Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Znacie jakieś przykłady chamskiego traktowania kobiety przez faceta w waszej rodzinie albo w gronie znajomych?

Polecane posty

Gość Ona
50 minut temu, Gość moosa napisał:

Ja rozumiem, ze z czasem uczucia moga wygasnąc, facet moze sie zrobic zrzedzący  ale przeciez przed slubem sporo mozna przewidzic. Jesli maz pochodzi z rodziny, , w ktorej wulgarny jezyk byl na porzadku dziennym, jesli zdarzylo mu sie wczesniej zakląc ordynarnie ( chocby bardzo rzadko), jesli odnosil sie lekcewazaco do slabszych od siebie,takze do matki, babci., jesli tepił zwierzeta itp - to byłyby znaki, ltorych nie nalezalo lekewazyc. Czy ludzie, ktorych opisujecie, przed slubem zachowyali się przyzwoicie?

Moj jest do rany przyloz. Wszystkim pomaga, rodzicow szanuje, nie przeklina, skonczyl medycyne, ale jest alkoholikiem. Nikt nawet nie domysla sie jak zachowuje sie w stosunku do mnie. Nawet jego rodzice nie wiedza, ze ma problem z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość moosa napisał:

Ja rozumiem, ze z czasem uczucia moga wygasnąc, facet moze sie zrobic zrzedzący  ale przeciez przed slubem sporo mozna przewidzic. Jesli maz pochodzi z rodziny, , w ktorej wulgarny jezyk byl na porzadku dziennym, jesli zdarzylo mu sie wczesniej zakląc ordynarnie ( chocby bardzo rzadko), jesli odnosil sie lekcewazaco do slabszych od siebie,takze do matki, babci., jesli tepił zwierzeta itp - to byłyby znaki, ltorych nie nalezalo lekewazyc. Czy ludzie, ktorych opisujecie, przed slubem zachowyali się przyzwoicie?

Faceci też się zmieniają po ślubie. Wystarczy poczytać tutejsze tematy. Chamieją, robią się bardziej prymitywni, wulgarni i obojętni. Czasem zazdrośni. Przed ślubem czy w ciągu pierwszych lat związku wielu udaje lepszych/milszych niż są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie do końca tak jest czasami facet potrafi się dobrze maskowac. Moja rada przyjrzeć się jego relacja z mamą jeśli ja szanuje to jest plus jeśli mówi o niej z lekceważenie itp.... To z czasem o żonie też tak będzie mówił i tak ja traktowal

Mądra wypowiedź.

Tylko że maminsynkowie też są dupnymi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość31
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja znam takie przypadki i naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego kobiety pozwalają na takie traktowanie. Mam w rodzinie takiego chamskiego wujka, który bez skrupułów przy całej rodzinie potrafi powiedzieć do cioci "zamknij pysk" "idź, bo Cię w dupe kopne" "nie wpierdalaj się" "nie podoba się to wypierdalaj"... 

Dla mnie to niewyobrażalne ☹️ gdyby mój facet odezwał się do mnie w ten sposób w dodatku przy ludziach, dostałby w pysk i nie byłby już moim facetem. 

U mnie w rodzinie też taki facet dostałby w pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×