Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

40 letnia kobieta musi godzic sie z faktem, ze jak jest sama, to nie zalozy rodziny. 40 letni facet wciaz moze przebierac nawet w 26 latkach !

Polecane posty

Gość Gość

prawda jest taka, że większość kobiet jest zadbanych 80%.

Natomiast u facetów mniejszość jest zadbanych 20%, więc nie wim co oni szukają u duzo młodszych kobiet.

Chyba chcą być z kasy wydymani, a później zostawieni przez młódkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.10.2019 o 17:49, Gość o nie napisał:

Żyłka mi nie pęknie stary dziadu co się dowartościowujesz własnie takim lansem. 

Pewnie już ci pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Jaki niby argument? 😂

Znam kilka par, gdzie kobieta jest 10 lat młodsza. Tyle samo znam, gdzie jest 10 lat starsza. Wg badań kobiety zainteresowane są o 2-3 lata starszymi mężczyznami. Związki z róznicą wieku 10 lat są dość rzadkie, ale obecnie mniej więcej tak samo dużo kobiet, jak mężczyzn, ma młodszego partnera. 

Normalni ludzie bardziej od urody cenią mądrość, zaradnośc i dobre serce, a poza tym uroda nie jest identyczna z atrakcyjnym wyglądem, a atrakcyjny może byc prawie każdy, o ile się postara i od wieku to nie zależy.

Na pewno jest znacznie więcej par, że to facet jest 10 lat starszy niż takich, gdzie kobieta jest 10 lat starsza. Jakie ty znasz rzekomo pary to już tylko twoja sprawa albo sprawa twojej fantazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja mam męża prawie 10 lat młodszego. 👋 

Kolejna kafeteryjna bajkopisarka. Ile was jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Ja nikogo nie hejtuje. Ewidentnie mnie z kimś mylisz. Zamiast narzekać to powinniście sie cieszyc, stare dziady, ze dzięki pieniądzom macie szanse na młode kobiety. To przywilej. Nazywanie swoich rówieśnic BABSKAMI jest prostackie. I podtrzymuje to co napisałam - młoda żonka skacze po młodym twardym a ty gnijesslz tu na forum. Małżeństwo z obrazka. 

Żałosna frustratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Editta_van_K napisał:

LOL ja mam 35 at i nawet nie patrze na 40 latkow 😄 wole mlodszych 😄

Ale oni ciebie nie wolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co tu się odwala🤣

Trzask starych pękających d u p wyrwał mnie z fotela😂 Widzę że niektóre wścieku p i z d y dostały🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

faceci jesteście żałośni.

Kobieta może woli max 10 lat starszeg, ale większa różnica to tylko taka która potrzebuje sponsora.

Nie ma czym się chwalić, że poderwiecie dużo młodszą bo ona będzie chciała tylko waszej kasy.

Normalna dziewczyna nigdy nie zwiąże się z facetem znacznie starszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy autor to ten  40 letni pan, którego ku jego rozczarowaniu wyśmiały trzy młodsze koleżanki i który w czapce z daszkiem do tyłu na łysym czerpie  i wzorzystej koszuli na otyłym brzuchu chce zostać misterem deptaka w Mielnie w 2020? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja myślę, 40 latni autor, to facet, którego właśnie nie chciała jakś 40 latka i teraz biedny żali sie na forum.

Chce się upewnić, że jeżeli ona go nie chciała, to żadny inny ją nie zechce.

Ale teraz większośc kobiet jest zadbanych, natomiast mało facetów, więc pewnie ta 40 latka znajdzie młodszego.

A ten 40 letni dureń zostanie sam, bo nawet 40 latka go niechciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja myślę, 40 latni autor, to facet, którego właśnie nie chciała jakś 40 latka i teraz biedny żali sie na forum.

Chce się upewnić, że jeżeli ona go nie chciała, to żadny inny ją nie zechce.

Ale teraz większośc kobiet jest zadbanych, natomiast mało facetów, więc pewnie ta 40 latka znajdzie młodszego.

A ten 40 letni dureń zostanie sam, bo nawet 40 latka go niechciała

Nie znajdzie młodszego, bo faceci nie chcą starszych od siebie kobiet. Oprócz desperatów albo zboczeńców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie znajdzie młodszego, bo faceci nie chcą starszych od siebie kobiet. Oprócz desperatów albo zboczeńców. 

Tak tak bo Ty to znasz preferencje wszystkich facetów na swiecie, kiedy statystyki robiles i jak dużo czasu ci one zajely? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety co niektórzy faceci są żałośni, niedowartościowani którzy chcą za pieniądze z jakąś młódką się umawiać.

Bo co młodsza kobieta może widzieć w dużo starszym facecie oprócz pieniędzy na jej potrzeby.

Na szczęście też są porządni, którzy wybierają kobietay w podobnym wieku (+ - 5 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Nie znajdzie młodszego, bo faceci nie chcą starszych od siebie kobiet. Oprócz desperatów albo zboczeńców."

 

- a Tobie dupku nikt nie każe spotykać się z starszą, weź młodszą jeżeli będzie cię chciała.

Bo musisz mieć kasę z której ona cię szybko wydoi i pójdzie do równolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×