Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Nie opłaca się pracowac

Polecane posty

Gość Gosc

Czy są tu mamy które "siedza"  w domu bo nie opłaca im się pracować?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttjjh

Ja. Nie oplaca mi sie, poniewaz dziecko nie dostalo sie do przedszkola, a opiekunka pochlonelaby wiekszosc mojej wyplaty. Dlatego jeszcze rok pobede w domu. Dziecko ma 2.5 roku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Ttjjh napisał:

Ja. Nie oplaca mi sie, poniewaz dziecko nie dostalo sie do przedszkola, a opiekunka pochlonelaby wiekszosc mojej wyplaty. Dlatego jeszcze rok pobede w domu. Dziecko ma 2.5 roku. 

 

Też tak mam, ale mimo wszystko wracam do pracy, bo po prostu ją lubię. Oczywiście nie na cały etat 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z wyliczen wyszlo ze po powrocie do pracy na caly etat zarobie jakies 200zł, ale to przed 500+na pierwsze dziecko. Skoro siedzialam w domu, to zdecydowalismy ze to odpowiedni moment na jeszcze jedno dziecko. Dzieckowymaga specialnej opieki, wiec min do 3rz posiedze w domu, bo przedszkole tylko integracyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja 🙂

Jeszcze jak wpadły nam 2 mieszkania na wynajem po bezdzietnym wujku to dosłownie żyć nie umierać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja 🙂

Jeszcze jak wpadły nam 2 mieszkania na wynajem po bezdzietnym wujku to dosłownie żyć nie umierać 🙂

😄😄😄 zadziobią cię tu żywcem podwójnie raz za to, że cokolwiek dostałaś a drugi raz bo jesteś pasożytem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja 🙂

Jeszcze jak wpadły nam 2 mieszkania na wynajem po bezdzietnym wujku to dosłownie żyć nie umierać 🙂

 

1 minutę temu, Gość gość napisał:

😄😄😄 zadziobią cię tu żywcem podwójnie raz za to, że cokolwiek dostałaś a drugi raz bo jesteś pasożytem 😄

nie pasozytem. a idio... :xtka, bo co posadanie mieszkania ma wspolnego z praca? Pytanie brzmialo o oplacalnosc , a nie o lenistwo. Przeciez jakby poszla do roboty to by mieszkania nie stracila! Co innego gdy zlobek, przedszkole, opiekunka, dojazdy i inne czynniki sprawiaja ze z zarobionych pieniedzy nie zostałoby nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi
8 minut temu, Gość gość napisał:

Ja 🙂

Jeszcze jak wpadły nam 2 mieszkania na wynajem po bezdzietnym wujku to dosłownie żyć nie umierać 🙂

Mój bezdzietny brat też przepisał swoje mieszkanie na moją córkę. 🙂 Ja mam swoje panieńskie mieszkanie (od rodziców), a z mężem kupiliśmy wspólne, a córka będzie mieć po wujku. 

Ale normalnie pracujemy, bo czemu nie? Najgorzej to spocząć na laurach i nic nie robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"nie pasozytem. a idio... :xtka, bo co posadanie mieszkania ma wspolnego z praca? Pytanie brzmialo o oplacalnosc , a nie o lenistwo. Przeciez jakby poszla do roboty to by mieszkania nie stracila! Co innego gdy zlobek, przedszkole, opiekunka, dojazdy i inne czynniki sprawiaja ze z zarobionych pieniedzy nie zostałoby nic!:

ojjj zal d... sciska, ze ktoś ma w życiu lepiej hehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"nie pasozytem. a idio... :xtka, bo co posadanie mieszkania ma wspolnego z praca? Pytanie brzmialo o oplacalnosc , a nie o lenistwo. Przeciez jakby poszla do roboty to by mieszkania nie stracila! Co innego gdy zlobek, przedszkole, opiekunka, dojazdy i inne czynniki sprawiaja ze z zarobionych pieniedzy nie zostałoby nic!:

ojjj zal d... sciska, ze ktoś ma w życiu lepiej hehehe 

ale w czym lepiej? Ze ma dwa mieszkania? skąd wiesz co ja mam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

