Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nina

facet mnie zostawił

Polecane posty

Gość nina

facet mnie zostawił , bo żona się dowiedziała o romansie , tyle razy mówił że jej nie kocha itd... wątpie że będzie szczęśliwy , a teraz w pracy jak jesteśmy jak  się widzimy to się GAPI ciągle się patrzy ;-/ męczy mnie to już to jego spojrzenie 😞 ileż mozna się patrzeć na kogoś 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.

Byłaś na stratnej pozycji pewnie z początku, zazwyczaj tak jest kiedy w grę wchodzi romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina
4 minuty temu, Gość Emka. napisał:

Byłaś na stratnej pozycji pewnie z początku, zazwyczaj tak jest kiedy w grę wchodzi romans

Ok wiem , tylko po co zawracał mi głowę , tyle razy mówil mi że jej nie kocha że mu zalezy na mnie , oczerniał swoją żonę, 

a teraz w pracy ciągle się patrzy , raz tak ładnie , tak czule a raz tak jakbym mu czymś zawiniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wstyd mu że okazał się zwyczajnie słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
7 minut temu, Gość nina napisał:

Ok wiem , tylko po co zawracał mi głowę , tyle razy mówil mi że jej nie kocha że mu zalezy na mnie , oczerniał swoją żonę, 

a teraz w pracy ciągle się patrzy , raz tak ładnie , tak czule a raz tak jakbym mu czymś zawiniła...

Nie zamierzam Cię krytykować, nie... Ale każdy facet praktycznie taki jest 🙄 Używa takich tekstów żeby podejść... No, bo co miałby powiedzieć innego? Ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowa mądrość

Romans to tylko romans i trzeba mieć tego świadomość pakując się w taki układ. Osoba wolna jest zawsze na straconej pozycji i marnuje czas. Polecam Co Autorko jeden z tutejszych wątków "Wychodzenie z romansu", kobiety które tam dyskutują będą mogły udzielić Ci wielu cennych rad jak się pozbierać po czymś takim. Żonatych trzeba omijać z daleka i ograniczać kontakt tylko do zwykłych relacji i niczego ponad- nawet unikać tzw. "przyjaźni", "porozumienia dusz" i wszystkiego innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość nina napisał:

Ok wiem , tylko po co zawracał mi głowę , tyle razy mówil mi że jej nie kocha że mu zalezy na mnie , oczerniał swoją żonę, 

a teraz w pracy ciągle się patrzy , raz tak ładnie , tak czule a raz tak jakbym mu czymś zawiniła...

Po prostu chciał Cię zbajerować, bo żona mu się znudziła, ale nigdy nie miał zamiaru jej zostawiać -  szukał jedynie odmiany. Niestety dałaś się złapać na standardową zagrywkę żonatego z cyklu:  "Żona jest zła i niedobra, już jej nie kocham - taki ze mnie biedaczek, mam nadzieję, że mnie pocieszysz...". Wiedział, że bez mydlenia oczu Cię nie przeleci, więc gadał co mu ślina na język przyniesie, bylebyś rozłożyła nogi. Wiem, że to bolesne, ale taka jest męska mentalność - już czas to sobie uzmysłowić Droga Autorko 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina
2 minuty temu, Gość Emka. napisał:

Nie zamierzam Cię krytykować, nie... Ale każdy facet praktycznie taki jest 🙄 Używa takich tekstów żeby podejść... No, bo co miałby powiedzieć innego? Ma dzieci?

wiem , wiem ale jak ktoś jest samotny , łapie się każdego ułamka szczęścia , chocby kradzionego , 

 było cudownie , pisaliśmy cały czas , rozumielismy się bez słów, był na każde zawołanie , starał się , jak pojechał z nią na wakacje pisał do mnie że tęsknie bardzo , że nie może się doczekać aż mnie zobaczy , a ona to przeczytała , i skończyło się 😞 

 a teraz on i ten jego wzrok , chyba bym wolala żeby mnie unikał wzrokiem a nie SZUKał MNIE CIĄGLE WZROKIEM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
1 minutę temu, Gość nina napisał:

wiem , wiem ale jak ktoś jest samotny , łapie się każdego ułamka szczęścia , chocby kradzionego , 

 było cudownie , pisaliśmy cały czas , rozumielismy się bez słów, był na każde zawołanie , starał się , jak pojechał z nią na wakacje pisał do mnie że tęsknie bardzo , że nie może się doczekać aż mnie zobaczy , a ona to przeczytała , i skończyło się 😞 

 a teraz on i ten jego wzrok , chyba bym wolala żeby mnie unikał wzrokiem a nie SZUKał MNIE CIĄGLE WZROKIEM:(

