Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość astresz

Nawet brzydka i gruba kobieta ma większą szansę na bycie w związku niż przeciętny facet

Polecane posty

Gość astresz

taka prawda..., znam pare grubych i brzydkich bab i zadna z nich nie narzeka np na brak seksu a i czesto tez są w zwiazkach

a faceci? ci przecietni? jest po prostu ich cała masa... samotnych, zyjacych w celibacie, bo zadna nie daje

to jest jakas po prostu tragedia w obecnych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benek84

Znam kilka potężnych i brzydkich kobiet, które są w związkach. Niektóre z nich są mężatkami. Ostatnio dowiedziałem się, że jedna z nich jest zdradzana przez męża, który skumał się z ładniutką, drobną, długowłosą brunetką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grubiutkie akurat są najlepsze pod warunkiem że mają fajna buzke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Grubiutkie akurat są najlepsze pod warunkiem że mają fajna buzke. 

i tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Przeciętny to mały i lysiejacy a to już  rozpacz, spadaj frajerze spójrz w lustro nasz za wysokie mniemanie o sobie,myślisz że kobiety na takiego jak ty czekają, frajerze podsmie...acy się  Z kolezkami,zostaniesz w zyciu sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ty Benek to ty jesteś ta drobniutko,smukła, ladniutka brunetka oj ...ko nie podszywa się że jesteś facetem bo zdany normalny chłop by tak nie napisał, idź gowniaro spać bo jutro do szkoły nie wstaniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

Tyle prawdy w jednym opie, 

Brzydka dziewczyna może bez problemu znaleźć chłopaka, wystarczy że przestanie się uganiać za aroganckimi i przystojnymi 'ciachami'.

Ale wiadomo lepiej celować w niedostępnych, olewać spokojnych, miłych chłopaków i jeszcze mieć pretensje. W dupach się niektórym babom jużprzewraca od tego dobrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

600 tys nadwyżki młodych mężczyzn wliczając imigrantów, oznacza tyle samo mężczyzn bez szans na partnerkę 

najwyższy na świecie stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet 8:1 

jakby tego było mało bykowe 500+ i podatek od bycia mężczyzną w formie ZUS i wieku emerytalnego plus długość życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość astresz napisał:

a faceci? ci przecietni? jest po prostu ich cała masa... samotnych, zyjacych w celibacie, bo zadna nie daje

Koniec świata... 😂😂😂 No bez kitu, nie da się facetami nie gardzić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
8 minut temu, Mizo napisał:

Koniec świata... 😂😂😂 No bez kitu, nie da się facetami nie gardzić 🙂 

Rzeczowe argumenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość facet napisał:

Rzeczowe argumenty ?

Przez to, co zacytowałam. Jak masz choć odrobinę inteligencji, to się domyślisz, aczkolwiek skoro masz fujarę między nogami, to najpewniej i tak nie zrozumiesz. Już chyba straciłam ochotę na tłumaczenie elementarnych kwestii męskim prymitywom, także sorry, ale nie tym razem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Mizo napisał:

Przez to, co zacytowałam. Jak masz choć odrobinę inteligencji, to się domyślisz, aczkolwiek skoro masz fujarę między nogami, to najpewniej i tak nie zrozumiesz. Już chyba straciłam ochotę na tłumaczenie elementarnych kwestii męskim prymitywom, także sorry, ale nie tym razem 🙂 

To idź spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymityw
2 minuty temu, Mizo napisał:

Przez to, co zacytowałam. Jak masz choć odrobinę inteligencji, to się domyślisz, aczkolwiek skoro masz fujarę między nogami, to najpewniej i tak nie zrozumiesz. Już chyba straciłam ochotę na tłumaczenie elementarnych kwestii męskim prymitywom, także sorry, ale nie tym razem 🙂 

prrrrt poszło z kleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To idź spać.

Taki właśnie mam zamiar, już mi się czacha przegrzała od Waszych wypocin. Dobranoc 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Ja widze ze brzydka moze byc byleby dvpa chuda, a ladna na buzi, ale gruba jest jak tredowata. I nie mowcie ze nie bo mam 35 lat i nigdy nikt sie mna nie interesowal poza starymi zbokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
38 minut temu, Mizo napisał:

Taki właśnie mam zamiar, już mi się czacha przegrzała od Waszych wypocin. Dobranoc 🙂 

śpij słodko,

niech Ci się przyśni Twój wymarzony mężczyzna;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
32 minuty temu, Gość Lala napisał:

Ja widze ze brzydka moze byc byleby dvpa chuda, a ladna na buzi, ale gruba jest jak tredowata. I nie mowcie ze nie bo mam 35 lat i nigdy nikt sie mna nie interesowal poza starymi zbokami.

