Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kobieta która mi się podoba ma chłopaka

Polecane posty

Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

I chyba nawet z nim mieszka. Co w takiej sytuacji? Muszę działać szybko i zdecydowanie

Ale o kim mowa?? Ja też kogoś ostatnio podrywałam, jestem poważną kobietą, nikogo nie mam a mieszkam z mamą, gdy sie kto pytał 🙂 👋 Sprawdzenie tego wszystkiego to dla was pikuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbb
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kobieta to nie facet 😂

Nie znasz sie na wszystkich kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

 Może ona chce tylko jednorazowego przygodowego seksu?

Walnij się w ten durny łeb, ale z całej siły. Kobiety nie chca jednorazowego seksu, bo to im NIC NIE DAJE!!! I skończcie z tym obrażaniem kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR1999

Zajęte dziewczyny zawsze traktowałem jak powietrze. Szkoda zachodu. Jaki sens w próbie podrywania dziewczyny, która poza swoim chłopakiem świata nie widzi. Wynik takiej próby jest oczywisty-kosz do kwadratu. Moją największą uczuciową tragedią była sytuacja gdy do niezajętej dziewczyny, w której byłem zakochany, przystawił się pewny siebie koleś, który ku mojej rozpaczy, nie został przez nią odrzucony. Ja kochałem się w niej, ale wstydziłem się jej to powiedzieć. To była dla mnie cenna i zarazem gorzka nauczka. Wiedziałem, że następnym razem nie dam sobie podebrać dziewczyny, która będzie wolna, i która mi się spodoba. To doświadczenie w przyszłości okazało się dla mnie zbawienne. Los sprawił, że sytuacja się powtórzyła. Do nowo poznanej przeze mnie dziewczyny, zaczął przystawiać się pewien koleś. Musiał obejść się smakiem. Tym razem wiedziałem jak się zachować. Nieśmiałość odłożyłem na półkę. Na zawsze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×