Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kobiety patrza dzis na powierzchownosc, tzn wyglad i sposob bycia

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Nie muszę, wszystko ze mną w porządku.

tylko jesteś samotny i zakompleksiony 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

A ludzie i tak mówią nie martw się znajdziesz kogoś, jedyne co znalazłem to więcej powodów do okaleczania się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

To dlaczego cie nie chca ?

Nie wiem. Nie chcą mnie nawet poznać, od razu odrzucają.

1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Moze szukasz w za wysokich progach ?

Wręcz przeciwnie.

1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Moze trafiasz na jakies materialistki ?

Żadna nie wie, ile mam pieniędzy, więc to nie to.

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moze chcesz jakas mloda ?

Mam 21 lat, to chyba oczywiste, że szukam dziewczyny w swoim wieku (choć może być nawet kilka lat starsza).

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jezeli jestes normlanym przecietnym facetwm to bez problemu powinienes miec kobiete.

Powinienem, ale nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Mati napisał:

A ludzie i tak mówią nie martw się znajdziesz kogoś, jedyne co znalazłem to więcej powodów do okaleczania się 

to na pewno pomoże ci kogoś znaleźć...swoją drogą, to zrozumiałe, że jak masz takie zaburzenia to kobiety nie są zainteresowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 minuty temu, Gość gość napisał:

tylko jesteś samotny i zakompleksiony 😄

Samotny - tak. Zakompleksiony - nie. Sam się sobie podobam, za brzydkiego się nie uważam, więc nie mam żadnego powodu, by mieć kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja pier...ty masz dopiero 21lat? Wiele osób w tym wieku nikogo jeszcze nie miało. 

Przypominasz mi takiego znajomego którego kiedyś miałam. Niegłupi facet, nawet inteligentny. Nie był specjalnie przystojny, ale przeciętny i spokojnie kogoś by sobie znalazł. U niego wadą było jego flegmatyczne usposobienie i sposób w jaki mówił. Ton który wiecznie był między "mam to co mówisz w dupie" i "wiem lepiej od ciebie". Ten nosowy, wiecznie niezadowolony, przeciągający-słowa głos...do dzisiaj jak o tym pomyślę to to słyszę 😄 

I tak samo, nie wiedział dlaczego nikt dłużej nie chce z nim gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
4 minuty temu, Gość gość napisał:

to na pewno pomoże ci kogoś znaleźć...swoją drogą, to zrozumiałe, że jak masz takie zaburzenia to kobiety nie są zainteresowane

I z tą świadomością jeszcze bardziej popadam w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość vvv napisał:

Samotny - tak. Zakompleksiony - nie. Sam się sobie podobam, za brzydkiego się nie uważam, więc nie mam żadnego powodu, by mieć kompleksy.

A to ma się tylko kompleksy tylko z powodu wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Mati napisał:

I z tą świadomością jeszcze bardziej popadam w depresje

to zajmij się najpierw swoim zdrowiem, związek cię nie uleczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
2 minuty temu, Gość gość napisał:

to zajmij się najpierw swoim zdrowiem, związek cię nie uleczy

moim zdaniem w 100% uleczy marzę o tym aby się przytulić do dziewczyny jakiejś byle jakiej tylko żeby się uśmiechnęła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymoys
Przed chwilą, Gość Mati napisał:

moim zdaniem w 100% uleczy marzę o tym aby się przytulić do dziewczyny jakiejś byle jakiej tylko żeby się uśmiechnęła 

mam dokładnie to samo 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Mati napisał:

moim zdaniem w 100% uleczy marzę o tym aby się przytulić do dziewczyny jakiejś byle jakiej tylko żeby się uśmiechnęła 

nie, jedynie zwalisz na tą dziewczynę swoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Już to robię ale przez internet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie, jedynie zwalisz na tą dziewczynę swoje problemy

A potem jak im nie wyjdzie to będzie ją szantażował psychicznie byleby nie odeszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Mati napisał:

Już to robię ale przez internet 

obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Mati napisał:

Już to robię ale przez internet 

Mieszkasz na bezludnej wyspie gdzie nie ma kobiet? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mieszkasz na bezludnej wyspie gdzie nie ma kobiet? 

Nie wychodzę z domu żyje w internecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosci
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A potem jak im nie wyjdzie to będzie ją szantażował psychicznie byleby nie odeszła. 

Jest i głupia femka. Facet nie może mieć problemów ale kobieta już tak co hipokrytko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A to ma się tylko kompleksy tylko z powodu wyglądu?

Nie. Ale innych powodów do kompleksów też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
17 minut temu, Gość gość napisał:

Ja pier...ty masz dopiero 21lat? Wiele osób w tym wieku nikogo jeszcze nie miało. 

Przypominasz mi takiego znajomego którego kiedyś miałam. Niegłupi facet, nawet inteligentny. Nie był specjalnie przystojny, ale przeciętny i spokojnie kogoś by sobie znalazł. U niego wadą było jego flegmatyczne usposobienie i sposób w jaki mówił. Ton który wiecznie był między "mam to co mówisz w dupie" i "wiem lepiej od ciebie". Ten nosowy, wiecznie niezadowolony, przeciągający-słowa głos...do dzisiaj jak o tym pomyślę to to słyszę 😄 

I tak samo, nie wiedział dlaczego nikt dłużej nie chce z nim gadać

No widzisz, a w moim otoczeniu większość ludzi jest lub było w związkach, a też są w moim wieku.

