Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taka sytuacja jest mozliwa? Mój facet spotyka się

Polecane posty

Gość gość

Czy mozliwe są spotkania faceta  we dwoje ze sporo młodszą od siebie dziewczyną, z którą w dodatku kiedyś spaliście w celu tylko koleżeńskim?

Pytam bo facet, z którym zaczęłam być w związku ma taką koleżankę, która jest 12 lat od niego młodsza i sam przyznał, że z nią kiedys spał- podobno jeden raz. I teraz przez przypadek- ale nie od niego- dowiedziałam się, że czasem spotykają się na mieście bo ktoś z moich znajomych ich razem widział w jakiejś knajpie. Nie spotykają się większą grupą, tylko we dwoje.

Waszym zdaniem to może być tylko spotykanie się w celach koleżenskich, czy to ściema? Aha i koleżanka jeszcze z tego co się zorientowała, to widziała, że postawił jej obiad, czy tam kolację. 

Na moje pretensje, stwierdził, że to tylko dobra koleżanka i lubi się z nią czasem spotkac i pogadać... Tylko pytanie, czy faceci rzeczywiście mają potrzebę posiadania takiej koleżanki, która jest on nich sporo młodsza i kiedyś z nia w dodatku spali? Aha i jest dość atrakcyjna fizycznie, nie jakaś chłopczyca bo wtedy byłabym spokojniejsza pewnie.

A może sobie wkręcam i faktycznie nie powinnam robić z takiego czegoś afery? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wkrecasz sobie. Żaden facet nie stawia obiadu koleżance. Dvpczy ja jak nic. Ale Ty oczywiście dasz sobie oczy zamydlic. Norma 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie wkrecasz sobie. Żaden facet nie stawia obiadu koleżance. Dvpczy ja jak nic. Ale Ty oczywiście dasz sobie oczy zamydlic. Norma 👋

Dokladnie. W celach kolezenskich 😂😂😂 serio jesteś taka naiwna? Spotkania we dwoje to randki, jeszcze z kobieta z która kiedyś spal...litości 😂. Ale widzi ze Tobie można każda scieme wcisnąć, pewnie posuwa ja regularnie. Wiesz jakie jest jedno z naczestszych klamstw faceta? ,,To tylko koleżanka". Oni ZAWSZE tak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie znam faceta który by spotykał się z koleżanką i jej obiad stawiał. Oczywiście na kawę się ludzie spotykają ale to nie tak wygląda. I zazwyczaj nie mają wspólnych przygód łóżkowych.  Nie bądź naiwna. Coś ich łączy...albo za chwilę do tego dojdzie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×