Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Big brother

Polecane posty

Gość gosc

Z Mateuszem może być też zupełnie na odwrót (niż to pozorne uspokojenie się w stronę Kamila). Czyli nie mając już w grupie osoby która buntowała wszystkich przeciwko Kamilowi (Dawid) może przejąć po nim pałeczkę, żeby udowadniać nadal we wszystkim winę Kamila. W końcu sam chce wygrać program i jednak musi jakimś sposobem pozbyć się największego rywala.

Także opcje są dwie - albo totalny chillaut nastanie w domu BB, albo Mateusz zacznie to, co do tej pory robił (głównie) Dawid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Afera o stringi Kamila. Mi tam się jego tyłek podoba. W porównaniu z flaczałymi doopskami jakie widuje się na plaży, to miło widzieć odmianę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ewka wyjęła baterie z mikroporu i gadała z Natanem, mają mieć karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Afera o stringi Kamila. Mi tam się jego tyłek podoba. W porównaniu z flaczałymi doopskami jakie widuje się na plaży, to miło widzieć odmianę 😄

To prawda, jest na co popatrzeć 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ta cała męska Natalia jest zdrowo pokręcona. Najpierw mówi że lubi Kamila, potem gada innym jaki to on jest zły. Jak niby wyszedł z programu to płakała że to niemożliwe, że szkoda że tak się stało. Jak wrócił to znowu zły Kamil i jazda po nim. Ewka to samo. Najpierw bulwers na Kamila, potem jak "wyszedł" to płacz, wrócił to chwila szczęścia i znowu bulwers że coś powiedział Natalii i nigdy mu tego nie wybaczy. Co za śmieszne babiszony. Nie dziwne że z taką psychą nie są w żadnym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Natan wiecznie szuka wzrokiem kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Afera o stringi Kamila. Mi tam się jego tyłek podoba. W porównaniu z flaczałymi doopskami jakie widuje się na plaży, to miło widzieć odmianę 😄

Mnie na początku ta goła du/pa raziła ale sie przyzwyczaiłam już😀mnie sie on od początku wizualnie podoba bardzo( wiem mam dziwny gust ) zwłaszcza bez brody.

7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ta cała męska Natalia jest zdrowo pokręcona. Najpierw mówi że lubi Kamila, potem gada innym jaki to on jest zły. Jak niby wyszedł z programu to płakała że to niemożliwe, że szkoda że tak się stało. Jak wrócił to znowu zły Kamil i jazda po nim. Ewka to samo. Najpierw bulwers na Kamila, potem jak "wyszedł" to płacz, wrócił to chwila szczęścia i znowu bulwers że coś powiedział Natalii i nigdy mu tego nie wybaczy. Co za śmieszne babiszony. Nie dziwne że z taką psychą nie są w żadnym związku.

Może coś majstrowała z testosteronem, żeby być bardziej męska i hormony wariują. Ewidentnie nie panuje nad emocjami.

A Ewka to jak piszą, że ma dwubiegunówkę to może jest coś w tym prawdy. Widziałam shota z jej demonicznym śmiechem. Bardzo creepy to było😀

7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Natan wiecznie szuka wzrokiem kamery.

I atencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Niezapominajka1987 napisał:

Mnie na początku ta goła du/pa raziła ale sie przyzwyczaiłam już😀mnie sie on od początku wizualnie podoba bardzo( wiem mam dziwny gust ) zwłaszcza bez brody.

Widziałam jakieś komentarze na ista żeby zakazać Kamilowi nosić tych majtek bo dzieci oglądają itp. Jakby na plaży czy basenie nie mogły zobaczyć ludzi w strojach 😄 Jak kobieta nosi stringi to spoko chętnie popatrzę, ale facet fuj dzieci patrzą. Ja rozumiem, że komuś może się to nie podobać. Ale co kogo obchodzi że jakiś obcy facet w telewizji nosi stringi, bokserki czy slipy. Rozumiem jeśli to mój facet i mi się nie podoba , ale obcy typ... 😄 Dużo bardziej brzydziło mnie jak Sara oddała Martynie brudne majtki, albo Mateusz chodził w stringach Kamila.

