Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziemian

Zachód to syf, tu oprócz coraz mniej wartej kasy nie ma NIC

Polecane posty

Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja po pięciu latach pracy w Danii oszczędziłam w gotówce na piękne trzypokojowe mieszkanie w centrum Krakowa. Gdybym została w PL to nie uskładałabym nawet na wkład gotówkowy nie mówiąc już o kredycie. 

Kim tam byłaś? Po domyślam się że nie sprzątaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.10.2019 o 14:20, Gość Gość napisał:

Na zachodzie jest bezgraniczne bogactwo i dostatek. Jak wyjedziesz to uszczypniesz trochę z pańskiego stołu. Jak zostaniesz w PL to dooopa zbita!

I opór ciapatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 23.10.2019 o 14:20, Gość Gość napisał:

Na zachodzie jest bezgraniczne bogactwo i dostatek. Jak wyjedziesz to uszczypniesz trochę z pańskiego stołu. Jak zostaniesz w PL to dooopa zbita!

Jak ktos jest nierobem to ani tu ani tu nie będzie miał pieniędzy, w Niemczech manna z nieba nie kapie, a jeśli pracujesz jako robotnik albo zwykła pani za biurkiem to żyjesz skromnie , przykro mi , trzeba było się uczyć ma inzyniera albo programista, ci w każdym państwie dużo zarabiają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak ktos jest nierobem to ani tu ani tu nie będzie miał pieniędzy, w Niemczech manna z nieba nie kapie, a jeśli pracujesz jako robotnik albo zwykła pani za biurkiem to żyjesz skromnie , przykro mi , trzeba było się uczyć ma inzyniera albo programista, ci w każdym państwie dużo zarabiają 

Pieprzysz kumety kolego. Nie wszyscy mogą (chcą) być inżynierami. Robotnicy też są potrzebni i też mają prawo godnie żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pieprzysz kumety kolego. Nie wszyscy mogą (chcą) być inżynierami. Robotnicy też są potrzebni i też mają prawo godnie żyć. 

Nie mowie ze każdy ma być inzynierem, mówię że jak masz słaby zawód to czy polska czy Niemcy to ciężko odłożyć, Chyba że jesz najgorsze ochłapy i mieszkasz w "hotelu "pracowniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie mowie ze każdy ma być inzynierem, mówię że jak masz słaby zawód to czy polska czy Niemcy to ciężko odłożyć, Chyba że jesz najgorsze ochłapy i mieszkasz w "hotelu "pracowniczym

Ameryki nie odkryłeś. Każdy o tym dobrze wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krak
Dnia 22.10.2019 o 11:31, Gość gość napisał:

W Polsce nie ma nic, i na dodatek kasy też nie ma, więc już w ogóle mogiła.

to przesrane, jak wy tam ludzie żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×