Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjście z iluzji

Jak szybko zdechnąć naturalnym sposobem?

Polecane posty

Gość wyjście z iluzji

czyli nie może to być celowy koniec, tylko naturalny. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wspolzyc z różnymi tak długo aż nie zarazisz się klykcinami które wywołuja nowotwór. Długo to nie potrwa bo hpv roznosi co 10 facet albo i lepiej. Mnie zaraził piąty ☹️ w tym 3 to były prawiczki, więc.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wspolzyc z różnymi tak długo aż nie zarazisz się klykcinami które wywołuja nowotwór. Długo to nie potrwa bo hpv roznosi co 10 facet albo i lepiej. Mnie zaraził piąty ☹️ w tym 3 to były prawiczki, więc.... 

masakra co za ... ! Mną sie tez pięciu interesowało a spławiłam wszystkich i mam jednego pierwszego i stale tego samego mężą .Kiedyś takiej jednej niemoralnej Karolinie nagadałam że mam hpv po to żeby żaden facet się do mnie nie zblizał zwłaszcza szef wtedy ,bo stał blisko i celowo mówiłam głosno żeby słyszał.Zaraził mnie mąż ,jedyny partner z jakim kiedykolwiek byłam .Nigdy mu tego nie wybaczę!.Na szczeście leczenie było szybkie i skuteczne ,u mnie żadnych kłykcin nie było tylko nadzerka szyjki macicy ,po wypaleniu ani śladu.Skąd sie takie biorą jak ty co w Boga nie wierzą i wierność mają za nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

masakra co za ... ! Mną sie tez pięciu interesowało a spławiłam wszystkich i mam jednego pierwszego i stale tego samego mężą .Kiedyś takiej jednej niemoralnej Karolinie nagadałam że mam hpv po to żeby żaden facet się do mnie nie zblizał zwłaszcza szef wtedy ,bo stał blisko i celowo mówiłam głosno żeby słyszał.Zaraził mnie mąż ,jedyny partner z jakim kiedykolwiek byłam .Nigdy mu tego nie wybaczę!.Na szczeście leczenie było szybkie i skuteczne ,u mnie żadnych kłykcin nie było tylko nadzerka szyjki macicy ,po wypaleniu ani śladu.Skąd sie takie biorą jak ty co w Boga nie wierzą i wierność mają za nic?

To straszne co cię spotkało. Ale nie możesz oceniać innych własną miarą. Tym bardziej że kobieta ma zachować dziewictwo dla panicza, a panicz sobie używa równo. W tym i twój bo jakaś go zaraziła, z powietrza hpv nie załapał twój mąż. Nie możesz tak pisać kobiecie, ta kobieta być może myślała że to ten jedyny, być może ich kochała, a może po prostu lubi seks, a może chciała koniecznie mieć dziecko. I ma do tego prawo. nie znasz sytuacji. W tych czasach nie warto trzymać cnoty. Faceci są potworami, kobiety mają prawo żyć jak chcą a nie całe życie szykować się do roli żony dla kogoś kto i tak tego nie doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

masakra co za ... ! Mną sie tez pięciu interesowało a spławiłam wszystkich i mam jednego pierwszego i stale tego samego mężą .Kiedyś takiej jednej niemoralnej Karolinie nagadałam że mam hpv po to żeby żaden facet się do mnie nie zblizał zwłaszcza szef wtedy ,bo stał blisko i celowo mówiłam głosno żeby słyszał.Zaraził mnie mąż ,jedyny partner z jakim kiedykolwiek byłam .Nigdy mu tego nie wybaczę!.Na szczeście leczenie było szybkie i skuteczne ,u mnie żadnych kłykcin nie było tylko nadzerka szyjki macicy ,po wypaleniu ani śladu.Skąd sie takie biorą jak ty co w Boga nie wierzą i wierność mają za nic?

Sylwia czy ty masz cos z czym sie nie dzielisz z obcymi? Nie wstyd ci takich  rzeczach pisać? Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

To straszne co cię spotkało. Ale nie możesz oceniać innych własną miarą. Tym bardziej że kobieta ma zachować dziewictwo dla panicza, a panicz sobie używa równo. W tym i twój bo jakaś go zaraziła, z powietrza hpv nie załapał twój mąż. Nie możesz tak pisać kobiecie, ta kobieta być może myślała że to ten jedyny, być może ich kochała, a może po prostu lubi seks, a może chciała koniecznie mieć dziecko. I ma do tego prawo. nie znasz sytuacji. W tych czasach nie warto trzymać cnoty. Faceci są potworami, kobiety mają prawo żyć jak chcą a nie całe życie szykować się do roli żony dla kogoś kto i tak tego nie doceni.

wpis pod tematem jest żenujący i obrzydliwy,Bede oceniac ludzi którzy w ten sposób radzą innym ,To obrzydliwe i niemoralne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Sylwia czy ty masz cos z czym sie nie dzielisz z obcymi? Nie wstyd ci takich  rzeczach pisać? Żenujące.

wstydzić powinien się jej mąż nie ona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wspolzyc z różnymi tak długo aż nie zarazisz się klykcinami które wywołuja nowotwór. Długo to nie potrwa bo hpv roznosi co 10 facet albo i lepiej. Mnie zaraził piąty ☹️ w tym 3 to były prawiczki, więc.... 

a tobie nie wstyd o takich rzeczach pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

wstydzić powinien się jej mąż nie ona 

Skończ. Brudy pierze się w 4 ścianach a o tobie wiemy chyba wszystko. Kto z kim sypia w rodzinie też. Zdajesz sobie sprawę że twoje wynurzenia mogą czytać znajomi twojej córki czy zbyt mało ogarnięta jesteś by zrozumieć co robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cyjanki sa skuteczne, dostępne i w pełni legalne w Polsce.🎭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

wpis pod tematem jest żenujący i obrzydliwy,Bede oceniac ludzi którzy w ten sposób radzą innym ,To obrzydliwe i niemoralne!

Jaka dewotka. 🤣😂 Seks przed ślubem 😲 za to powinni palić na stosie. 

Weź wyjdź ty paszteciaro ktorej nikt nie chciał! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

a tobie nie wstyd o takich rzeczach pisać ?

A co w tym niby takiego złego że ktoś napisał że z 5 facetami spał? Hahaha jakie je'bnięta te baby 😄 ludzie robią naprawdę ordynarne rzeczy a te się seksem wielce brzydza.... Moherowe berety jesteście i to dopiero jest ohydne! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem może zezryj grzyby zatrute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość gość napisał:

A co w tym niby takiego złego że ktoś napisał że z 5 facetami spał? Hahaha jakie je'bnięta te baby 😄 ludzie robią naprawdę ordynarne rzeczy a te się seksem wielce brzydza.... Moherowe berety jesteście i to dopiero jest ohydne! 

Dokladnie, gdyby ich było ze 25ciu to jeszcze ale 5? Nie no zyjmy jak cnotki a faceci będą dalej r...c co popadnie a potem szukać dziewicy lub po 1 partnerze najwyżej (coz za łaska) hehe...w d...e mam tych hipokrytow i lajdakow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość yebnąć napisał:

muchomory?

sa i takie po ktorych sie umiera 🙂 ale po muchomorze raczej nic Ci nie bedzie poza lekkim tripem trwajacym do 2 - 4h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znaleźć sobie jakiś ryzykowny sport ekstremalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×