Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kobiety patrza dzis na powierzchownosc, tzn wyglad i sposob bycia

Polecane posty

Gość w kość
2 minuty temu, Mizo napisał:

Kocham Was laski 😄 Ja już nie mam siły więcej mu tego tłumaczyć, wymiękam... Chyba się wypaliłam.

wreszcie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość w kość napisał:

wreszcie!:D

To dotyczy tylko dzisiejszego dnia, jutro pewnie będę miała więcej energii. Za wcześnie się ucieszyłeś 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
3 minuty temu, Mizo napisał:

To dotyczy tylko dzisiejszego dnia, jutro pewnie będę miała więcej energii. Za wcześnie się ucieszyłeś 😄 

a tam,

jest nadzieja;P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Mizo napisał:

Kocham Was laski 😄

Wszyscy wiedzą, że jesteś lesba😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
49 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Jesteś prymitywny i kompletnie nieobiektywny. Nie masz nawet argumentów na poparcie swoich tez.

Bzdura. A argumenty kiedyś chciałem podać, to mi post przez moderację nie przeszedł.

49 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Kobiet 2/10 na 1000 kobiet jest tak malo, ze można je policzyć na palcach jednej ręki.

Taak, wy wszystkie jesteście piękne, cudowne i idealne, a faceci wszyscy brzydcy i beznadziejni.

50 minut temu, Gość Kobieta napisał:

I znają one swoje miejsce w szeregu. Marzenia nie kosztują, każdy może marzyć o kims atrakcyjnym, ty również.

Marzenia marzeniami, ale co innego marzyć o kimś atrakcyjnym, a co innego wymagać, by partner był atrakcyjny, samemu nie będąc. I nie, ja nie szukam atrakcyjnej, tylko przeciętnej.

52 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Ty siebie oceniasz jako 6/10, najwidoczniej dla kobiet jesteś 2 czy 3/10.

Wy ogólnie macie tendencję do zaniżania ocen mężczyzn, więc mnie to nie dziwi. Przecież dla was 3/4 facetów jest poniżej przeciętnej.

53 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Panowie z reguły widza siebie atrakcyjniejszymi niz sa w rzeczywistości.

Panie też, nawet w większym stopniu.

53 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Popatrz jaka piękna niedziela, a ty zamiast pójść na spacer, rzygasz swoimi zainfekowanymi poglądami na forum dla emerytek, Rencistek, mam na macierzyńskim czy kobiet lubiących sobie popisac w wolnej chwili.

Bardzo chętnie bym poszedł na spacer, gdyby nie praca. Jak się studiuje dziennie, to trzeba w weekendy pracować.

54 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Mnóstwo kobiet wiaze sie z facetami poniżej ich poziomu. 

Po jakimś czasie, z desperacji, się wiążą. Tylko co z tego, skoro w ogóle ich nie kochają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość trh napisał:

Tylko, że jak ktoś nie wygląda jak niechluj, bo dba o siebie, ale po prostu nie jest przystojny, to i tak nie ma szans, by kogoś znaleźć.

Ja nie patrzę na wygląd, większość facetów też nie. To mężczyźni są bardziej skłonni, by związać się z mniej atrakcyjną kobietą. Kobiety nigdy nie związałyby się z facetem, który nie jest przystojny. Ty jesteś nieobiektywna, bo nienawidzisz mężczyzn.

To jakieś brednie jakiejś męskiej pipki i jego pipkowatego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sam przyznaje że każda go odrzuca ze względu na wygląd a później ocenia się na 6 gdzie to wysoka ocena a 6 mają branie. Zejdź na ziemię cymbale bo masz za wysokie mniemanie.

6/10 to nie wysoka ocena, tylko przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość trh napisał:

Bzdura. Mi w ogóle nie zależy na seksie. Seks jest powiązany z miłością, nie mógłbym go uprawiać z pierwszą lepszą kobietą; tylko z tą jedyną ukochaną.