Dziewczyny wiecie czy osoby które mieszkają za granicą mogą głosować? Wiem, że nie wszędzie można oglądać czy wykupić stream. Ale tak patrzę i na insta i tam ciągle kkpolish namawia do głosowania, całą poprzednią edycję też pisał że ludzie mają na kogoś głosować. Zastanawiam się czy on może wysyłać SMS jak mieszka w UK czy tylko może wstawiać swoje komentarze kopiuj wklej Kamil taki zły 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kamil jest bardzo plastyczny. Jak wchodził to pomyślałam, że dziwny typ. Nadawałby się na takiego nauczyciela historii. Ale za każdym razem jak się golił to inny człowiek. Obejrzałam jego istagrama, filmiki na yt. Włosy długie, krótkie, broda, zarost, wąsy - zawsze ktoś inny. Mi się osobiście nie podoba, ale ma to coś. Można się nim zachwycać.

"Aktor" paradokumentów z poprzedniej edycji zawsze był taki sam. Bez różnicy czy w BB, paradokumentach czy w roli dziennikarza. Tak samo wyglądał, taki sam wyraz twarzy. Tutaj mamy 50 twarzy Kamila i kolejnych 1000 jak spojrzymy na insta czy yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Widziałam jakieś komentarze na ista żeby zakazać Kamilowi nosić tych majtek bo dzieci oglądają itp. Jakby na plaży czy basenie nie mogły zobaczyć ludzi w strojach 😄 Jak kobieta nosi stringi to spoko chętnie popatrzę, ale facet fuj dzieci patrzą. Ja rozumiem, że komuś może się to nie podobać. Ale co kogo obchodzi że jakiś obcy facet w telewizji nosi stringi, bokserki czy slipy. Rozumiem jeśli to mój facet i mi się nie podoba , ale obcy typ... 😄 Dużo bardziej brzydziło mnie jak Sara oddała Martynie brudne majtki, albo Mateusz chodził w stringach Kamila.

Dziewczyny wiecie czy osoby które mieszkają za granicą mogą głosować? Wiem, że nie wszędzie można oglądać czy wykupić stream. Ale tak patrzę i na insta i tam ciągle kkpolish namawia do głosowania, całą poprzednią edycję też pisał że ludzie mają na kogoś głosować. Zastanawiam się czy on może wysyłać SMS jak mieszka w UK czy tylko może wstawiać swoje komentarze kopiuj wklej Kamil taki zły 😄 

Po pierwsze trzeba im uświadomić, że to nie jest program dla dzieci😀😀

A KK polish to taka krowa, co dużo ryczy, a mało mleka daje. Nigdy nie uwierzę, że wydał chociaż funta na Kamila, tylko agituje, ale nieudolnie, bo jest tak pusty, że odnosi odwrotny skutek od oczekiwanego😀 co do smsow nie wiem, póki co w Polandii siedzę ale smsów nie wysyłam, na głowę jeszcze nie upadłam.

12 minut temu, Gość Gość napisał:

Kamil jest bardzo plastyczny. Jak wchodził to pomyślałam, że dziwny typ. Nadawałby się na takiego nauczyciela historii. Ale za każdym razem jak się golił to inny człowiek. Obejrzałam jego istagrama, filmiki na yt. Włosy długie, krótkie, broda, zarost, wąsy - zawsze ktoś inny. Mi się osobiście nie podoba, ale ma to coś. Można się nim zachwycać.

"Aktor" paradokumentów z poprzedniej edycji zawsze był taki sam. Bez różnicy czy w BB, paradokumentach czy w roli dziennikarza. Tak samo wyglądał, taki sam wyraz twarzy. Tutaj mamy 50 twarzy Kamila i kolejnych 1000 jak spojrzymy na insta czy yt.

W Sprawiedliwych Łukanio po prostu był.....był sobą😀😀

Generalnie nie rozumiem, na insta fani Łukania krzyczą, że Kamil gra i kłamie ale Łukaszek przecież do końca sie nie przyznał, że aktorem jest i to było jak najbardziej fair, do orientacji też sie przyznał dopiero, jak już sie i tak wydało, najpierw sie wypierał sam siebie 😀