Może poczucie winy go jednak zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość życiowa mądrość napisał:

Romans to tylko romans i trzeba mieć tego świadomość pakując się w taki układ. Osoba wolna jest zawsze na straconej pozycji i marnuje czas. Polecam Co Autorko jeden z tutejszych wątków "Wychodzenie z romansu", kobiety które tam dyskutują będą mogły udzielić Ci wielu cennych rad jak się pozbierać po czymś takim. Żonatych trzeba omijać z daleka i ograniczać kontakt tylko do zwykłych relacji i niczego ponad- nawet unikać tzw. "przyjaźni", "porozumienia dusz" i wszystkiego innego. 

co za bzdury, każdy ma prawo oczekiwać zadośćuczynienia za krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

NIE spalismy razem... całowaliśmy  się, przytulaliśmy się, ale SEXU nie było...

 cały czas miałam wrażenie że kłamie... że nie jest szczery , i dlatego do niczego nie doszło.

 aha ja mam męża... nie jestem wolna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zastanów się, czy był szczery wobec Ciebie, uważam że nie, skoro tak z żoną jest jemu źle, dlaczego nie wybrał Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Zastanów się, czy był szczery wobec Ciebie, uważam że nie, skoro tak z żoną jest jemu źle, dlaczego nie wybrał Ciebie?

bo nie ma godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niewiele romansów pozamałżeńskich kończy się nowym stałym związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Zastanów się, czy był szczery wobec Ciebie, uważam że nie, skoro tak z żoną jest jemu źle, dlaczego nie wybrał Ciebie?

patrzył w oczy i mówił że jej nie kocha , nie jeden i nie dwa razy! 

 ale dobra nie wazne , nie takie było pytanie 

 po co się gapi?

 dałby sobie spokój.... ;-/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee

Wyluzuj,to tylko facet. Za rok bedziesz sie zastanawiac co w nim widzialas? 🙂

A co do tego, ze ma zone, to na prawde bez znaczenia, dla mnie dwaj faceci zostawili zony, bez mrugniecia okiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
8 minut temu, Gość nina napisał:

NIE spalismy razem... całowaliśmy  się, przytulaliśmy się, ale SEXU nie było...

 cały czas miałam wrażenie że kłamie... że nie jest szczery , i dlatego do niczego nie doszło.

 aha ja mam męża... nie jestem wolna... 

Ooo, tu mnie zaskoczyłaś. No i jeszcze doczytałam, że nie było pomiędzy Wami seksu. To już skomplikowane. Radzilabym sobie dać spokój i odpuścić. Skoro On nie ma takiej godności to Ty unieś głowę do góry i Go olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żonaty facet miał romans z mężatką, a ta jeczy zostawił mnie..DWA DNA MORALNE SIE DOBRALY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina
3 minuty temu, Gość Emka. napisał:

Ooo, tu mnie zaskoczyłaś. No i jeszcze doczytałam, że nie było pomiędzy Wami seksu. To już skomplikowane. Radzilabym sobie dać spokój i odpuścić. Skoro On nie ma takiej godności to Ty unieś głowę do góry i Go olej.

Staram się, !!! ale caly czas widze jego wzrok na sobie i jak TYLKO odwróce głowę,to on sie aptrzy i wtedy obydwoje zawieszamy wzrok jak dzieci doslownie !!!ileż można i tak od 2 miesięcy , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

człowiek bez godności jest rzeczą z którą można zrobić co się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
2 minuty temu, Gość nina napisał:

Staram się, !!! ale caly czas widze jego wzrok na sobie i jak TYLKO odwróce głowę,to on sie aptrzy i wtedy obydwoje zawieszamy wzrok jak dzieci doslownie !!!ileż można i tak od 2 miesięcy , 

To podejdź i Mu strzel z liścia, powiedz co myślisz i tyle. Tobie ulży, a Jemu będzie bardziej głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Emka. napisał:

To podejdź i Mu strzel z liścia, powiedz co myślisz i tyle. Tobie ulży, a Jemu będzie bardziej głupio.

Mężatka jeczy, że żonaty ją zostawil..DWA DNA MORALNE,a w twarz oboje zasluzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mężatka jeczy, że żonaty ją zostawil..DWA DNA MORALNE,a w twarz oboje zasluzyli

Nie zamierzam nikogo umoralniać 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Emka. napisał:

Nie zamierzam nikogo umoralniać 😃

A ja owszem,bo na kafe o ku.r.wach i kur.wiarzach wiecznie czytać nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka.
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja owszem,bo na kafe o ku.r.wach i kur.wiarzach wiecznie czytać nie musze

👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj1982@wp.pl

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×