Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dziwi mnie akceptacja swojego przegrywu przez spora czesc forumowych inceli. Jak mozna mowic, ze mam 30 lat i sie poddaje, nie bede staral sie byc z kobieta?

Polecane posty

Gość anon
2 minuty temu, Gość gość napisał:

zboczeniec

prrrrt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

najlepiej mieć wyje.bane, żyć w zgodzie ze swoim spie.rdoleniem i robić swoją działkę pracę, studia lub naukę.

ja teraz odpoczywam po ciężkim tygodniu, siedząc wygodnie popijam żuberka i lurkuje kafe, kara i co mi wpadnie do głowy, polecam to podejście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Leżaczek napisał:

1 godzinę temu, Gość gosc napisał: ile masz cm wzrostu? X 185 👌😗

to nie tak wysoki wzrost, by kobiety na niego lecialy, ignorujac reszte ciala i osobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 20.10.2019 o 18:33, Gość anon napisał:

odpowiedź jest prosta:

Po pierwsze mamy nadwyżkę 600tys młodych mężczyzn.

Po drugie, kobiety są wybredne i niektórzy faceci są odrzucani w przedbiegach.

Uwierz, incele bardzo chcieliby mieć kochające dziewczyny i sami obdarzyć je miłością.

Od takich plujących jadem na kobiety męzczyzn sie ucieka.  W zyciu nie chcialabym byc w zwiazku z żadnym facetem stąd po tym jak czytam te bluzgi na kobiety. 

Lepiej niech juz zostaną sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
10 godzin temu, Gość anon napisał:

najlepiej mieć wyje.bane, żyć w zgodzie ze swoim spie.rdoleniem i robić swoją działkę pracę, studia lub naukę.

ja teraz odpoczywam po ciężkim tygodniu, siedząc wygodnie popijam żuberka i lurkuje kafe, kara i co mi wpadnie do głowy, polecam to podejście 

Po co siedzisz na damskim forum?  Myslisz, ze dowiesz sie wszystkiego o kobietach stąd? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Od takich plujących jadem na kobiety męzczyzn sie ucieka.  W zyciu nie chcialabym byc w zwiazku z żadnym facetem stąd po tym jak czytam te bluzgi na kobiety. 

Lepiej niech juz zostaną sami.

Przecież incele istnieją właśnie dlatego że są sami. Dlatego że widzą, jak setki tysięcy mężczyzn, którzy kochają i chcą być kochani, starają się i zależy im na ukochanej kobiecie, są olewani, ponieważ te wszystkie kobiety wolą seks z przystojniakami. Oni nie krytykują kobiet, tylko ich zachowania i hipokryzję.

Gdyby incele dostali szansę na uczuciowy związek z kochającą kobietą, to całe zjawisko by zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Oczywiście inceli nie należy mylić z tzw. nice guys. Ich mi nie szkoda, oni nie nadają się do związku.

Nice guys to ci, którzy udają fajnych facetów, a dopiero po odrzuceniu pokazują prawdziwe oblicze. Im faktycznie chodzi tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_85

W Polsce nie ma czegoś takiego, jak incele, dlatego, że w Polsce jest legalna prostytucja. Incele mogą być, w niektórych stanach USA, Skandynawii, gdzie za skorzystanie z usług panienki idzie się do więzienia, czy w Arabii Saudyjskiej, gdzie za to jest czapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_85
1 godzinę temu, Gość ech napisał:

Dlatego że widzą, jak setki tysięcy mężczyzn, którzy kochają i chcą być kochani, starają się i zależy im na ukochanej kobiecie, są olewani

Żeby kochać kogoś, kto olewa to dopiero trzeba mieć psychę zrytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vene
1 godzinę temu, Gość ech napisał:

Oczywiście inceli nie należy mylić z tzw. nice guys. Ich mi nie szkoda, oni nie nadają się do związku.

 Nice guys to ci, którzy udają fajnych facetów, a dopiero po odrzuceniu pokazują prawdziwe oblicze. Im faktycznie chodzi tylko o seks.

jest jeszcze grupa forever alone

to nie są ani incele ani nice guys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×