Kamil jest dobrym aktorem dlatego, że cały sie zmienia do roli, nie nakłada maski, tylko całym sobą sie wciela w inną postać, co ja osobiście podziwiam, bo ja np. nie potrafię tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To prawda, Kamil ma to coś w sobie i wiele twarzy. Ciekawy człowiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kamil ma tak ciekawe życie, że jak opowiada nikt mu nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam nadzieję że fałszywy Natan wyleci w niedzielę. Widzieliście screenshota na Wykopie? Najpierw Natan mówi Kamilowi, że jak będzie kończył odkurzać, żeby dał jej znać, to ona przygotuje sobie wodę do mycia podłogi. Kiedy Kamil kończył odkurzać, mówi do Natana, że może już myć podłogi, bo kończy odkurzać, na co Natan, cytuję: "Ja będe wiedziała kiedy  to zrobić, Kamil. Heee, rządzić możesz wszystkimi, nie mną".  Ta baba coś ma z głową. Zresztą nie pierwszy raz gada bez sensu. Jak Wiktor ukrył whisky, to Natalia mówiła że wziął ją Kamil, bo cyt: "tylko on między innymi wiedział gdzie ona jest". To 'TYLKO'? Czy jak? Bo 'MIĘDZY INNYMI' oznacza, że jeszcze inni wiedzieli o tym gdzie jest whisky. Po co ona w ogóle otwiera tą paszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Mam nadzieję że fałszywy Natan wyleci w niedzielę. Widzieliście screenshota na Wykopie? Najpierw Natan mówi Kamilowi, że jak będzie kończył odkurzać, żeby dał jej znać, to ona przygotuje sobie wodę do mycia podłogi. Kiedy Kamil kończył odkurzać, mówi do Natana, że może już myć podłogi, bo kończy odkurzać, na co Natan, cytuję: "Ja będe wiedziała kiedy  to zrobić, Kamil. Heee, rządzić możesz wszystkimi, nie mną".  Ta baba coś ma z głową. Zresztą nie pierwszy raz gada bez sensu. Jak Wiktor ukrył whisky, to Natalia mówiła że wziął ją Kamil, bo cyt: "tylko on między innymi wiedział gdzie ona jest". To 'TYLKO'? Czy jak? Bo 'MIĘDZY INNYMI' oznacza, że jeszcze inni wiedzieli o tym gdzie jest whisky. Po co ona w ogóle otwiera tą paszczę.

Ona jest tragiczna. Jak weszła pomyślałam, że super laska. Wprost powiedziała o swojej orientacji, otwarta, nie ukrywała niczego. Teraz tylko patrzy czy kamera ją obserwuje i robi z siebie ofiarę. Ciągle jedzie na Kamila, wszystko wina Kamila, co złego to Kamil. Połowa mieszkańców pije kawę z mlekiem, ale to Kamil wypił mleko. Natalia ciągle wyjada zapasy, ale to Kamil podjada. Ona ma jakąś obsesję na jego punkcie. Może to przez zazdrość o Ewę. Mówiła, że jak Ewa ją skrzywdzi to jej znajomi coś z tym zrobią... Liczyłam, że będzie fajną osobą, ale się zawiodłam.

Na wykopie ktoś wstawił link do zbiórki. Natalia zbiera na samochód. Napisała, że ona jest bardzo pomocna i liczy, że dobra karma wróci i ludzie pomogą jej uzbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Niezapominajka1987 napisał:

A KK polish to taka krowa, co dużo ryczy, a mało mleka daje. Nigdy nie uwierzę, że wydał chociaż funta na Kamila, tylko agituje, ale nieudolnie, bo jest tak pusty, że odnosi odwrotny skutek od oczekiwanego😀 co do smsow nie wiem, póki co w Polandii siedzę ale smsów nie wysyłam, na głowę jeszcze nie upadłam.

Też nigdy nie wysłałam na żaden program. Ale jak widzę po kilka jego komentarzy na kogo głosować to się zastanawiam czy wysłał. Albo czy wysyłał na swojego ukochanego Ukania. Czy w ogóle może tam głosować.

On jest obrzydliwy w swoim hejcie. Zwyzywał jakąś dziewczynę, że swoim zachowaniem jest podobna do żydów  w obozach... To tylko dlatego, że miała kolory tęczy na profilowym, a jest za Kamilem. Kamil podobno wspominał kiedyś o leczeniu homoseksualizmu (możliwe, że mówił o jakimś artykule), więc skoro dziewczyna popiera Kamila to popiera jego poglądy, że rzekomo Kamil chce leczyć homo. A on sam jest za Dawidem który jest przeciwko lgbt 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Marlena Klimczyk wraca do Domu Wielkiego Brata za Dawida!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

Marlena Klimczyk wraca do Domu Wielkiego Brata za Dawida!

