jako osobę. Serio, nawet mi się to w głowie nie mieści. I nie wierzę, że komuś by to nie przeszkadzało.

ciekawe jak atmosfera w domu? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

ciekawe jak atmosfera w domu? 😉 

Jak to Sara odpowiedziała Dawidowi na pytanie jak tam druga strona zapatruje się na jej stosunki z Mateuszem. Mój partner jest dorosły, jak mi wystawi walizki za drzwi, to nie ma co żałować, znaczy to że mnie w ogóle nie zna.🤣 Nooo, pewnie takiej jej nie znał. Jeszcze pal licho jak cała Polska tego nie widzi, ale tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sara z tego co pamiętam to mówiła, że nie chce żeby ktoś po nią przyjeżdżał.

Ostatnio zrobił się program tylko o Kamilu. Rozumiem, że ciężko się z nim mieszka, jest osobą dość specyficzną. Ale ma w sobie tyle pozytywnej energii. Cokolwiek się nie dzieje to wina Kamila. Są jakieś podobieństwa i różnice do Łukasza z pierwszej edycji. Mieliśmy program o Łukaszu, który robił z siebie ofiarę, płakał cały czas do kamery. Kilka osób go hejtowało (i on też), ale domownicy po kłótni wracali do normy i mimo, że nie każdy się lubił to potrafili się dogadać. Tutaj widzimy Kamila na którego spada mnóstwo hejtu, a on nie robi z siebie ofiary, jest twardy mimo, że widać, że mu ciężko. Zamiast płakać woli się śmiać. Ciągła nagonka.
Tam przez większość czasu było spokojnie, dogadywali się. Produkcja co arenę, BB nocą poruszała temat homofobi. Tutaj ciągły hejt i reakcja produkcji dopiero po tysiącach komentarzy. Maciek wywalony za kilka ostrych słów. Tutaj żadnych konsekwencji.

Najdziwniejsze są dla mnie komentarze, że to wina Kamila, że go hejtują, jakby się zmienił to domownicy by tak nie reagowali, on powinien wylecieć bo psuje program. Nie rozumiem tego. Czy jeśli w klasie jest ktoś "inny" i każdy go nie lubi to można go codziennie obrażać bo to jego wina? Kamil nie jest osobą w programie którą jakoś bardzo lubię (nawet nie mam w tej edycji faworyta). Ale to jest program który oglądają często młodzi ludzie, więc powinien dawać dobry przykład i poruszać tematy właśnie hejtu, inności. Nie tylko "innej" orientacji (co było w poprzedniej edycji), ale różnic charakteru.

Swoją drogą byłam wczoraj u babci i ona oglądała w tv  lombard. Akurat był odcinek właśnie o programie typu BB. Uczestniczka, że to wszystko wina Kamila 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie ma ludzi bez wad. Kamil zatem również je posiada i nie uważam że jest świetny pod każdym względem. Problem polega tylko na tym, że u innych te wady nie są wytykane przez mieszkańców, a u Kamila - zawsze. Wczoraj to już w ogóle rozbawiło mnie jak Natalia przy stole czepiała się Kamila że podpija mleko, podczas gdy sama non stop podbiera coś do jedzenia. O g. 20 w TV pokazali, jak przy Dawidzie jawnie podjadała, a oczywiście Dawid na to nic, Kamila w takiej sytuacji zwyzywałby najgorszymi inwektywami (zresztą przy stole sobie nie żałował by po nim 'pojeździć') No ale to nie był Kamil.

Podobnie gdy inni robią psikusy, to jest to zabawne, gdy zrobi to Kamil - to uznają to za głupi pomysł. Tak samo Kamilowi nie wolno zrobić nic na złość, a innym jak najbardziej. Wylanie piwa było podyktowane złością na Mateusza. Wydaje mi się że to lepsze rozwiązanie do ukojenia nerwów, niż wyzywanie się od ...i, ...ów i zje*ów, czego inni mu nie oszczędzają, gdy sami są na niego źli. Ale Kamilowi oczywiście nie wolno się gniewać.