Oj tak, zgadzam się. Ktoś tam wspomniał, że gruba jak ma ładną buzię i fajny tyłek, to jest ok, no ja chyba podchodzę pod ten przypadek i jakoś szału nie ma. Fajny tyłek to jednak dla większości chyba ten mały (byle nie zupełnie płaski). Mój gabarytowo już przekroczył J. Lo i podchodzi pod Kim K., gdzieś tam w innych rejonach świata na taki większy zad jest zdaje się niezły popyt, ale nie tu w Polsce, no chyba że w wirtualnej Polsce. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polska to wogole jakis ewenement. Bylam z Rosjaninem i z Ukraincem a Polak zaden nigdy nie zabiegal o mnie. I sie zastanawiam czy Rosjanie sa rzeczywiscie inni pod tym wzgledem czy mialam poprostu pecha mieszkajac w Polsce. Obydwaj milosc od pierwszego wejrzenia z wzajemnoscia a dla Polakow niewidzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Polska to wogole jakis ewenement. Bylam z Rosjaninem i z Ukraincem a Polak zaden nigdy nie zabiegal o mnie. I sie zastanawiam czy Rosjanie sa rzeczywiscie inni pod tym wzgledem czy mialam poprostu pecha mieszkajac w Polsce. Obydwaj milosc od pierwszego wejrzenia z wzajemnoscia a dla Polakow niewidzialna.

Ech, ja od dawna odnosze wrażenie, że Polacy w swojej masie są bardzo wybredni, mają specyficzny gust. Z tego co widzę najbardziej zabiegają o kobiety w typie modelki, celebrytki z insta - bardzo szczupłe, mocno zrobione, z raczej ostrymi wręcz wulgarnymi rysami twarzy (te słodkie, łagodne też się podobają o ile umalowane, ufryzowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Ech, ja od dawna odnosze wrażenie, że Polacy w swojej masie są bardzo wybredni, mają specyficzny gust. Z tego co widzę najbardziej zabiegają o kobiety w typie modelki, celebrytki z insta - bardzo szczupłe, mocno zrobione, z raczej ostrymi wręcz wulgarnymi rysami twarzy (te słodkie, łagodne też się podobają o ile umalowane, ufryzowane).

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Dlatego też dziwi i jednocześnie nie dziwi mnie to biadolenie facetów na to jakie to kobiety są wybredne, roszczeniowe, rozkapryszone itp. Ale mówiąc wprost - jakie kobiety? Jak dla mnie to oczywiste, że te gwiazdeczki, księżniczki do których tłumnie podbijają, bo i jakie mają być skoro chłopiszcza swoim żałosnym zachowaniem same psują je na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Polacy to brzydale i piszę to jako 28 letni prawiczek.  Zakompleksieni idioci, oglądający piłkę, brzuchaci po piwsku, pewnie też słabi w seksie z beznadziejnymi genami, łysiejący. O polkach też zbytnio dobrze nie można powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On on on 25

Ona Ona ona 30

a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość On on on 25 napisał:

Ona Ona ona 30

a skąd jesteś?

Nie za bardzo chcę zdradzać swoją lokalizację na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On on on25
4 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Nie za bardzo chcę zdradzać swoją lokalizację na forum.

Nie chodzi mi o adres zamieszkania ani pesel bardziej miasto czy coś 😛 spokojnie nie będę cię prześladował nie jestem jakimś desperatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość On on on25 napisał:

Nie chodzi mi o adres zamieszkania ani pesel bardziej miasto czy coś 😛 spokojnie nie będę cię prześladował nie jestem jakimś desperatem

Rozumiem, ale ja na forum nawet nie chcę za bardzo zdradzać z jakiego jestem województwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ononon25
8 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Rozumiem, ale ja na forum nawet nie chcę za bardzo zdradzać z jakiego jestem województwa.

No rozumiem i szanuje jak chcesz to napisz prywatnie to pogadamy.

PS. Nie jestem jednym ze „starych zboków” o których wspominałaś wcześniej 😛

Ononon25@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kwstia gustu. Znam super ciacho który zawsze wybierał sobie raszple. On widział w nich boginie. Zawsze miał po prostu wybitnie obleśną laske. Morda w plamach, małe oczka, nos jak gargamel itd. I teraz ma taką żonę, że strach na nią patrzeć bo się obiad cofa. I są mega saczeiwi...🙄A teraz on w dodatku zarabia kokosy bo wielce Pan programista. A jak znam zycie to goowno umie i goowno robi, a płacą mu krocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość85

Faceci uganiają się za atrakcyjnymi kobietami, ale nie wszyscy. W mojej klasie w liceum miałem kilka atrakcyjnych koleżanek, kilka przeciętnych i kilka takich, które urodą w ogóle nie grzeszyły czyli w ogólnym mniemaniu brzydkich. Te ładne były już w komplecie zajęte gdy byliśmy w klasie maturalnej. Te najmniej urodziwe koleżanki też znalazły partnerów jeszcze przed maturą. Ich partnerzy w większości przypadków mieszkali na wsi i prowadzili gospodarstwa rolne. Tylko jedna koleżanka nigdy nie znalazła partnera i została na stałe singielką. Ona była niebrzydką, przeciętną z urody dziewczyną. O tym, że jest ona samotna na pewno nie zadecydował tu wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×