Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tara

Kiedy facet pyta z iloma spałaś przed nim

Polecane posty

Gość Tara

Panowie, dlaczego pytacie o to swoje dziewczyny/kobiety? Czy to ma wam powiedzieć, czy była puszczalską czy boicie się konkurować z poprzednikami? Kiedyś mnie facet zapytał o to po seksie, kiedy leżąc w łóżku przytulaliśmy się do siebie.... Podał swoją liczbę, ale nie zdradziłam swojej bo wiem, że wykorzystałby to przeciwko mnie prędzej czy później. I kobiety - czy mówicie o tym facetom? Czy dla was jest to dziwne, że oni o to pytają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara
15 minut temu, Gość Xxx napisał:

Bo chcemy wiedziec czy to porzadna dziewczyna nadajaca sie na żonę czy dupodajka. Proste. Co za glupie pytanie. Bez wzgledu na to czy ppwiesz czy nie  sama znasz prawde i sumienia nie oszukasz. 1 / 2 zwiazki moga nie wyjsc, ale jak kobiete  dymalo 10 facetow to sory...cipa ja swedzi i daje kazdemu, osobiste zdanie. Moze to lubi ok, ale na zobe slaby material. Dlatego ELYMYNUJEMY !

Przecież jak miała 20 to nigdy się do tego przyzna i zwyczajnie skłamie więc jaki jest sens o to pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłam
49 minut temu, Gość Tara napisał:

Panowie, dlaczego pytacie o to swoje dziewczyny/kobiety? Czy to ma wam powiedzieć, czy była puszczalską czy boicie się konkurować z poprzednikami? Kiedyś mnie facet zapytał o to po seksie, kiedy leżąc w łóżku przytulaliśmy się do siebie.... Podał swoją liczbę, ale nie zdradziłam swojej bo wiem, że wykorzystałby to przeciwko mnie prędzej czy później. I kobiety - czy mówicie o tym facetom? Czy dla was jest to dziwne, że oni o to pytają?

a Ty oczywiście skłamałaś ... ale tak go kochasz traka jesteś super... tylko, ze go kłamiesz szmmato! jesteś szmatyą bo kłamiesz swojemu facetowi! on Ci powiedział prawdę ! nie z każdą się tak rozmawia, chcesz szczęśliwego związku? to buduj go na prawdzie jaka by nie była... mówię to na podstawie własnych doświadczeń. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Tara napisał:

Przecież jak miała 20 to nigdy się do tego przyzna i zwyczajnie skłamie więc jaki jest sens o to pytać.

Facet może poznać po seksie i pieszczotach jakimi kobieta go obdarza , czy miała dużo partnerów czy mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie sprawiedliwe... Facet jak ma kolejne dziewczyny to zdobywca a gdy kobieta miała 2 to odrazu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po ilu partnerach mowia ze dziewczyna to ...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeden chce tylko dziewicy, drugi uważa, że trzy to zbyt dużo, a trzeci ma gdzieś z iloma uprawiałaś seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara
9 godzin temu, Gość nie kłam napisał:

a Ty oczywiście skłamałaś ... ale tak go kochasz traka jesteś super... tylko, ze go kłamiesz szmmato! jesteś szmatyą bo kłamiesz swojemu facetowi! on Ci powiedział prawdę ! nie z każdą się tak rozmawia, chcesz szczęśliwego związku? to buduj go na prawdzie jaka by nie była... mówię to na podstawie własnych doświadczeń. dobranoc.

A skad mozesz wiedziec ze sklamalam ...ie? Nie odpowiedzialam bo on byl moim pierwszym i sie wsrydzilam do tego przyznac bo mam znacznie wiecej lat i glupio sie przyznac ze w tym wieku przezylam dopiero swoj pierwszy raz. Wez Ty sie puknij w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Facet może poznać po seksie i pieszczotach jakimi kobieta go obdarza , czy miała dużo partnerów czy mało.

Niekoniecznie, ja sie z nim kochalam pierwszy raz a robilismy rzeczy ktora dziewica raczej nie robilaby. U mnie pp prostu wyszlo to naturalnie a mialam do niego zaufanie. Nie chcialam mu jedbak podac jakiejkolwiek liczby bo wiedzialam ze uzyje jej predzej czy pozniej przeciwko mnie - albo ze i tak jestem puszczalska albo ze cos ze mna nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Po ilu partnerach mowia ze dziewczyna to ...? 