Ale są ludzie, którzy chcą ze mną gadać. Tyle że żaden z nich nie jest płci żeńskiej.

Nie mam takiego tonu, jak opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

No widzisz, a w moim otoczeniu większość ludzi jest lub było w związkach, a też są w moim wieku.

Ale są ludzie, którzy chcą ze mną gadać. Tyle że żaden z nich nie jest płci żeńskiej.

Nie mam takiego tonu, jak opisujesz.

ale coś musi być z tobą nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Nie tak to jest jak dziewczyny lecą na fuck boyów a potem się dziwią czemu po 2 dniach zabawy rozstaje się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
3 minuty temu, Gość Mati napisał:

Nie tak to jest jak dziewczyny lecą na fuck boyów a potem się dziwią czemu po 2 dniach zabawy rozstaje się 

to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tylko większośc ludzi jest w związkach, w tym większość fajnych facetów. Tylko wy wiecznie samotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

tylko większośc ludzi jest w związkach, w tym większość fajnych facetów. Tylko wy wiecznie samotni

600tys.... a szkoda tłuc dziesiąty raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

600tys.... a szkoda tłuc dziesiąty raz

to niewiele biorąc pod uwagę ilość ludzi w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość wiki napisał:

Kurfa kiedy te ku.ta.fony zrozumieja,ze skoro czasy sie zmienily i kobiety maja robic pierdyliard rzeczy bo CZASY SIE ZMIENILY to dla nich tez sie zmienily. Fakt,vvv kobiety kiedys byly inne,nie zwravaly uwagi na wyglad. Podziekuj jednak tym,ktorzy nawet mniej urodziwi zdradzali,szukali innych,bo w sumie nie? Facet MOZE...to wasz blad ze to robiliscie i robicie,kobiety maja dosc,wkoncu to one tez wybieraja z wygladu-szach mat. Zauwaz,ze kiedys kobiety zenily sie z mezczyznami z pozycjami. Kto teraz zaoferuje pieniadze,skoro 2/3 z mezczyzn zarabia 2-3 tysiace? No wlasnie...poza tym...kobiecie jest trudniej niz wam,sama widze facetow z pieknymi laskami,sama,na wlasne oczy. Bo kobiety to do tej pory delikatna i wrazliwa osoba,ale nie,lepiej Ci vvv narzekac i pitolic na forum jak Ci zle zamiast spiac du...p.sko i wyjs  na dwor...gdybys byl ZADBANY a nie wydawaloby Ci sie ze jestes,mialbys powodzenie nawet o poziom wyzej z atrakcyjnosci kobiety niz sam jestes. Uwierz mi. Tylko zadna nie chce byc z dzieciakiem,bo zachowujesz sie mocno dziecinnie,nie jak dorosly mezczyzna. Jestes zbyt zakompleksiony,a ty zamiast to zmienia cto siedzisz i pierdzisz na krzesle. Skoncz juz. Wy zdradzacie,wy wybieracie partnerki z wygladu,kobiety tez i o co tyle szumu? Ze robia DOSLOWNIE TAK JAK WY? Smieszne. VVV nie nadajesz sie do zwiazku,nie dlatego ze jestes malo urodziwy,ale wlasnie twoj charakter jest tragiczny ze wzgledu na marudzenie i mega zakompleksienie. Ktory umie zagadac,fajnie sie z nim rozmawia to uwierz nie zginie w naturze i jest szansa ze ma szanse u kobiet. Nawet wielu. Ale Ty tego nie widzisz. Faceci, piszecie na kafe ile to kobiet zdradzaliscie,jakimi sposobami i spojrzcid co robicie? Kobieta chce tylko dostatku i milosci,a wy macie wszystko i szukacie nie wiem adrenaliny zdradzajac partnerke? Naprawde? Ale jak kobieta was zdradzi to jest sz...m.ata kurfa i nie wiadomo kim jeszcze. Wy skreslacie kobiete za wyglad,ale kiedy kobieta to zrobi to jest szum na  cala Polske...kurfa...ogarnijcie sie bo nie jestescie swieci...

Racja. Mój były się do mnie odezwał po prawie 3 latach braku kontaktu. Niby tak spytać co słychać.  A co się okazało? Że niby mnie jeszcze kocha trochę i czy mógłby czasem przychodzić na seks- jego obecną kobieta, ktora o niego dba i u której mieszka jest w ciąży.  Więc to pała  swędzi i szuka kochanek, już jakieś dwie zaliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Co za ... ja na szczęście nie jestem taki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Racja. Mój były się do mnie odezwał po prawie 3 latach braku kontaktu. Niby tak spytać co słychać.  A co się okazało? Że niby mnie jeszcze kocha trochę i czy mógłby czasem przychodzić na seks- jego obecną kobieta, ktora o niego dba i u której mieszka jest w ciąży.  Więc to pała  swędzi i szuka kochanek, już jakieś dwie zaliczył.

O kobiete powinno się dbać a nie 😔 zostawiać dla innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897

Oczywiście, że kobiety patrzą na wygląd i faceci też. Jako prawik 28 letni, który nigdy nie miał dziewczyzny coś o tym wiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×