Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrw

Dlaczego ludzie gadają , że życie jest piękne ?.

Polecane posty

Gość gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak, tak, tak z pewnością masz gorzej niż chora na raka staruszka która lezy bezwładnie w hospicjum. Nie Ty jesteś śmierdzącym leniem lub tchórzem który boi się wziąć los we własne łapy. Masz czas i siły biadolić na kafe to chyba nie jest tak źle. Cała reszta to kwestia nastawienia. Możesz pójść na spacer, przeczytać książkę, pomóc jakiejs starszej osobie ale ty wolisz siedzić i użalać się nad sobą na kafe. To nie dziw się, że życie nie jest dla ciebie piekne. Na własne życzenie. 

Do tego słownictwo jakim się posługujesz gdy tylko ktoś nie biadoli razem z tobą nad twoimi urojonymi traumami nie swiadczy o tobie najlepiej. Jestes złym człowiekiem wiec ludzie cie unikają. A ty tchórzu siedz dalej w domu i użalaj się. 

Otóżwredny podły babolu, zaraz dostaniesz ataku wścieklizny: ludzie mnie lubią, i to bardzo, w przeciwieństwie do takiej głupiejkrowy jak ty, czytam i lubię czytać odwrotnie niż ty tepa dzido, starszej  osobie pomagam regularnie a czasu na kafe tracę mniej niż ty. A teraz zrobisz pod siebie z frustracji i złości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćx
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Otóżwredny podły babolu, zaraz dostaniesz ataku wścieklizny: ludzie mnie lubią, i to bardzo, w przeciwieństwie do takiej głupiejkrowy jak ty, czytam i lubię czytać odwrotnie niż ty tepa dzido, starszej  osobie pomagam regularnie a czasu na kafe tracę mniej niż ty. A teraz zrobisz pod siebie z frustracji i złości. 

pewnie "lubią" cię tacy sami ludzie jak ty, a gotowanie się we własnej żółci nikomu nie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak, tak, tak z pewnością masz gorzej niż chora na raka staruszka która lezy bezwładnie w hospicjum.

ty sz.mato na pewno nie tknełaśmałym palcem nikogo chorego bo twoje zajęcie to siedzenie na kafe i wywalanie złości której masz pełne dópsko, a chorzy w hospicjum w ogóle cie nie obchodzą, tak samo jak reszta świata. Jesteś kompletnie bezwartościowym wściekłym babsztylem,  który musi się wyładować w necie bo nikt się już tobą nie interesuje. Dno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Iibed napisał:

to tym bardziej przemyśł moją propozycję wyleczysz się psychiatrycznie i zaczniesz normanie życ bo te opowieści o tym jak cię śledzą rózne słuzby to jasna przesłanka choroby psychicznej. 

 

Starasowiecka metoda zaszczuc kogoś a jak się broni to zrobić z niego chorego psychicznie, pewnie masz ubeckie korzenie ty sz. mato. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Stara sowiecka metoda i stara komucha (ty). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy to jest ta sama kobieta która cały czas grozi pozwami sądowymi?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro cie tak męczy że piszę o tym jak mnie szykanuja, to może masz w tym jakis udział? Może te pomówienia wyszło od ciebie, co? A teraz mnie pomawiasz o chorobe psychiczna którą nota bene masz raczej ty. Wszyscy którzy bywają na kafeterii, wiedzą, że jestes psychopatą i niebezpiecznym czlowiekiem. Wystarczy przypomnieć twoje wątki o zabijaniu dzieci zastrzykami z domestosa, wysłałam to na policje i mam kopię. Było tego dużo więcej, np. o tym jak torturować kobietę w ciąży, zeby poroniła i inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, to ona. Kobieta ma schizofrenię paranoidalną, ale nie leczy się. Po postach widać, że jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak, to ona. Kobieta ma schizofrenię paranoidalną, ale nie leczy się. Po postach widać, że jest coraz gorzej

A masz na to jakieś dowody? Bo ja się badałam i nie mam żadnej choroby poza depresją. Możemy sie spotkać w sądzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Możemy sie spotkać w sądzie. 

Przecież podobno boisz się wyjść na ulicę 😉 haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×