Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam chyba cudownego faceta. 🤔

Polecane posty

Gość vvv
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nawet wierni w głowie? Tzn bez myśli o innych dziewczynach np gdy na ulicy taka panna jest rozneglizowana? 

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość vvv napisał:

Tak.

No to szacunek jeśli to prawda twoja żona będzie prawdziwa Szczesciara! 💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce nic a musze by mi

Kobiety czesto sa żonami mezczyzn, którymi 'się nie chcą reorezentować' bo ci mezczyzni przynosza im wstyd.

no niestwty.

 

 

Kzdy jest leniwy i chcialby móc ksiezniczkowac, a trzeba sie stresiwac,zapierdalac,by żyć. Milosc ci emerytury nie da. Musisz wypracowac duzo lat by na smierdzaca zasraną brzydka sflaczałą starosc miec za co zyc. Twój sponsor w kazdej chwili moze umrzec lub odejsc. Jest sie w zlej sytuacji, uzalezniwszy sie od jednego czlowieka.

Jesli Mati nawet nie podszedl do matury a przeciez przez kilkanascie lat kilkadziesiat godzin w tygodniu sie do niej przygotowywał, to nie jest wart niczego a co dopiero relacji intymnych z kobietami. Ignor dla smieci. Wychwalać madrych mezczyzn, porzadnych, dobrych jak partner autorki. zycze ci by zyl rownie dlugo jak ty i byl w zdrowiu, bo pobieranie od nas podatnikow 700 zl renty na depresje do konca swego nibyżycia to nie wystarczający czynnik bycia ksiezniczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciuu
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Utrzymuje mnie i nie ogląda się za babami. A po tym co tu pisza na forum faceci to znaleźć takiego graniczy z cudem..bo tu każdy zdradza i każe kobiecie płacić za siebie na randkach. 

Może po prostu jesteś dla niego dobra i zasługujesz na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale pewnie za to brzydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Zazdroszczę. Taki mężczyzna to skarb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Czy są faceci którzy nie zDradzAja w myślach? Istnieje z ich strony w ogóle taka czysta miłość? 😢

Ja tak mam. Obecnie interesuje mnie moja miłość, chociaż jeszcze z nią nie jestem, za nią szaleje. Inne kobiety traktuje jak koleżanki aseksualne. Druga rzecz że mało kobiet mi się podoba a ona to strzal w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pasożytka założyła temat i jeszcze się chwali, że pasożytuje na facecie. Choć sorry, jakim facecie - jakimś pisdusiu raczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

No to szacunek jeśli to prawda twoja żona będzie prawdziwa Szczesciara! 💋

Najpierw to jakaś musi mnie chcieć, a niestety z tym będzie problem, bo nie jestem przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamy 2019 rok, a są jeszcze na tym świecie leniwe baby którym nie chce się pracować. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

To tacy Jeszcze istnieją? 😲😵😵😯😮

Sama się zdziwiłam 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
4 godziny temu, Gość vvv napisał:

Najpierw to jakaś musi mnie chcieć, a niestety z tym będzie problem, bo nie jestem przystojny.

Wygląd to nie wszystko, przede wszystkim liczy się charakter człowieka. Wizualnie to można się tylko pokazać, a w środku być pustakiem? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość Emka. napisał:

Wygląd to nie wszystko, przede wszystkim liczy się charakter człowieka.

Ja to wiem, ale niestety nie każdy tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Emka. napisał:

Sama się zdziwiłam 😨

Niezły frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mój też jest cudowny, ale mnie nie utrzymuje. Za to gotuje obiady. Dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
5 godzin temu, Gość vvv napisał:

Najpierw to jakaś musi mnie chcieć, a niestety z tym będzie problem, bo nie jestem przystojny.

Mój chłopak też nie był szczególnie piękny, jak go poznałam, bo miał nadwagę, ale urzekła mnie jego mądrość i serduszko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 20.10.2019 o 16:35, Gość Kiss napisał:

Mój chłopak też nie był szczególnie piękny, jak go poznałam, bo miał nadwagę, ale urzekła mnie jego mądrość i serduszko. 

To jesteś wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna

kazdy facet chciałby mieć u móc  bzykac 24/7 kobiete w glebokiej depresji jak ty jestes. nue stawiasz oporu, sprzeciwu, nie uciekasz, lezysz ciagle i mozna cie brac, nie masz wymagań.... Raj dla 99 procent Polaków. Te wszystkie facety potrzebuja ujscia swojej marnosci w postaci cieplej cipki z która moga robic kiedy tylko i co tylko chcą

 

 

w takim kontekscie, twojej choroby, twój mezczyzna to..... facet, nie warty pochwaly, slaby, mierny bo wziął żywego trupa do wyżywania się, do samozaspokojenia. To nie ideal. To Polak o poczuciu swojej niskiej wartości, korzystajacy z superokazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona
Dnia 20.10.2019 o 00:30, Gość gość napisał:

Utrzymuje mnie i nie ogląda się za babami. A po tym co tu pisza na forum faceci to znaleźć takiego graniczy z cudem..bo tu każdy zdradza i każe kobiecie płacić za siebie na randkach. 

Ja też tak myślałam o swoim mężu.Poprostu ideał az kiedyś go  zlapalam na pisaniu z Panią lekkich obyczajów.Był to dla mnie cios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.10.2019 o 01:43, Gość gość napisał:

Prawdziwy facet umie sam utrzymać rodzinę. A reszta to zwykle piizzdy. 

Powiedziała namiastka kobiety, która jest za leniwa by pracować i nic nie umie, wiec co mogłaby robić? Przechodzi od sponsora do sponsora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Powiedziała namiastka kobiety, która jest za leniwa by pracować i nic nie umie, wiec co mogłaby robić? Przechodzi od sponsora do sponsora 

Czyli pasożyt szuka coraz lepszego żywiciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×