Znowu ta aseksualna cipcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki

Kurfa kiedy te ku.ta.fony zrozumieja,ze skoro czasy sie zmienily i kobiety maja robic pierdyliard rzeczy bo CZASY SIE ZMIENILY to dla nich tez sie zmienily. Fakt,vvv kobiety kiedys byly inne,nie zwravaly uwagi na wyglad. Podziekuj jednak tym,ktorzy nawet mniej urodziwi zdradzali,szukali innych,bo w sumie nie? Facet MOZE...to wasz blad ze to robiliscie i robicie,kobiety maja dosc,wkoncu to one tez wybieraja z wygladu-szach mat. Zauwaz,ze kiedys kobiety zenily sie z mezczyznami z pozycjami. Kto teraz zaoferuje pieniadze,skoro 2/3 z mezczyzn zarabia 2-3 tysiace? No wlasnie...poza tym...kobiecie jest trudniej niz wam,sama widze facetow z pieknymi laskami,sama,na wlasne oczy. Bo kobiety to do tej pory delikatna i wrazliwa osoba,ale nie,lepiej Ci vvv narzekac i pitolic na forum jak Ci zle zamiast spiac du...p.sko i wyjs  na dwor...gdybys byl ZADBANY a nie wydawaloby Ci sie ze jestes,mialbys powodzenie nawet o poziom wyzej z atrakcyjnosci kobiety niz sam jestes. Uwierz mi. Tylko zadna nie chce byc z dzieciakiem,bo zachowujesz sie mocno dziecinnie,nie jak dorosly mezczyzna. Jestes zbyt zakompleksiony,a ty zamiast to zmienia cto siedzisz i pierdzisz na krzesle. Skoncz juz. Wy zdradzacie,wy wybieracie partnerki z wygladu,kobiety tez i o co tyle szumu? Ze robia DOSLOWNIE TAK JAK WY? Smieszne. VVV nie nadajesz sie do zwiazku,nie dlatego ze jestes malo urodziwy,ale wlasnie twoj charakter jest tragiczny ze wzgledu na marudzenie i mega zakompleksienie. Ktory umie zagadac,fajnie sie z nim rozmawia to uwierz nie zginie w naturze i jest szansa ze ma szanse u kobiet. Nawet wielu. Ale Ty tego nie widzisz. Faceci, piszecie na kafe ile to kobiet zdradzaliscie,jakimi sposobami i spojrzcid co robicie? Kobieta chce tylko dostatku i milosci,a wy macie wszystko i szukacie nie wiem adrenaliny zdradzajac partnerke? Naprawde? Ale jak kobieta was zdradzi to jest sz...m.ata kurfa i nie wiadomo kim jeszcze. Wy skreslacie kobiete za wyglad,ale kiedy kobieta to zrobi to jest szum na  cala Polske...kurfa...ogarnijcie sie bo nie jestescie swieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Mizo napisał:

Bo Wam bardziej zależy na seksie i patrzycie na kobiety przedmiotowo - dla Was dziewczyna to obiekt, za pomocą którego można sobie ulżyć, więc wystarczy, że jakakolwiek się nawinie i wykaże choćby cień zainteresowania, a Wy jesteście gotowi. Nie liczy się dla Was to jaka ta kobieta jest, tylko co może Wam dać i co z Wami robić. Oczywiście, że najchętniej byście zaliczali tylko te śliczne, ale że takie mają wysokie wymagania, to się zadowalacie tymi mniej atrakcyjnymi. To, że łaskawie wiążecie się z dziewczyną, która nie wygląda jak modelka nie wynika z tego, że macie takie dobre serduszka, tylko z tego, że lepszych szans nie macie 🙂  

Dokladnie, w samo sedno. Na tej samej zasadzie jest chwalenie się ,,dobrych i porzadnych" a jednoczesnie nieatrakcyjnych facetów, ze są wierni (gdy juz kogoś znajda)- no są bo nie maja wyboru, inne ich nie chca wiec nie mieliby z kim zdradzać. Jakby mieli okazje to by zdradzali. Wszystko kwestia posiadania lub nie mozliwosci, okazji, co wiąże się z wygladem, tak bylo, jest i będzie zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

OP ma rację, jest niestety bardzo dużo takuch kobiet 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie, w samo sedno. Na tej samej zasadzie jest chwalenie się ,,dobrych i porzadnych" a jednoczesnie nieatrakcyjnych facetów, ze są wierni (gdy juz kogoś znajda)- no są bo nie maja wyboru, inne ich nie chca wiec nie mieliby z kim zdradzać. Jakby mieli okazje to by zdradzali. Wszystko kwestia posiadania lub nie mozliwosci, okazji, co wiąże się z wygladem, tak bylo, jest i będzie zawsze. 

