Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie rozumiem o co cała ta afera o 500+?

Polecane posty

Gość Gość

Wczoraj kupiłam dziecku nowy komputer (bo ten mój stary to już muł), w szkole ma informatykę od 1 kasy to powinien mieć swój (tym bardziej że w dzisiejszej erze powinien uczyć się od malutkiego). Zapłaciłam za niego i te 500 zł zapłaciłam w podatku VAT, więc te pieniądze do państwa wróciły. Więc o co chodzi? Jakie zrujnowanie państwa przez rozdawnictwo? Państwo odzyskuje te niby rozdawane pieniądze. Odchrzańcie się hejterzy i ciemniaki ekonomiczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Państwo odzyskuje te niby rozdawane pieniądze. Odchrzańcie się hejterzy i ciemniaki ekonomiczni.

Niech Państwo odzyskuje z twoich podatków a nie z moich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Niech Państwo odzyskuje z twoich podatków a nie z moich!!!

Nic nie rozumiesz ciemniaku ekonomiczny. Ja zapłaciłam ze swoich pieniędzy, a nie Twoich. Policz sobie. Dostałam 500+, a za komputer zapłaciłam niecałe 3tys. z czego sklep dostał prawie 2,4tys a przeszło 500zł podatek VAT wróciło do państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To już się robi nudne, jak chcesz wiedzieć o co afera to poczytaj milion innych tematów na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To już się robi nudne, jak chcesz wiedzieć o co afera to poczytaj milion innych tematów na ten temat

Czytałam i to jest kłótnia z takimi ciemniakami ekonomicznymi jak Ty. Podałam przykład na własnej skórze, a i tak niektóre ciemniaki nic nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czytałam i to jest kłótnia z takimi ciemniakami ekonomicznymi jak Ty. Podałam przykład na własnej skórze, a i tak niektóre ciemniaki nic nie rozumieją.

Tobie dają na podatek, a bezdzietnym nie...

Więc Ty wychodzisz na zero, a inni są na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Czytałam i to jest kłótnia z takimi ciemniakami ekonomicznymi jak Ty. Podałam przykład na własnej skórze, a i tak niektóre ciemniaki nic nie rozumieją.

Idź dalej lizać doope partii wspomagającej patole i daj se spokój z kolejną goowno-burza bo jesteś nudna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Zeby Ci te 500+ wyrwane s kieszeni podatnikow w gardle stanelo i twojemu bachorowi. Zezryj je i udlaw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Tobie dają na podatek, a bezdzietnym nie...

Więc Ty wychodzisz na zero, a inni są na minusie.

Na tym polega polityka prorodzinna. 

To oczywiste. 

I nie, nie mam dzieci. I nie chce mieć. Strata życia, dlatego tym bardziej trzeba motywować innych, żeby mieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Proste napisał:

 

 

5 minut temu, Gość Proste napisał:

Na tym polega polityka prorodzinna. 

To oczywiste. 

I nie, nie mam dzieci. I nie chce mieć. Strata życia, dlatego tym bardziej trzeba motywować innych, żeby mieli. 

I co, zmotywowało cię to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Proste napisał:

Na tym polega polityka prorodzinna. 

To oczywiste. 

I nie, nie mam dzieci. I nie chce mieć. Strata życia, dlatego tym bardziej trzeba motywować innych, żeby mieli. 

Może Tobie to odpowiada, mnie nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA C.
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Nic nie rozumiesz ciemniaku ekonomiczny. Ja zapłaciłam ze swoich pieniędzy, a nie Twoich. Policz sobie. Dostałam 500+, a za komputer zapłaciłam niecałe 3tys. z czego sklep dostał prawie 2,4tys a przeszło 500zł podatek VAT wróciło do państwa.

 

36 minut temu, Gość Gosc napisał:

To już się robi nudne, jak chcesz wiedzieć o co afera to poczytaj milion innych tematów na ten temat

Ciemniaku? nie w tym przypadku. To 500+ pobrane 6 razy przez panią pokryło spokojnie wartość komputera.Pobierane regularnie zafunduje nie tylko komputer, ale i masę innych papierdułek  i to bardzo drogich. Najcenniejsza i prawdziwa wiedza jest w KSIĄŻKACH. Komputer nie jest potrzebny w nauce,  ponieważ OGRANICZA WYSIŁEK UMYSŁOWY, UCZY DROGI NA SKRÓTY W ZDOBYWANIU WIEDZY I NAJWAŻNIEJSZE BYWA DOSTAWCĄ BŁĘDNEJ WIEDZY.Jeżeli pani dziecko będzie polegało na wiedzy Z KOMPUTERA DALEKO NIE DOJDZIE. Powracając do 500+ to KUPOWANIE społeczeństwa i ZBYT ROZLEGŁA HOJNOŚĆ, za którą kiedyś wszyscy zapłacimy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gosc napisał:

Tobie dają na podatek, a bezdzietnym nie...

Więc Ty wychodzisz na zero, a inni są na minusie.

Podatków to ja jeszcze więcej płacę niż mi dają, bo ja jeszcze pracuję i mąż pracuje i państwo zabiera nam pieniądze z naszych wypłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podatków to ja jeszcze więcej płacę niż mi dają, bo ja jeszcze pracuję i mąż pracuje i państwo zabiera nam pieniądze z naszych wypłat.