Schowanie whisky rzecz jasna rozwścieczyło domowników i kogo wskazali za winnego? Kamila. I znowu posypały się obraźliwe określenia, podczas gdy Kamil nie miał z tym zupełnie nic wspólnego, ale gdy Ewa powiedziała Dawidowi że zrobiła do Natalia, to Dawid na to - "tak? No i dobrze". Nagle dobrze, bo nie zrobił tego Kamil, ale już zdążył wylać na niego niesłusznie wiadro pomyj. Dawidowi już siadło na łeb z tej nienawiści do Kamila. On już nawet racjonalnie nie myśli. Myślałam że Mateusz jest prymitywniejszy, ale o dziwo choć on tak samo nie cierpi Kamila, to jednak częściej potrafi się opanować.

Kleszcz jedyne co potrafi to ciągle wmawiać Kamilowi że jest spięty. Chłop gdyby był na jego miejscu, to by już dawno wylazł z programu zalany łzami, no ale obrał opcję włazidupstwa, więc czuje się bezpiecznie i ciągle smęci o spięciu Kamila. Szkoda że nie widzi swojego guru Dawida, że jest chodzącą bombą zegarową.

I jak pisałam, Kamil ma wady, może nawet sporo, ale w porównaniu do innych nie mści się za to jak go traktują, nie wyzywa domowników, nie czepia się w kółko innych, spory rozwiązuje kulturalnie i stara się mimo wszystko być nastawiony pokojowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam trochę wrażenie, że Dawid czytał wykop w tamtym sezonie. Wtedy internet na Łukasza jaki to nie jest i przyklaskiwał jak ktoś mu pojechał. Maćka lubili bo powiedział kilka ostrych słów. Może Dawid myśli, że jak będzie obrażał Kamila to zostanie kolejnym "królem wykopu". Tylko, że internet teraz jest raczej za Kamilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mam trochę wrażenie, że Dawid czytał wykop w tamtym sezonie. Wtedy internet na Łukasza jaki to nie jest i przyklaskiwał jak ktoś mu pojechał. Maćka lubili bo powiedział kilka ostrych słów. Może Dawid myśli, że jak będzie obrażał Kamila to zostanie kolejnym "królem wykopu". Tylko, że internet teraz jest raczej za Kamilem.

Bardzo mozliwe, ze tak wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Niezapominajka1987 napisał:

Łukanio właśnie w Sprawiedliwych gra patostreamera 😀zepsuł mój serial ulubiony haha

Ten się już wszędzie pcha. Spełnił swoje marzenie i zagra w na wspólnej 😄

Program się skończył i chciałam dać mu "drugą szansę". Ale no nie da się. Został jakimś stażystą w przeambitni widziałam kilka wywiadów (ale żeby zobaczyć osoby z którymi wywiad przeprowadzał, nie jego) przerywał, coś tam musiał od siebie dodać, pytania na kogo rozmówca będzie głosować w wyborach i czy na miłość i tolerancję. Moim zdaniem "dziennikarz" powinien być bezstronny, a nie narzucać swoje zdanie.

Nie wiem o co mu chodzi. Obserwowałam jego konflikt z Angeliką. Popierał słowa Ohme, która w kontekście Angeliki mówiła o syndromie frytki. Wypowiadał się na temat o którym nawet nie miał pojęcia bo go tam nie było. Zawsze musi coś dodać od siebie. Tu z butami pomiędzy Madzie i Olka, tu szpileczki w Angelikę i Igora. Nie chciałabym takiego znajomego. Angelika powiedziała najpierw drinki, a potem poszedł na górę udzielać wywiadu na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No i w końcu Dawid OUT! Wyszedł, bo nie przeżyłby kolejnej przegranej z Kamilem w niedzielę. Słaby z niego herbatnik. A tyle się naopowiadał, że to Kamil nie potrafi przegrywać. Z Anką, Wasylem, Malwiną i Wiktorem jakiś czas temu naśmiewał się z ludzi, którzy sami odchodzą z BB, a tu proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

Pani w dd tvn pomyliła imiona, chciala być taka obyta w BB, nawet frędzle założyła, a mówiła o Damianie, który w nocy sam wyszedł 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc gosc napisał:

Pani w dd tvn pomyliła imiona, chciala być taka obyta w BB, nawet frędzle założyła, a mówiła o Damianie, który w nocy sam wyszedł 😉 

Nie oglądałam😂ale oni często mylą imiona mieszkańców domu BB😂

Dawid odszedł sam, nie wytrzymał presji, oglądałam wczoraj BB nocą i ładnie go Ohme z Chajzerem podsumowali.