Oczywiście, że tak. Też tak uważam. Taki to by jeszcze pierwszy poleciał, bo by chciał się nasycić innymi laskami i sobie odbić za lata posuchy. Dlatego tak naprawdę to tylko przystojnego faceta, który podoba się kobietom da się "sprawdzić". Jak  atrakcyjny mężczyzna odmówiłby seksu równie atrakcyjnej kobiecie bo np. ma jakieś zasady albo po prostu chce być wierny żonie, to by mi autentycznie zaimponował. Ale hipotetyczne gdybanie brzydali o ich "wartościach" na mnie wrażenia nie robi, bo gadka to jedno, a życie realne to drugie. Gdyby się znaleźli w takiej sytuacji i faktycznie by to potwierdzili w czynach, to w porządku, ale tak nigdy nie będzie, więc nie ma co sobie nimi zaprzątać głowy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość wiki napisał:

Kurfa kiedy te ku.ta.fony zrozumieja,ze skoro czasy sie zmienily i kobiety maja robic pierdyliard rzeczy bo CZASY SIE ZMIENILY to dla nich tez sie zmienily. Fakt,vvv kobiety kiedys byly inne,nie zwravaly uwagi na wyglad. Podziekuj jednak tym,ktorzy nawet mniej urodziwi zdradzali,szukali innych,bo w sumie nie? Facet MOZE...to wasz blad ze to robiliscie i robicie,kobiety maja dosc,wkoncu to one tez wybieraja z wygladu-szach mat. Zauwaz,ze kiedys kobiety zenily sie z mezczyznami z pozycjami. Kto teraz zaoferuje pieniadze,skoro 2/3 z mezczyzn zarabia 2-3 tysiace? No wlasnie...poza tym...kobiecie jest trudniej niz wam,sama widze facetow z pieknymi laskami,sama,na wlasne oczy. Bo kobiety to do tej pory delikatna i wrazliwa osoba,ale nie,lepiej Ci vvv narzekac i pitolic na forum jak Ci zle zamiast spiac du...p.sko i wyjs  na dwor...gdybys byl ZADBANY a nie wydawaloby Ci sie ze jestes,mialbys powodzenie nawet o poziom wyzej z atrakcyjnosci kobiety niz sam jestes. Uwierz mi. Tylko zadna nie chce byc z dzieciakiem,bo zachowujesz sie mocno dziecinnie,nie jak dorosly mezczyzna. Jestes zbyt zakompleksiony,a ty zamiast to zmienia cto siedzisz i pierdzisz na krzesle. Skoncz juz. Wy zdradzacie,wy wybieracie partnerki z wygladu,kobiety tez i o co tyle szumu? Ze robia DOSLOWNIE TAK JAK WY? Smieszne. VVV nie nadajesz sie do zwiazku,nie dlatego ze jestes malo urodziwy,ale wlasnie twoj charakter jest tragiczny ze wzgledu na marudzenie i mega zakompleksienie. Ktory umie zagadac,fajnie sie z nim rozmawia to uwierz nie zginie w naturze i jest szansa ze ma szanse u kobiet. Nawet wielu. Ale Ty tego nie widzisz. Faceci, piszecie na kafe ile to kobiet zdradzaliscie,jakimi sposobami i spojrzcid co robicie? Kobieta chce tylko dostatku i milosci,a wy macie wszystko i szukacie nie wiem adrenaliny zdradzajac partnerke? Naprawde? Ale jak kobieta was zdradzi to jest sz...m.ata kurfa i nie wiadomo kim jeszcze. Wy skreslacie kobiete za wyglad,ale kiedy kobieta to zrobi to jest szum na  cala Polske...kurfa...ogarnijcie sie bo nie jestescie swieci...

