Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20tc

Kłótnia z mężem. Przekroczył granice bycia nadopiekuńczym.

Polecane posty

Gość 20tc

Byłam z siostrą na jeździe konnej dzisiaj. Mamy dwa swoje konie, w gospodarstwie u ludzi, którzy się nimi zajmują. Trudno byłoby mi trzymać konia w mieście 🤣 

Ale do rzeczy....

Mała jeździła, wiec stwierdziłam że tez się chętnie przejadę. Spokojnie w teren. Wróciłam do domu, powiedziałam mężowi, że jeździłam. Wysłucham kazanie jaka to jestem niepoważna bo mogłam spaść. Jeżdżę od dziecka, i ostatni raz spadłam będąc dzieckiem. On wie jak jeżdżę a mimo to dostałam kazanie jak gowniara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz większych problemów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przypadki chodzą po ludziach. Może Twój mąż okazuje Ci troskę, może boi się, że Cię straci, albo uważa - świadomie, czy też nie - że jesteś nieporadna. Albo z drugiej strony - to on sam nosi w sobie ograniczenia i przesadną ostrożność. Na pewno warto się zainteresować ciągiem przyczynowo-skutkowym, może się okazać przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Nie dziwię mu się. Tu nie chodzi o Ciebie, a o dziecko. Można sobie niektóre rzeczy odpuścić tak jak papierosy czy alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniara

Ja w ciąży nie jeździłam, mimo że świetnie sobie zawsze radziłam. Nigdy nie wiadomo co się zdarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja
3 godziny temu, Gość Ania napisał:

Nie dziwię mu się. Tu nie chodzi o Ciebie, a o dziecko. Można sobie niektóre rzeczy odpuścić tak jak papierosy czy alkohol.

Dokladnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmh

Ale autorka jest w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20tc
16 godzin temu, Gość Mmh napisał:

Ale autorka jest w ciąży? 

Jestem, w 20 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×