 

nie pasozytem. a idio... :xtka, bo co posadanie mieszkania ma wspolnego z praca? Pytanie brzmialo o oplacalnosc , a nie o lenistwo. Przeciez jakby poszla do roboty to by mieszkania nie stracila! Co innego gdy zlobek, przedszkole, opiekunka, dojazdy i inne czynniki sprawiaja ze z zarobionych pieniedzy nie zostałoby nic!

hahaha a nie mówiłam, że cię zadziobią kafeteryjne kruki i wrony? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

ale w czym lepiej? Ze ma dwa mieszkania? skąd wiesz co ja mam? 

bo jesteś agresywna werbalnie i sfrustrowana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"le w czym lepiej? Ze ma dwa mieszkania? skąd wiesz co ja mam? "

hehehehehe zal ci dupę sciska zazdrośnico hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

 

nie pasozytem. a idio... :xtka, bo co posadanie mieszkania ma wspolnego z praca? Pytanie brzmialo o oplacalnosc , a nie o lenistwo. Przeciez jakby poszla do roboty to by mieszkania nie stracila! Co innego gdy zlobek, przedszkole, opiekunka, dojazdy i inne czynniki sprawiaja ze z zarobionych pieniedzy nie zostałoby nic!

a po co ma się stresować w pracy jako wyrobnik? taka się nie opłaca siedzieć jak muł w banku sprzedawać kredyty albo gdzieś na infolinii. szkoda życia 🙂

wpadnie ze 2-3 koła z mieszkań, z 1000 zł z 500+ i jest git. może jest w stanie zorganizować dodatkowe świadczenia socjalne?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu1
2 minuty temu, Gość gość napisał:

bo jesteś agresywna werbalnie i sfrustrowana 🙂

co jestem? 😄 masz problemy z logicznym mysleniem? Odpowiedz mi, co posiadanie mieszkania , ma wspolnego z zarobkami z pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a po co ma się stresować w pracy jako wyrobnik? taka się nie opłaca siedzieć jak muł w banku sprzedawać kredyty albo gdzieś na infolinii. szkoda życia 🙂

wpadnie ze 2-3 koła z mieszkań, z 1000 zł z 500+ i jest git. może jest w stanie zorganizować dodatkowe świadczenia socjalne?

 

Dokładnie.

Na papierze może figurować jako bezrobotna, jej chłop na najniższej, a mieszkanie wynajmowane poza oficjalnym obrotem żeby nie płacić haraczu w formie podatków 🙂 Wtedy na pewno coś im tam jeszcze skapnie z państwa dobrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu1
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a po co ma się stresować w pracy jako wyrobnik? taka się nie opłaca siedzieć jak muł w banku sprzedawać kredyty albo gdzieś na infolinii. szkoda życia 🙂

wpadnie ze 2-3 koła z mieszkań, z 1000 zł z 500+ i jest git. może jest w stanie zorganizować dodatkowe świadczenia socjalne?

 

ok, ale co to ma wspolnego z zarobkami? z mieszkania masz jakiesz  2-3kola, z 2x 500+, a tak bys miala dodatkowo 2tys z wyplaty? To ze sie nie chce, nie znaczy ze sie nieoplaca. bo ani z wynajmu , ani 500+ nikt ci nie wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"co jestem?  masz problemy z logicznym mysleniem? Odpowiedz mi, co posiadanie mieszkania , ma wspolnego z zarobkami z pracy? "

Ano to ze ty tego nie masz i musisz tyrać hehehehe zazdrosna stara  babo hehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gośćiu1 napisał:

co jestem? 😄 masz problemy z logicznym mysleniem? Odpowiedz mi, co posiadanie mieszkania , ma wspolnego z zarobkami z pracy? 