Jestem zadbany, nigdy bym nie zdradził i można ze mną fajnie porozmawiać. A to, co tu piszę, nie ma wpływu na to, jaki jestem w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
49 minut temu, Mizo napisał:

Oczywiście, że tak. Też tak uważam. Taki to by jeszcze pierwszy poleciał, bo by chciał się nasycić innymi laskami i sobie odbić za lata posuchy. Dlatego tak naprawdę to tylko przystojnego faceta, który podoba się kobietom da się "sprawdzić". Jak  atrakcyjny mężczyzna odmówiłby seksu równie atrakcyjnej kobiecie bo np. ma jakieś zasady albo po prostu chce być wierny żonie, to by mi autentycznie zaimponował. Ale hipotetyczne gdybanie brzydali o ich "wartościach" na mnie wrażenia nie robi, bo gadka to jedno, a życie realne to drugie. Gdyby się znaleźli w takiej sytuacji i faktycznie by to potwierdzili w czynach, to w porządku, ale tak nigdy nie będzie, więc nie ma co sobie nimi zaprzątać głowy 🙂 

Jakbym miał możliwość udowodnić, tobym udowodnił. Twoje gadanie bez pokrycia też wrażenia nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
55 minut temu, Mizo napisał:

Oczywiście, że tak. Też tak uważam. Taki to by jeszcze pierwszy poleciał, bo by chciał się nasycić innymi laskami i sobie odbić za lata posuchy. Dlatego tak naprawdę to tylko przystojnego faceta, który podoba się kobietom da się "sprawdzić". Jak  atrakcyjny mężczyzna odmówiłby seksu równie atrakcyjnej kobiecie bo np. ma jakieś zasady albo po prostu chce być wierny żonie, to by mi autentycznie zaimponował. Ale hipotetyczne gdybanie brzydali o ich "wartościach" na mnie wrażenia nie robi, bo gadka to jedno, a życie realne to drugie. Gdyby się znaleźli w takiej sytuacji i faktycznie by to potwierdzili w czynach, to w porządku, ale tak nigdy nie będzie, więc nie ma co sobie nimi zaprzątać głowy 🙂 

Brzydka dziewczyna może bez problemu znaleźć chłopaka, wystarczy że przestanie się uganiać za aroganckimi i przystojnymi 'ciachami'.

Ale wiadomo lepiej celować w niedostępnych, olewać spokojnych, miłych chłopaków i jeszcze mieć pretensje. W dupach się niektórym babom już przewraca od tego dobrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki
6 minut temu, Gość vvv napisał:

Jestem zadbany, nigdy bym nie zdradził i można ze mną fajnie porozmawiać. A to, co tu piszę, nie ma wpływu na to, jaki jestem w realu.