Że co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Marlena Klimczyk wraca do Domu Wielkiego Brata za Dawida!

Porażka, ta mumia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, że kompleksy wychodzą, wcześniej z Dawida, teraz z Natalii, nawet jeśli jego opowieści są tylko w 50 % autentyczne to sorry, ale taka Natalia mogła sobie uświadomić, jak duże ma braki, a teraz jeszcze "rywalizuje" z Kamilem o Ewę no i musi widzieć, że intelektualnie słabo wypada, więc agresja narasta. 

Tak samo Dawid, nawet już po wyjściu w BB nocą cały czas tylko o Kamilu, to chora obsesja, śmiesznie będzie, jak poszpera w necie i zobaczy, że większość z tego co Kamil mówił jest prawdą, podkoloryzowaną ale jednak.

Kamil podobno wspominał kiedyś o leczeniu homoseksualizmu (możliwe, że mówił o jakimś artykule), więc skoro dziewczyna popiera Kamila to popiera jego poglądy, że rzekomo Kamil chce leczyć homo. A on sam jest za Dawidem który jest przeciwko lgbt 

wyjdę na homofoba ale i Łukanio i Natan i Kkpolish oraz Ewa jak najbardziej leczenia wymagają😂

4 godziny temu, Gość gość napisał:

Marlena Klimczyk wraca do Domu Wielkiego Brata za Dawida!

Błagam tylko nie to, już bym serio wolała Karoline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Widzieliście jak Natan w sypialni rzuciła z całej siły poduszka w Ewke gdy ta rozmawiala z Kamilem? Ode mnie ta agresorka za takie coś dostałaby w pysk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość gosc napisał:

Widzieliście jak Natan w sypialni rzuciła z całej siły poduszka w Ewke gdy ta rozmawiala z Kamilem? Ode mnie ta agresorka za takie coś dostałaby w pysk. 

Gdyby jakimś cudem odpadł Grek, a Ewa zbliżyła sie do Kamila to serio ten/ta/to Natalia by sie mogła stać niebezpieczna, bo moim zdaniem jest nieobliczalna.

Ale produkcja wszystko widzi i raczej będzie chciała sie pozbyć zgnitego jaja, niż jak piszą wykopki promować romans lesbijski i lgbt. Prędzej wpuszczą kogoś nowego za Dawida😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Niezapominajka1987 napisał:

Gdyby jakimś cudem odpadł Grek, a Ewa zbliżyła sie do Kamila to serio ten/ta/to Natalia by sie mogła stać niebezpieczna, bo moim zdaniem jest nieobliczalna.

Natalia powiedziała, że jak Ewa ją skrzywdzi to jej znajomi "coś z tym zrobią". Dobrze kojarzę, że wspominała o jakimś śledzeniu swojej byłej? Wydaje mi się, że Natalia powinna udać się do psychologa/ psychiatry i przepracować niektóre rzeczy. Nie mówię tego złośliwie. Widać, że ma jakiś problem w relacjach.

Marlena i Kasia jechały wczoraj na fame mme bo Oleh walczył. Nawet tutaj tęsknota za dziećmi ją przywiała 😄 Po walce Marlena i Kasia poszły na after party i imprezowały z Esmeraldą Godlewską 😄
Jakby kogoś interesowało. Wspierał Olka też Radek (przyjechał z synem, był mega wsparciem i cały czas przy Olku), Madzia, Milex, Juszes z Pawłem. Olo, Madzia, Radek z synem, Juszes, Paweł i Max (przyjaciel Olka) zrobili sobie domówkę w hotelu. Milex poszedł na after z Eweloną. Olo przegrał z Hassanem przez nokaut (kopnięcie w głowę). Olo tylko boks (więc ręce) i miesiąc przygotowań. Kamil jednak trenował karate (więc kopnięcia) i kilka miesięcy mma w Dubaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Natalia powiedziała, że jak Ewa ją skrzywdzi to jej znajomi "coś z tym zrobią". Dobrze kojarzę, że wspominała o jakimś śledzeniu swojej byłej? Wydaje mi się, że Natalia powinna udać się do psychologa/ psychiatry i przepracować niektóre rzeczy. Nie mówię tego złośliwie. Widać, że ma jakiś problem w relacjach.