dobrze ujawnie Cią tą wiedzę, otóż z zarobkami bardzo dużo: mieszkanie wynajmowane generuje zarobek TADAM!

a zarabia się nie tylko dzięki pracy na całe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gośćiu1 napisał:

ok, ale co to ma wspolnego z zarobkami? z mieszkania masz jakiesz  2-3kola, z 2x 500+, a tak bys miala dodatkowo 2tys z wyplaty? To ze sie nie chce, nie znaczy ze sie nieoplaca. bo ani z wynajmu , ani 500+ nikt ci nie wezmie

a po co się stresować w takiej robocie za 2 koła? 8 h wyjęte z życiorysu+ kasa na dojazdy. bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

'k, ale co to ma wspolnego z zarobkami? z mieszkania masz jakiesz  2-3kola, z 2x 500+, a tak bys miala dodatkowo 2tys z wyplaty? To ze sie nie chce, nie znaczy ze sie nieoplaca. bo ani z wynajmu , ani 500+ nikt ci nie wezmie"

No i ? od kiedy to każdy musi tyrać tak jak ty ? Bedzie chciala to cale zycie przesodzi sobie w  domu i c... do tego stara zazdrośnico hehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a po co się stresować w takiej robocie za 2 koła? 8 h wyjęte z życiorysu+ kasa na dojazdy. bez sensu.

Dokładnie. Nie tylko kasa jest najwżniejsza. Nie trzeba mieć więcej i więcej jak jakiś prostaczek dorobkiewicz. Najistotniejszy jest komfort życia i zadowolenie z niego dlatego wynajmujemy mieszkanka i żyć nie umierać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

'k, ale co to ma wspolnego z zarobkami? z mieszkania masz jakiesz  2-3kola, z 2x 500+, a tak bys miala dodatkowo 2tys z wyplaty? To ze sie nie chce, nie znaczy ze sie nieoplaca. bo ani z wynajmu , ani 500+ nikt ci nie wezmie"

No i ? od kiedy to każdy musi tyrać tak jak ty ? Bedzie chciala to cale zycie przesodzi sobie w  domu i c... do tego stara zazdrośnico hehehe 

już daj jej spokój przecież jej już ciśnienie do 180 podskoczyło ze złości 😄 będziesz winna jej wylewu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dokładnie. Nie tylko kasa jest najwżniejsza. Nie trzeba mieć więcej i więcej jak jakiś prostaczek dorobkiewicz. Najistotniejszy jest komfort życia i zadowolenie z niego dlatego wynajmujemy mieszkanka i żyć nie umierać 🙂

i pjona, bardzo życiowe myślenie w tych czasach, oby Wam odziedziczony kapitał służył 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie forykujcie (nie kozaczcie) tak z tymi mieszkaniami z których dochód ciągniecie. Poza tym że jest to "dochód" (smieszna kasa z reguły rzędu 1300 do ręki, żeby tylko!) to jeszcze same na te mieszkania nie zapracowałyście, więc takie chwalenie że "nic nie musze bo dziadziuś mieszkanie zapisał" to żenada i wstyd, raczej niż powód do dumy. Chwalić można się pieniędzmi zarobionymi WŁASNYMI RĄCZKAMI LUB GŁÓWKĄ. Tak że, żaden szpan.