Nie ma wplywu wlasnie pisanie i pitolenie co chwile w kazdym temacie jaki Ty jestes pokrzywdzony. Anyway,chce Ci powiedziec ze Ty masz wplyw na to,co sie z Toba dzieje..skoro taki zadbany i fajnie da sie porozmawiac to NIEMOZLIWE  zeby bylo inaczej. Musisz miec szanse,albo tak jak inne pisza - szukasz tych atrakcyjnych,nawet moze nieswiadomie. BTW teraz cos Ci opowiem. Mam w znajomych faceta,ktory uchodzil za...niezbyt atrakcyjnego...wiesz...chodzil niechlujnie ubrany,ani to dobrane ani pasowalo do siebie co ubral,feyzura tez taka...nijaka...poprostu nic a nic...i wkoncu mowie: wez ty sie zapisz do tego fryzjera,oddaj decyzje co zrobi z Twoimi wlosami specjalistom,ubierz sie inaczej,jakies katany,skorzane kurtki,dobrze dobrane ciuchy i tak dalej. No i powiem Ci ze w 2 - 3 tygodnie zmienil sie nie do poznania. Poprostu o siebie zadbal jak nalezy,zadbany,pachnacy, potem nauczyl sie pewnosci siebie,tu czasu troszke zeszlo,ale przestal byc wlasnie taki pipkowaty jak Ty,nie marudzi,nie narzeka,wrecz przeciwnie uwierzyl,ze moze i wiesz co? :) Teraz ma szeregi kobiet od ktorych uwolnic sie nie moze :) Wam sie poprostu nie chce o siebie w odpowiedni sposob dbac,a przede wszystkkm drogi kolego,nie chcesz wierzyc w siebie,mowie,ze wolisz siedziec i marudzic,plakac zanim cos zmienic. Samo siedzenie i pisanie nic a nic Ci nie da...Dlatego nie wierze,w to co piszesz,bo gdyby tak bylo jak mowisz juz dawno bylbys ciupcial sie z kobieta,a nie wylewal swoje zale,ze az zal sie czyta...wiesz ze takie uzalanie sie,bycie niepewnym 100% jest nieatrakcyjne jak cholera? Przemysl swoje zachowanie,zmien sie troche,badz nastawiony inaczej,a nie,ze sie non stop poddajesz. No chyba Ci tak wygodniej jak widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Brzydka dziewczyna może bez problemu znaleźć chłopaka, wystarczy że przestanie się uganiać za aroganckimi i przystojnymi 'ciachami'.

Ale wiadomo lepiej celować w niedostępnych, olewać spokojnych, miłych chłopaków i jeszcze mieć pretensje. W dupach się niektórym babom już przewraca od tego dobrobytu.

przepraszam...ale to nie jest prawda...wlasnie ze facetom mniej urodziwym latwiej znalezc partnerke poniewaz kobiety sa bardziej uczuciowe od was. To wam sie przewraca od dobrobytu,to wy szukaliscie i szukacie atrakcyjnej partnerki,brzydkiej nie chcecie,to wy zdradzacie,o od was to wszystko i potem narzekacie jak kobiety robia to CO WY. Poprostu to co kobiety robia to odzwierciedlenie tego,jak WY SIE ZACHOWUJECIE. Super uczucie byc zdradzanym prawda? :) Super uczucie byc ocenianym z wygladu prawda :) Wiec no,ehm zadnych argumentow nie macie i nie bedziecie miec,to wszystko wylacznie wasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość wiki napisał:

przepraszam...ale to nie jest prawda...wlasnie ze facetom mniej urodziwym latwiej znalezc partnerke poniewaz kobiety sa bardziej uczuciowe od was. To wam sie przewraca od dobrobytu,to wy szukaliscie i szukacie atrakcyjnej partnerki,brzydkiej nie chcecie,to wy zdradzacie,o od was to wszystko i potem narzekacie jak kobiety robia to CO WY. Poprostu to co kobiety robia to odzwierciedlenie tego,jak WY SIE ZACHOWUJECIE. Super uczucie byc zdradzanym prawda? 🙂 Super uczucie byc ocenianym z wygladu prawda 🙂Wiec no,ehm zadnych argumentow nie macie i nie bedziecie miec,to wszystko wylacznie wasza wina.

+1 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
2 minuty temu, Gość wiki napisał:

Wiec no,ehm zadnych argumentow nie macie i nie bedziecie miec,to wszystko wylacznie wasza wina.

Otóż mamy:

600 tys nadwyżki młodych mężczyzn wliczając imigrantów, oznacza tyle samo mężczyzn bez szans na partnerkę 

najwyższy na świecie stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet 8:1 

Kobiety takie biedne...

A jakie są twoje argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

My zdradzamy?

Pewnie, jak takiego sobie wybierzcie co zdradza to tak jest potem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość anon napisał:

Otóż mamy:

600 tys nadwyżki młodych mężczyzn wliczając imigrantów, oznacza tyle samo mężczyzn bez szans na partnerkę 

najwyższy na świecie stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet 8:1 

Kobiety takie biedne...

A jakie są twoje argumenty?

Można szukać kobiety za granicą.

Mężczyźni sami zaniedbują swój stan psychiczny bo są zbyt dumni by iść do psychologa lub psychiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość anon napisał:

My zdradzamy?