No wlasnie... a dodajmy jeszcze do tego kwestie wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
17 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie sprawiedliwe... Facet jak ma kolejne dziewczyny to zdobywca a gdy kobieta miała 2 to odrazu ...

O czym wy tu piszecie. Teraz to juz 1czasami 4-15 tka ma 2 i wiecej partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

 czym wy tu piszecie. Teraz to juz czasami 14-15 tka ma 2 i wiecej partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara
10 godzin temu, Gość nie kłam napisał:

a Ty oczywiście skłamałaś ... ale tak go kochasz traka jesteś super... tylko, ze go kłamiesz szmmato! jesteś szmatyą bo kłamiesz swojemu facetowi! on Ci powiedział prawdę ! nie z każdą się tak rozmawia, chcesz szczęśliwego związku? to buduj go na prawdzie jaka by nie była... mówię to na podstawie własnych doświadczeń. dobranoc.

Ps. On oczywiscie prawde powiedzial myslisz ??? ( za mial TYLKO 6) I zapomnial dodac ze spal z kobieta ktora z nsmi pracowala? A to dlatego... uwaga - uwiodlem ja bo byla ... i nas wkurzala 😒 koles powiedzial takze ze kazda ktora go chce moze go miec i wiele innych kwiatkow ale oczywiscie tylko i zawsze laski to szmaty bo facet nieee tylko biedny i cudiwny a gorsza ... niz niejedna .... Nigdy nie powiem facetowi z iloma spalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
11 godzin temu, Gość Tara napisał:

Panowie, dlaczego pytacie o to swoje dziewczyny/kobiety? Czy to ma wam powiedzieć, czy była puszczalską czy boicie się konkurować z poprzednikami? Kiedyś mnie facet zapytał o to po seksie, kiedy leżąc w łóżku przytulaliśmy się do siebie.... Podał swoją liczbę, ale nie zdradziłam swojej bo wiem, że wykorzystałby to przeciwko mnie prędzej czy później. I kobiety - czy mówicie o tym facetom? Czy dla was jest to dziwne, że oni o to pytają?

Po seksie w łóżku - tak byłoby to dziwne, bo świadczyłoby o jego niskiej samoocenie. Podczas poznawania raczej nie, o ile sam nie miał ich dużo tj. powyżej 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara
1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

Po seksie w łóżku - tak byłoby to dziwne, bo świadczyłoby o jego niskiej samoocenie. Podczas poznawania raczej nie, o ile sam nie miał ich dużo tj. powyżej 4.

No mnie to zadziwilo strasznie... zartobliwie sie przyznalam ze jest pierwszy ale mi na szczescie nie uwierzyl i dobrze bo okazal sie ch...m totez mialby satysfakcje jakby wiedzial... ale ja sie troche orzestraszylam ze zrobilam cos nie tak, ze bylam slaba... i jakos durnie przeprosilam 😂 ale jak pisalam wyzej robilosmy rzeczy ktore dziewica raczej by sie wstydzila wiec sie nie poznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odpowiadam, że nie wiem, bo to prawda. Dawno temu straciłam rachubę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Tara napisał:

Niekoniecznie, ja sie z nim kochalam pierwszy raz a robilismy rzeczy ktora dziewica raczej nie robilaby. U mnie pp prostu wyszlo to naturalnie a mialam do niego zaufanie. Nie chcialam mu jedbak podac jakiejkolwiek liczby bo wiedzialam ze uzyje jej predzej czy pozniej przeciwko mnie - albo ze i tak jestem puszczalska albo ze cos ze mna nie tak...

Facet jakiś dziwny skoro nie poznał ,że kocha się z dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara
19 minut temu, Gość gość napisał:

Facet jakiś dziwny skoro nie poznał ,że kocha się z dziewicą.

A moze poznal i dlatego zapytal?🤔 generalnie on byl dziwny i mial cos z osobowosci psychopaty ale mi na nim zalezalo - w kazdym razie nigdy sie juz z nim nie zobacze ale czasem wracam myslami do jego zachowan i rokminiam 😒😒😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×