Marlena i Kasia jechały wczoraj na fame mme bo Oleh walczył. Nawet tutaj tęsknota za dziećmi ją przywiała 😄 Po walce Marlena i Kasia poszły na after party i imprezowały z Esmeraldą Godlewską 😄
Jakby kogoś interesowało. Wspierał Olka też Radek (przyjechał z synem, był mega wsparciem i cały czas przy Olku), Madzia, Milex, Juszes z Pawłem. Olo, Madzia, Radek z synem, Juszes, Paweł i Max (przyjaciel Olka) zrobili sobie domówkę w hotelu. Milex poszedł na after z Eweloną. Olo przegrał z Hassanem przez nokaut (kopnięcie w głowę). Olo tylko boks (więc ręce) i miesiąc przygotowań. Kamil jednak trenował karate (więc kopnięcia) i kilka miesięcy mma w Dubaju.

Genialne streszczenie, nie trzeba oglądać, marnujesz sie na kafe😀

Esmeralda na insta taka laska, a na tym fame mma masakra, zniszczona okropnie przez używki, tuszy nie skomentuje bo rodzę za 2 miesiące 😀 i też wyglądam jak słoń, ale insta v rzeczywistość w jej przypadku = nokaut.

W każdym razie Natalia powinna odpaść jak najszybciej dla własnego dobra, najlepiej dziś, a Ewa za tydzień. Też zdrowa na umyśle do końca nie jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyskoczył mi na głównej na yt wywiad Madzi do przeambitni tytuł "Łukasz o ślubie Madzi z Olehem"... To w końcu kto z kim przeprowadza wywiad? Atencjusz widzę na swoim miejscu - najważniejsze w wywiadzie co sądzi ten który go przeprowadza 😄 super portal 😄 Madzia powiedziała, że chce mieć ślub w przyszłości jak się z Olkiem lepiej poznają. Łukasz, że on chce być druhną...

Co do areny fajnie, że Natan wyszła (woli Natan, ale zwracać się w formie żeńskiej). Znowu nominowali Kamila, tym razem z Natalią i Ewą. Ciekawe jak głosy się rozłożą i kogo tym razem wyeliminuje Kamil 😄 Trochę dziwi mnie, że ciągle próbują pozbyć się Kamila widząc jak kosi każdego po kolei. Skupiają się na osobach które robią kontent. Przez to te najbardziej nudne nadal zalegają na kanapach.

Podziwiam Kamila za mega silną osobowość. Ja bym się poddała z 10 razy na jego miejscu. Codziennie wstaje z energią, tańczy, ćwiczy. Zrobili na nim lincz, a on im naprawdę dał czystą kartę (nie nominował Dawida, co zdziwiło nawet Ohme). Nominują go co tydzień, a on przyjmuje to z uśmiechem. Wszystko obraca w żart i bawi się. Jasne że ma wady, ale to jak ich wszystkich tam ogrywa to mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Podziwiam Kamila za mega silną osobowość. Ja bym się poddała z 10 razy na jego miejscu. Codziennie wstaje z energią, tańczy, ćwiczy. Zrobili na nim lincz, a on im naprawdę dał czystą kartę (nie nominował Dawida, co zdziwiło nawet Ohme). Nominują go co tydzień, a on przyjmuje to z uśmiechem. Wszystko obraca w żart i bawi się. Jasne że ma wady, ale to jak ich wszystkich tam ogrywa to mistrzostwo.