Pewnie, jak takiego sobie wybierzcie co zdradza to tak jest potem.

 

No tak, bo każdy ma wypisane na twarzy że zdradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
33 minuty temu, Gość wiki napisał:

Nie ma wplywu wlasnie pisanie i pitolenie co chwile w kazdym temacie jaki Ty jestes pokrzywdzony.

Nie ma. Ale w realu się nie użalam.

35 minut temu, Gość wiki napisał:

Anyway,chce Ci powiedziec ze Ty masz wplyw na to,co sie z Toba dzieje..skoro taki zadbany i fajnie da sie porozmawiac to NIEMOZLIWE  zeby bylo inaczej.

Mam wpływ na wszystko poza wyglądem. Ubieram się ładnie, mam modną fryzurę, dbam o siebie, mam wiele zainteresowań, poczucie humoru i można ze mną ciekawie porozmawiać na wiele tematów.

37 minut temu, Gość wiki napisał:

Musisz miec szanse,albo tak jak inne pisza - szukasz tych atrakcyjnych,nawet moze nieswiadomie.

Nie szukam atrakcyjnych. Nawet te mniej atrakcyjne mnie nie chcą.

38 minut temu, Gość wiki napisał:

Mam w znajomych faceta,ktory uchodzil za...niezbyt atrakcyjnego...wiesz...chodzil niechlujnie ubrany,ani to dobrane ani pasowalo do siebie co ubral,feyzura tez taka...nijaka...poprostu nic a nic...i wkoncu mowie: wez ty sie zapisz do tego fryzjera,oddaj decyzje co zrobi z Twoimi wlosami specjalistom,ubierz sie inaczej,jakies katany,skorzane kurtki,dobrze dobrane ciuchy i tak dalej. No i powiem Ci ze w 2 - 3 tygodnie zmienil sie nie do poznania.

Jak wyżej, ubieram się modnie, fryzura też w porządku. To nie o to chodzi.

38 minut temu, Gość wiki napisał:

nie marudzi,nie narzeka,wrecz przeciwnie uwierzyl,ze moze i wiesz co? :)

Kiedyś wierzyłem, że mogę. Ale próbowałem wiele razy i żadna nie była mną zainteresowana. Nie narzekałem, byłem pewny siebie, miałem zupełnie inne nastawienie, I NIC TO NIE DAŁO!!! Więc to nie w tym rzecz.

40 minut temu, Gość wiki napisał:

Wam sie poprostu nie chce o siebie w odpowiedni sposob dbac,a przede wszystkkm drogi kolego,nie chcesz wierzyc w siebie,mowie,ze wolisz siedziec i marudzic,plakac zanim cos zmienic. Samo siedzenie i pisanie nic a nic Ci nie da...

Wyjaśniłem wyżej.

41 minut temu, Gość wiki napisał:

wiesz ze takie uzalanie sie,bycie niepewnym 100% jest nieatrakcyjne jak cholera? Przemysl swoje zachowanie,zmien sie troche,badz nastawiony inaczej,a nie,ze sie non stop poddajesz. No chyba Ci tak wygodniej jak widze...

Ale wiesz, że w realu nie narzekam? Co do nastawienia, pisałem wyżej. I nie, nie poddaję się. Jak wyjadę za granicę, będę dalej próbował.

Zrozumcie w końcu, że użalanie się na forum jest SKUTKIEM, a nie przyczyną tego, że nie jestem w związku.

39 minut temu, Gość wiki napisał:

przepraszam...ale to nie jest prawda...wlasnie ze facetom mniej urodziwym latwiej znalezc partnerke poniewaz kobiety sa bardziej uczuciowe od was. To wam sie przewraca od dobrobytu,to wy szukaliscie i szukacie atrakcyjnej partnerki,brzydkiej nie chcecie,to wy zdradzacie,o od was to wszystko i potem narzekacie jak kobiety robia to CO WY. Poprostu to co kobiety robia to odzwierciedlenie tego,jak WY SIE ZACHOWUJECIE. Super uczucie byc zdradzanym prawda? :) Super uczucie byc ocenianym z wygladu prawda :) Wiec no,ehm zadnych argumentow nie macie i nie bedziecie miec,to wszystko wylacznie wasza wina.

