Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość astresz

Nawet brzydka i gruba kobieta ma większą szansę na bycie w związku niż przeciętny facet

Polecane posty

Gość Gość

Nie wiesz kuurwo autorze co to prawdziwe problemy . Jestes zwyklym pustym zwierzęciem i nieudacznikiem, roochaj kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe

U mnie w zakładzie pracy z 15 wolnych kobiet po 30 i żadnego faceta który by się nimi interesował. Na 100 osób pracujących.

Stara kobieta po 30stce, nie ma szans na młodszego i przystojnego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie wiesz kuurwo autorze co to prawdziwe problemy . Jestes zwyklym pustym zwierzęciem i nieudacznikiem, roochaj kozy

Wulgarne, ale prawdziwe. 

I nie, nieatrakcyjna kobieta nie ma szans na fajnego faceta. A byle co to zadna radość. To tak jakbyś ty wziął 5 lat starsza od siebie, z tradzikiem, łysieniem androgenowym, zezowata i z 20 kg nadwagi. Byłbyś szczęśliwy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
1 minutę temu, Gość Ciekawe napisał:

U mnie w zakładzie pracy z 15 wolnych kobiet po 30 i żadnego faceta który by się nimi interesował. Na 100 osób pracujących.

Stara kobieta po 30stce, nie ma szans na młodszego i przystojnego faceta. 

Robol z produkcji nikogo nie interesuje m nawet babcie po 60. Mądre kobiety się szanują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897

A ja mam 28 lat i wyglądam sobie na 19-20, chociaż nigdy dziewczyny nie miałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe
7 minut temu, Gość Proste napisał:

Robol z produkcji nikogo nie interesuje m nawet babcie po 60. Mądre kobiety się szanują. 

I tych 15 kobiet slinią się na widok każdego przystojniejszego faceta, Robol z produkcji interesuje kobiety. Wyjdz z domu to zobaczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
5 minut temu, Gość Ciekawe napisał:

I tych 15 kobiet slinią się na widok każdego przystojniejszego faceta, Robol z produkcji interesuje kobiety. Wyjdz z domu to zobaczysz. 

Mądre nie. Mezczyzna ma by się wyżej w hierarchii niz kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×