Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdssd

Dlaczego kobieta zerka na tors i sylwetkę faceta?

Polecane posty

Gość dsdssd
3 godziny temu, Gość ... napisał:

Przykro mi, że to piszę, bo pewnie urażę tym Panią, ale nazwanie osoby otyłej "grubą", to nie obraza, a stwierdzenie faktu. Otyłość to choroba i nie ma co się burzyć. Poza tym autor zna tą "koleżankę" w realu i co do opisu może nie odbiegać od rzeczywistości jeśli chodzi o jej relacje z partnerem. A zrobienie z tego wielkiego halo w temacie nie ma najmniejszego sensu.

Trzeba się po prostu nauczyć odczytywać język ciała i wyłapywać pewne sygnały. Pewnie mieliście w swoim życiu sytuacje, że się zamyśliliście na jakiś temat w trakcie rozmowy z grupą znajomych i wasz wzrok był skierowany na coś, na czym się nie skupialiście. Takie typowe błądzenie wzrokiem bez znaczenia.

Kiedyś kolega mnie wybił z takiego stanu zamyślenia na omawiany temat, bo miał wrażenie, że mu się gapię na klatkę piersiową. Ja się wtedy właśnie na nim zawiesiłam wzrokiem, bo stał na przeciwko mnie. Tylko wtedy to było potraktowane humorystycznie i bez spiny, a temat przez nas poruszany był bardzo poważny, bo dotyczył rodzajów dewiacji seksualnych związanych z zaburzeniami psychicznymi. Taki standard tematyczny na naszych studiach.

I to jest normalna wypowiedź.

Przemądrzała calineczko (uboczny produkcie feminizmu XXI wieku) dawaj tutaj to się nauczysz, nie wiem czy Twój wyprany, babski mózg to pojmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość dsdssd napisał:

I to jest normalna wypowiedź.

Przemądrzała calineczko (uboczny produkcie feminizmu XXI wieku) dawaj tutaj to się nauczysz, nie wiem czy Twój wyprany, babski mózg to pojmie.

Przez chwilę myślałam, że całość wypowiedzi jest kierowana do mnie, ale się chyba rozbudziłam ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×