Bzdura. Nie szukam atrakcyjnej, ale nawet te mało atrakcyjne mnie nie chcą. Nigdy bym nie zdradził, a to kobiety wiecznie narzekają na swoich partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mężczyźni sami zaniedbują swój stan psychiczny bo są zbyt dumni by iść do psychologa lub psychiatry. 

Ja byłem, nic to nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Ja byłem, nic to nie zmieniło.

Współczuję. Nieuleczalne choroby psychiczne zazwyczaj kończą się tragicznie. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość wiki napisał:

przepraszam...ale to nie jest prawda...wlasnie ze facetom mniej urodziwym latwiej znalezc partnerke poniewaz kobiety sa bardziej uczuciowe od was. To wam sie przewraca od dobrobytu,to wy szukaliscie i szukacie atrakcyjnej partnerki,brzydkiej nie chcecie,to wy zdradzacie,o od was to wszystko i potem narzekacie jak kobiety robia to CO WY. Poprostu to co kobiety robia to odzwierciedlenie tego,jak WY SIE ZACHOWUJECIE. Super uczucie byc zdradzanym prawda? :) Super uczucie byc ocenianym z wygladu prawda :) Wiec no,ehm zadnych argumentow nie macie i nie bedziecie miec,to wszystko wylacznie wasza wina.

Taki los kobiet, one są od tego aby ładnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość vvv napisał:

Ja byłem, nic to nie zmieniło.

widać musisz dalej chodzić 🙂

Chyba, że psycholog też pogadał z tobą chwilę i jak wszyscy w realu od ciebie uciekł 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Współczuję. Nieuleczalne choroby psychiczne zazwyczaj kończą się tragicznie. 😞

Jestem całkowicie zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Przed chwilą, Gość gość napisał:

widać musisz dalej chodzić 🙂

Chyba, że psycholog też pogadał z tobą chwilę i jak wszyscy w realu od ciebie uciekł 😄

Nie muszę, wszystko ze mną w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość vvv napisał:

Nie ma. Ale w realu się nie użalam.

Mam wpływ na wszystko poza wyglądem. Ubieram się ładnie, mam modną fryzurę, dbam o siebie, mam wiele zainteresowań, poczucie humoru i można ze mną ciekawie porozmawiać na wiele tematów.

Nie szukam atrakcyjnych. Nawet te mniej atrakcyjne mnie nie chcą.

Jak wyżej, ubieram się modnie, fryzura też w porządku. To nie o to chodzi.

Kiedyś wierzyłem, że mogę. Ale próbowałem wiele razy i żadna nie była mną zainteresowana. Nie narzekałem, byłem pewny siebie, miałem zupełnie inne nastawienie, I NIC TO NIE DAŁO!!! Więc to nie w tym rzecz.

Wyjaśniłem wyżej.

Ale wiesz, że w realu nie narzekam? Co do nastawienia, pisałem wyżej. I nie, nie poddaję się. Jak wyjadę za granicę, będę dalej próbował.

Zrozumcie w końcu, że użalanie się na forum jest SKUTKIEM, a nie przyczyną tego, że nie jestem w związku.

Bzdura. Nie szukam atrakcyjnej, ale nawet te mało atrakcyjne mnie nie chcą. Nigdy bym nie zdradził, a to kobiety wiecznie narzekają na swoich partnerów.

To dlaczego cie nie chca ? Moze szukasz w za wysokich progach ? Moze trafiasz na jakies materialistki ? Moze chcesz jakas mloda ? Jezeli jestes normlanym przecietnym facetwm to bez problemu powinienes miec kobiete. Co to za problem . Ja np nie mam juz znajomych ale wiem jaki jest powod to sa zawistnw klamliwe swinie. Ja np nie mam powodzenia  u facetow bo mam nadwage jak schudne to wiem ze mam spore szanse na jakis fajny związek.  U ciebie musi byc jakis powod znajdz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×