Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie rozumiem o co cała ta afera o 500+?

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Im mniej Januszy biznesu którzy mają problem żeby zapłacić pracownikowi marne 2000 zł na rękę tym.lepiej dla naszego państwa.  W dużych firmach przestrzegają kodeksu pracy i nikt nie histeryzujcie jak rzucasz l4 na dziecko. 

Tylko właśnie dzięki tym januszon biznesu są podatki dzięki którym masz 500+ na swojego bombelka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W dużych firmachłopców  jest przyszłość.  Tam przyjemniej godnie zarobisz i masz dopłaty do żłobka, przedszkola. Co dają Janusze biznesu?  Wielkszość steka bo podnieśli min krajowa o parę zł.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka walczaca o swoje

siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka walczaca o swoje

ja chcialabym sie wtracic. te cale 500+ to jakis zart. czemu nie moga nam dac 600+ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81
Przed chwilą, Gość Grazynka walczaca o swoje napisał:

ja chcialabym sie wtracic. te cale 500+ to jakis zart. czemu nie moga nam dac 600+ ?

Wy robcie swoje a ja tez swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka walczaca o swoje

co ty gadasz chlopie? jakie swoje? wszyscy walczymy o jedno. jakby nam wprowadzili 600+ oraz dofinansowanie z panstwa dla ludzi o wyzszych ambicjach takich jak ja to nasz kraj bylyby bogaty. przez tych wszystkich zloczyncow takich jak ty i ten caly PiS-ior nasz kraj upada. niedlugo zaleje nas fala imigrantow z czarnych ziem i wtedy zoabczysz jak ten nasz rzad zniszczyl nasza piekna Polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta co pisze o bombelki  i madki to Januszka  biznesu hehe  plac plac grzecznie podatki i pamiętaj od 1 kwietnia za każdy błąd  w księgowaniu dostaniesz karę 500 zł.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka walczaca o swoje

no nie. chyba sobie zartujesz. tego juz za wiele.czy ty Gosc chciales mnie urazic? wszedles na moja osobe? to bardzo niegrzeczne. powinnismy emitowac duzo ciepla do siebie. wszyscy jestesmy ludzmi o rownych prawach (poza panem wyzej co mowil o tym ze robi tylko dla siebie). wiec pamietaj mlody czlowieku. ja juz dlugo na tym swiecie zyc nie bede. licze bowiem 65 wiosen a ty zapewne mlodziencze nie masz nawet tylko ilorazu inteligencji. mam nadzieje ze kiedys zrozumiesz. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy tak nieszanującym się narodem,że jeden drugiego sprzedałby za awans,lepszy samochód.... Każdy patrzy innemu do kieszeni,zazdrości życia na lepszym poziomie,ciągle marudzimy,że albo nie mamy kasy albo,że rozdają na lewo i prawo. Czy Wam kiedyś w du/pach będzie dobrze? Ile można być wiecznymi malkontentami? Ostatnio słyszałem jakiegoś małolata,który krzyczał żeby nie podnosili płacy minimalnej bo hot-dogi i hamburgery pójdą przez to do góry! To jest dopiero kur.. ekonom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka walczaca o swoje

no kur... nie. ekonomista jak sie patrzy. moglbys podac mi namiary do tego mlodzienca? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ta co pisze o bombelki  i madki to Januszka  biznesu hehe  plac plac grzecznie podatki i pamiętaj od 1 kwietnia za każdy błąd  w księgowaniu dostaniesz karę 500 zł.  🙂

Hahaha no nie trafiłeś, chyba musiałabym zwariować, żeby mieszkać i płacić podatki w tym kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka walczaca o swoje

dobrze mowisz moja kochana. nie ma co zyc w tym kraju w ktorym rzadzi pieniadz. nasz jarek przejmuje ten kraj razem ze swoja gwardia musimy wszyscy byc gotowi by stawic czolo oponentom naszego orla bialego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Grazynka walczaca o swoje napisał:

no nie. chyba sobie zartujesz. tego juz za wiele.czy ty Gosc chciales mnie urazic? wszedles na moja osobe? to bardzo niegrzeczne. powinnismy emitowac duzo ciepla do siebie. wszyscy jestesmy ludzmi o rownych prawach (poza panem wyzej co mowil o tym ze robi tylko dla siebie). wiec pamietaj mlody czlowieku. ja juz dlugo na tym swiecie zyc nie bede. licze bowiem 65 wiosen a ty zapewne mlodziencze nie masz nawet tylko ilorazu inteligencji. mam nadzieje ze kiedys zrozumiesz. pozdrawiam cieplutko

Nie bardzo rozumiem, co wiek ma do rzeczy 🤦

'wszyscy jestesmy ludzmi o rownych prawach (poza panem wyzej co mowil o tym ze robi tylko dla siebie)' 

To zdanie właśnie świadczy o twoim ilorazie inteligencji i podejściu do życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

  Stara dewota która nie ma swojego życia hehe i powiem Ci coś TAK JESTEM.MADKA I TAK MOJ BOMBELEK JEST DLA MNIE NAJWAZNIEJSZY:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka walczaca o swoje