Ja myślę, że sie zorientował, że nie jest lubiany na zewnątrz i tyle. I tak zamiast mówić o sobie, to cały program zionął nienawiścią do Kamila. On hejtował bezlitośnie, upominany wielokrotnie niczego nie zrozumiał to poczuje kubeł zimnej wody jak poczyta, co o nim myślą ludzie😀 karma jak widać wraca nie tylko wtedy, gdy kot zwymiotuje😀

Teraz zobaczymy kto był prowodyrem konfliktów tak naprawdę, czy Dawid, czy Mateusz, a może Witalis.

Teraz tylko Natalia wyleci w niedzielę i będę mogła normalnie oglądać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kurczę Kamil to jest As, niesamowity człowiek, Anka z Malwina go oczernily, a ten je całuje po rękach i przeprasza, klasa, świetny gracz, mega inteligentny. Fajnie się to ogląda, powinien wygrać. Nie wspomnę, że wydobył z mieszkańców ich najgorsze cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

Nie oglądałam😂ale oni często mylą imiona mieszkańców domu BB😂

Dawid odszedł sam, nie wytrzymał presji, oglądałam wczoraj BB nocą i ładnie go Ohme z Chajzerem podsumowali.

Ja myślę, że sie zorientował, że nie jest lubiany na zewnątrz i tyle. I tak zamiast mówić o sobie, to cały program zionął nienawiścią do Kamila. On hejtował bezlitośnie, upominany wielokrotnie niczego nie zrozumiał to poczuje kubeł zimnej wody jak poczyta, co o nim myślą ludzie😀 karma jak widać wraca nie tylko wtedy, gdy kot zwymiotuje😀

Teraz zobaczymy kto był prowodyrem konfliktów tak naprawdę, czy Dawid, czy Mateusz, a może Witalis.

Teraz tylko Natalia wyleci w niedzielę i będę mogła normalnie oglądać.

 

Też jestem ciekawa jak to teraz będzie wyglądało z kłótniami. Mateusz wie że Kamil jest lubiany, więc przystopował. Może i pozostanie przy tej strategii. Wasyl też widzi że nawet Dawid nie miał szans z Kamilem. Nie wiem tylko czy zdaje sobie sprawę, że sam zdobył najlepsze miejsce w tej trójce, bo nikt go serio nie brał pod uwagę 🙂 Natalia na pewno będzie prowokować, więc chyba tylko ona może jeszcze robić dymy. Ale jak wyleci, to czuję że wreszcie będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

Nie oglądałam😂ale oni często mylą imiona mieszkańców domu BB😂

Dawid odszedł sam, nie wytrzymał presji, oglądałam wczoraj BB nocą i ładnie go Ohme z Chajzerem podsumowali.

Ja myślę, że sie zorientował, że nie jest lubiany na zewnątrz i tyle. I tak zamiast mówić o sobie, to cały program zionął nienawiścią do Kamila. On hejtował bezlitośnie, upominany wielokrotnie niczego nie zrozumiał to poczuje kubeł zimnej wody jak poczyta, co o nim myślą ludzie😀 karma jak widać wraca nie tylko wtedy, gdy kot zwymiotuje😀

Teraz zobaczymy kto był prowodyrem konfliktów tak naprawdę, czy Dawid, czy Mateusz, a może Witalis.

Teraz tylko Natalia wyleci w niedzielę i będę mogła normalnie oglądać.

 

Też jestem ciekawa jak to teraz będzie wyglądało z kłótniami. Mateusz wie że Kamil jest lubiany, więc przystopował. Może i pozostanie przy tej strategii. Wasyl też widzi że nawet Dawid nie miał szans z Kamilem. Nie wiem tylko czy zdaje sobie sprawę, że sam zdobył najlepsze miejsce w tej trójce, bo nikt go serio nie brał pod uwagę 🙂 Natalia na pewno będzie prowokować, więc chyba tylko ona może jeszcze robić dymy. Ale jak wyleci, to czuję że wreszcie będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×