Też byłam i chyba nadal jestem za Kamilem, ale coś się psuje... Nie wiem czy zauważyłaś, ale ostatnio stał się w pewien sposób wulgarny w stosunku do dziewczyn i to na dodatek tych, które go lubiły. Zawsze uważałam że jest szarmancki, nie jest chamski, wulgarny itp. ale ostatnio bardzo niemile wspominam moment, gdy nowa Natalia przyszła na molo, gdzie Kamil rozmawiał z Ewą i powiedziała do Ewy, by ta przyszła umyć podłogi. Kamil powiedział jej: "idź sobie stąd". Ta zapytała, dlaczego tak się niemiło do niej odzywa. Jak poszła, to powiedział do Ewy, że Natalia nie ma poczucia dobrego czasu, czy coś w tym stylu. Chodziło mu o to, że akurat przeprowadzał z Ewą "ważną" rozmowę, a ta przerwała im mówiąc o jakimś tam 'zbędnym' myciu podłóg. I ok. w pewnym sensie jestem w stanie zrozumieć jego zdenerwowanie, że czemu akurat teraz... itp. ale jednak była to bardzo niemiła odzywka. I myślę sobie, ze puściłabym ten raz mimo uszu, w końcu każdemu się zdarza mieć gorszy dzień. Jednak czytam teraz na Wykopie i Kamil powiedział do Martyny "zamknij się", gdy ta mówiła o porządkach. Może z gościa już wychodzi prawdziwe "ja". A może ma jakiś kryzys... W każdym razie NIEFAJNIE się tego słucha z jego ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Podziwiam Kamila za mega silną osobowość. Ja bym się poddała z 10 razy na jego miejscu. Codziennie wstaje z energią, tańczy, ćwiczy. Zrobili na nim lincz, a on im naprawdę dał czystą kartę (nie nominował Dawida, co zdziwiło nawet Ohme). Nominują go co tydzień, a on przyjmuje to z uśmiechem. Wszystko obraca w żart i bawi się. Jasne że ma wady, ale to jak ich wszystkich tam ogrywa to mistrzostwo.

Też byłam i chyba nadal jestem za Kamilem, ale coś się psuje... Nie wiem czy zauważyłaś, ale ostatnio stał się w pewien sposób wulgarny w stosunku do dziewczyn i to na dodatek tych, które go lubiły. Zawsze uważałam że jest szarmancki, nie jest chamski, wulgarny itp. ale ostatnio bardzo niemile wspominam moment, gdy nowa Natalia przyszła na molo, gdzie Kamil rozmawiał z Ewą i powiedziała do Ewy, by ta przyszła umyć podłogi. Kamil powiedział jej: "idź sobie stąd". Ta zapytała, dlaczego tak się niemiło do niej odzywa. Jak poszła, to powiedział do Ewy, że Natalia nie ma poczucia dobrego czasu, czy coś w tym stylu. Chodziło mu o to, że akurat przeprowadzał z Ewą "ważną" rozmowę, a ta przerwała im mówiąc o jakimś tam 'zbędnym' myciu podłóg. I ok. w pewnym sensie jestem w stanie zrozumieć jego zdenerwowanie, że czemu akurat teraz... itp. ale jednak była to bardzo niemiła odzywka. I myślę sobie, ze puściłabym ten raz mimo uszu, w końcu każdemu się zdarza mieć gorszy dzień. Jednak czytam teraz na Wykopie i Kamil powiedział do Martyny "zamknij się", gdy ta mówiła o porządkach. Może z gościa już wychodzi prawdziwe "ja". A może ma jakiś kryzys... W każdym razie NIEFAJNIE się tego słucha z jego ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Do tego ostatnio Kamil zaczął soczyście przeklinać. A zachowując się niemiło do Natalii i Marytyny chce chyba pokazać Ewie, że tylko ją poważa. Poza tym zaczął obrabiać tyłki reszcie. Oj zmiana ogromna. Chyba maska powoli już opada. Jeśli tak, to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na Wykopie ktoś mądrze się wypowiedział. Teraz, w sytuacji kiedy Kamil faktycznie pozbył się swoich "prześladowców", oczywiście celowo w cudzysłowie, bo to dość mocne określenie. W każdym razie chodzi o osoby najbardziej negatywnie nastawione stosunku do niego. To zamiast teraz wreszcie współpracować z resztą, bawić się, to on odwrotnie - pokazuje teraz swoje złe oblicze. Nie rozumiem tego. Tyle wytrzymał, z najgorszymi wreszcie się pożegnał, a do dziewczyn stał się opryskliwy. Od czasu gdy weszła manipulatorka Ewka, to Kamil wiele stracił w oczach ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, że on sie zmienił pod wpływem Ewy właśnie, zagrała mu na emocjach i ciekawe czy teraz właśnie pokazuje swoją prawdziwą twarz, czy zwyczajnie odreagowuje stres po tym co przeszedł, teraz go puszcza. Przecież nikt nie jest z ka ienia tak naprawdę.

Ewa wyleci to sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×