"gosc" widze ze jestes niedoswiadczonym mlodym adeptem zycia. ujmujesz mi mowiac ze mam niski poziom iq. jeszcze wiele przed toba wiec pamietaj by isc przez zycie zawsze z uniesiona broda. jestes niesamowita persona dlatego prosze nie obrazaj innych ludzi. jestes tacy sami od zawsze bylismy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Grazynka walczaca o swoje napisał:

no kur... nie. ekonomista jak sie patrzy. moglbys podac mi namiary do tego mlodzienca? 🙂 

Dostał wykład i się uciszył😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

2 godziny temu, Gość gosc napisał: Tobie dają na podatek, a bezdzietnym nie... Więc Ty wychodzisz na zero, a inni są na minusie. X dokładnie każdy powinien dostać 500+ albo nikt. 

Z jakiej racji każdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka walczaca o swoje

rozumiem acordeonie. jestes wybitna jednostka w tym spoleczenstwie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

W dużych firmachłopców  jest przyszłość.  Tam przyjemniej godnie zarobisz i masz dopłaty do żłobka, przedszkola. Co dają Janusze biznesu?  Wielkszość steka bo podnieśli min krajowa o parę zł.  

Ja tam nie stekam. Ciesze sie, ze moi pracownicy beda miec 4k minimalnej ustalane odgornie, zaproponuje im tylko b2b albo umowę zlecenie, gdy zmiany wejda w zycie 🙂

a jak wam sie nie podoba, to polecam zalozenie wlasnej firmy, nic prostszego 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

No i dobrze, taplajcie się w tym goownie, które sami zrobiliście 😂

Każde pieniądze kiedyś się kończą. 500+ i najniższa pensja 4000 zł do tego doprowadza. Ktoś to wierzy w 'Ustalmy najniższa 4000 i wszyscy będą mieć pieniądze! Jakie to proste!' jest de/bilem. 

Małe przedsiębiorstwa upadną, ci co mają cokolwiek w głowie wyjadą. Nie będzie komu na to wszystko płacić. 

Głupio gadają i nic 😂 wy serio myślicie, że te pieniądze biorą się z nieba? Sami będziecie pić to piwo, które naważyliscie.

Jeżeli pieniądz robi pieniądz, to pieniądze nigdy się nie skończą. Porównaj de/bilu kiedy skończy się woda w rzece. Woda paruje i deszcz z powrotem pada i znowu jest woda. Tak samo jest z pieniędzmi, jeżeli schowasz je pod poduszkę, to pewnie że ich nie będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Leżaczek napisał:

2 godziny temu, Gość gosc napisał: Tobie dają na podatek, a bezdzietnym nie... Więc Ty wychodzisz na zero, a inni są na minusie. X dokładnie każdy powinien dostać 500+ albo nikt. 

Niektórzy bezdzietni mają różne ulgi podatkowe i jakoś nikt się go nie czepia, że ten jest na minusie, a ten na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka walczaca o swoje

ide na szluge za 10min wracam do posta. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość pruuss napisał:

A kogo obchodzi twój komputer, informatyka i od której klasy? Nikogo. Czemu autorko nie zapytałaś o mojego kompa? Bo cię ... obchodzi tak samo jak mnie twój. I o to afera.

Nie chodzi o komputer, tylko o 500+ podałam tylko przykład w jaki sposób 500zł które dostałam wróciło z powrotem do budżetu państwa w postaci podatku VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

  Stara dewota która nie ma swojego życia hehe i powiem Ci coś TAK JESTEM.MADKA I TAK MOJ BOMBELEK JEST DLA MNIE NAJWAZNIEJSZY:) 

Wyobrażam sobie ciebie jako taka typowa karynke ze wsi na Podkarpaciu. 

Jakby bombelek był dla ciebie najważniejszy to myślałabyś o jego przyszłości w tym kraju a nie o 'tu i teraz'. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

W dużych firmachłopców  jest przyszłość.  Tam przyjemniej godnie zarobisz i masz dopłaty do żłobka, przedszkola. Co dają Janusze biznesu?  Wielkszość steka bo podnieśli min krajowa o parę zł.  

Zauwaz, ze to male i srednie firmy nakrecaja gospodarke. Wielkie korporacje maja mozliwosci, zeby podatki wyprowadzac poza Pl. Najlepiej zrobisz, jak zepniesz doopę i zalozysz wlasna firme, przeciez wg ciebie to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taaak Janusze biznesu nakręca gospodarkę hehe w taki bzdury wierzy ktoś kto nigdy nie pracował w księgowości . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Leżaczek zrób sobie 8 dzieci to będziesz miał co miesiąc 4000 zł. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lezaczek  Hehe nie dziękuję ...po jednym juz się prawie rozpadlam  na kawałki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg

Pobieram 500+ ale nie popieram projektu. Co mi z tego 500 jak niedługo za zwykły chleb zamiast 2,50 będę płacić 8 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gggggggggggggggggggggg napisał:

Pobieram 500+ ale nie popieram projektu. Co mi z tego 500 jak niedługo za zwykły chleb zamiast 2,50 będę płacić 8 zł?

Nie wierzę, czyżby w końcu ktoś kto myśli? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×