Pozdrawia mama po 2;letnim wychowawczy, która wrociła na pól etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja nie wiem czy to jedna osoba pisze, czy wiecej, ale kurcze.. masz Panno spory problem z mysleniem:D To ze mieszkanie daje jakis tam zarobek, to chyba oczywiste. Ale nie ma to nic wspolnego z pracą zarobkową. No ale ok, pochwaliłaś sie ze wujek zmarł.. ViVa Ci.. Skoro siedzisz w domu to weż .. chociaż nie... z ograniczeniem umysłowym juz nic nie zrobisz. Mozesz się za to jezyków pouczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie forykujcie (nie kozaczcie) tak z tymi mieszkaniami z których dochód ciągniecie. Poza tym że jest to "dochód" (smieszna kasa z reguły rzędu 1300 do ręki, żeby tylko!) to jeszcze same na te mieszkania nie zapracowałyście, więc takie chwalenie że "nic nie musze bo dziadziuś mieszkanie zapisał" to żenada i wstyd, raczej niż powód do dumy. Chwalić można się pieniędzmi zarobionymi WŁASNYMI RĄCZKAMI LUB GŁÓWKĄ. Tak że, żaden szpan.

Pozdrawia mama po 2;letnim wychowawczy, która wrociła na pól etatu.

oj chciałabyś przytulić 2 mieszkanka to by ci dzieciaczek nie tułał się po obcych ludziach 🙂

na całe szczęście, że nie musiały zaiwaniać na 2 mieszkania, szkoda życia na to.

u nas za 1300 to często nawet pokoju nie wynajmiesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie kazdego praca stresuje. Jak chcesz miec beztresowe zycie to je zakoncz albo zaszyj sie w jaskini na odludziu. Zycie równa się stres. Ja nie zarabiam nawet 8 stów na ręke pracujac na czesc etatu (dziecko od niedawna w przedszkolu) a jakos źle mi nie jest, mam kase z innych zrodel a pracuje bo lubię swoją pracę. Pojęcie kafeteriankom nieznane z tego co widzę. nie kazdy [pracuje bo musi albo pracuje tylko dla pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

oj chciałabyś przytulić 2 mieszkanka to by ci dzieciaczek nie tułał się po obcych ludziach 🙂

na całe szczęście, że nie musiały zaiwaniać na 2 mieszkania, szkoda życia na to.

u nas za 1300 to często nawet pokoju nie wynajmiesz 🙂

dlaczego po obcych ludziach, dziecko? Mamy juz jedno własne mieszkanie, drugie tez bedziemy mieli w swoim czasie. U was gdzie, w warszafce? dzieciątko, ja w Warszawie mieszkam od lat i dobrze wiem za ile co stoi. nawet jak masz mieszkanie z ktorego masz dochod 3000 na rękę to nadal nie rozumiem czym sie chwalic? Ze nie masz żadnych ambicji, pracowałaś bo musiałaś, robiłaś to tylko dla kasy?> wyobraz sobie ze ja tez mam kase, pracowac nie muszę ale pracuję bo lubię, na te swoje część etatu. mam kontakt z ludźmi i ruszam mózgiem dostając zadania do wykonania,wymagające znajomosci chociazby języków obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

ja nie wiem czy to jedna osoba pisze, czy wiecej, ale kurcze.. masz Panno spory problem z mysleniem:D To ze mieszkanie daje jakis tam zarobek, to chyba oczywiste. Ale nie ma to nic wspolnego z pracą zarobkową. No ale ok, pochwaliłaś sie ze wujek zmarł.. ViVa Ci.. Skoro siedzisz w domu to weż .. chociaż nie... z ograniczeniem umysłowym juz nic nie zrobisz. Mozesz się za to jezyków pouczyć:D

tak jest, że ludzie się rodzą i umierają a dobytek po nich pozostaje, takie niezrozumiałe? po co w takiej sytuacji baba ma latać do proponowanej roboty za 2 koła (w ogóle śmieszna propozycja, nie wiem, że w dzisiejszych czasach nikt nie traktuje tego jako totalnego upodlenia) skoro tyle ma z wynajmu plus 500+ a tak by siedziała znerwicowana w robocie, traciła 4-8h dziennie na dorabianie prezesa a tak mogła sobie zwolnić i ogólnie zająć się życiem 🙂

każdy z nas w szkole miał języki, o ile nie wyjeżdża za granicę nieszczególnie mu są one potrzebne, gdyż polska jest krajem jednolitym lingwistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×