Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja123

Niedostępny facet?

Polecane posty

Gość Gość

Niedostępny nie pisze pierwszy i nie wykazuje pierwszy zainteresowania. Więc ten nie jest niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carla
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 

Myślę ze oboje zachowujecie się wbrew sobie, ile masz lat? Będąc na twoim miejscu tak bym poprowadziła rozmowę że albo on dobrałby mi się do majtek, albo ja jemu. Przecież widać że ciągnie was do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja123
17 godzin temu, Gość Carla napisał:

Myślę ze oboje zachowujecie się wbrew sobie, ile masz lat? Będąc na twoim miejscu tak bym poprowadziła rozmowę że albo on dobrałby mi się do majtek, albo ja jemu. Przecież widać że ciągnie was do siebie.

25. Mnie do niego na pewno ciągnie, jak jest u niego - nie wiem 😉 parę razy chciałam już sobie dać spokój, ale coś mi nie pozwala. 

On też kilkakrotnie mi powtarzał, że woli z kobietą przejść od koleżeństwa do związku, bo tak mu jest najłatwiej. I nie idealizuje się tej drugiej osoby, jak to zwykle bywa jak się w kimś od razu zauroczymy. Może to też jest powodem jego zachowania.

Za każdym razem jak gdzieś wychodzę ze znajomymi, pyta czy kogoś poderwałam, albo jak dłuższy czas nie rozmawiamy to też pyta, czy u mnie się coś zmieniło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi123

Moim zdaniem traktuje Cię jak koleżankę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×