Ci co nie biorą 500+ też pracują i państwo zabiera im podatki z ich wypłat 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie o to chodzi... Państwo zabiera 800 zł dając 500 a durni ludzie się cieszą bo 'za peło to nic nie dali' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podatków to ja jeszcze więcej płacę niż mi dają, bo ja jeszcze pracuję i mąż pracuje i państwo zabiera nam pieniądze z naszych wypłat.

Zabierają każdemu kto pracuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ci co nie biorą 500+ też pracują i państwo zabiera im podatki z ich wypłat 🤦

Zgadza się, wszystkim państwo zabiera z ich wypłat, ale program 500+ polega na tym, że ten kto ma dzieci to w niewielkim stopniu odzyskuje z tego podatku, każdy procentowo płaci tyle samo. Przeciwnicy krytykują ten program z zazdrości że oni nie dostają. A odpowiedź do pani EWY C.  Komputer to nie jest jednorazowy przedmiot kupiony w sklepie, ja płacąc w sklepach inne towary to suma sumarów też te 500zł państwo odzyskuje z podatku VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko to jest nic innego jak zazdrość bezdzietnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Autorko to jest nic innego jak zazdrość bezdzietnych

Hahahahhaha 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgadza się, wszystkim państwo zabiera z ich wypłat, ale program 500+ polega na tym, że ten kto ma dzieci to w niewielkim stopniu odzyskuje z tego podatku, każdy procentowo płaci tyle samo. Przeciwnicy krytykują ten program z zazdrości że oni nie dostają. A odpowiedź do pani EWY C.  Komputer to nie jest jednorazowy przedmiot kupiony w sklepie, ja płacąc w sklepach inne towary to suma sumarów też te 500zł państwo odzyskuje z podatku VAT.

Niedługo przez to Wasze 500+ taki komputer będzie kosztował 30 tys, a za 500+ kupisz sobie chleb i masło, ileż można to tłumaczyć 'ciemniaku ekonomoczny' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Autorko to jest nic innego jak zazdrość bezdzietnych

Nie rozumiem co tu zazdrościć? Jak komuś krzywda, to zawsze może sobie zrobić, a jak ktoś nie ma, to ekonomicznie i tak ma więcej pieniędzy, bo ma mniej wydatków i więcej czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To zdecydujecie się w końcu bo z jeden strony bezdzietne głoszą halo "życie bez dzieci jest super ,matki mają przesranę ble ble " z drugiej strony żal. Im d .. sciska bo pani x dostaje 500 zł na dziecko.  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Niedługo przez to Wasze 500+ taki komputer będzie kosztował 30 tys, a za 500+ kupisz sobie chleb i masło, ileż można to tłumaczyć 'ciemniaku ekonomoczny' 

NIEDŁUGO, NIEDŁUGO. Tak głupio gadają już od 4 lat i co? I nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ehhh ta zazdrość o 500 plus...c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość GOŚĆ napisał:

NIEDŁUGO, NIEDŁUGO. Tak głupio gadają już od 4 lat i co? I nic?

No i dobrze, taplajcie się w tym goownie, które sami zrobiliście 😂

Każde pieniądze kiedyś się kończą. 500+ i najniższa pensja 4000 zł do tego doprowadza. Ktoś to wierzy w 'Ustalmy najniższa 4000 i wszyscy będą mieć pieniądze! Jakie to proste!' jest de/bilem. 

Małe przedsiębiorstwa upadną, ci co mają cokolwiek w głowie wyjadą. Nie będzie komu na to wszystko płacić. 

Głupio gadają i nic 😂 wy serio myślicie, że te pieniądze biorą się z nieba? Sami będziecie pić to piwo, które naważyliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruuss
32 minuty temu, Gość marawstala napisał:
Gość napisał:

 

A kogo obchodzi twój komputer, informatyka i od której klasy? Nikogo. Czemu autorko nie zapytałaś o mojego kompa? Bo cię ... obchodzi tak samo jak mnie twój. I o to afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i bardzo dobrze,  ze małe przedsiębiorstwa  upadła.  Nie ma nic gorszego niż pracować u Janusza biznesu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No i bardzo dobrze,  ze małe przedsiębiorstwa  upadła.  Nie ma nic gorszego niż pracować u Janusza biznesu. 

🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Im mniej Januszy biznesu którzy mają problem żeby zapłacić pracownikowi marne 2000 zł na rękę tym.lepiej dla naszego państwa.  W dużych firmach przestrzegają kodeksu pracy i nikt nie histeryzujcie jak rzucasz l4 na dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No i bardzo dobrze,  ze małe przedsiębiorstwa  upadła.  Nie ma nic gorszego niż pracować u Janusza biznesu. 

Małe upadną, a duże rozliczają podatek za granicą. Serio jesteście tacy glupi? 

Niby taki mądry naród, sprzedał się za 500 zł. Zamiast żądać podwyższenia kwoty wolnej od podatku, obniżenia podatków to zadowala się ochłapami z pańskiego stoku. WSTYD. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×