Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Problem z miejscem na parkingu zlosliwi sasiedzi

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Mieszkam w bloku.Obok mamy parking  i sasiedzi a dokladnie 2 sasiadow tak rozstawia auta szeroko ze nie mozna zaparkowac.Dzis to samo tak sie rozstawili ze zajeli az 5 miejsc.A 1 z sasiadow ma 2 auta.Rozmowy nic nie daja.Starsi ludzie  a tacy podli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Idź zapukaj i grzecznie poproś żeby przeparkowali auta bo tez chcesz wjechać, albo zacznij parkować jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podłość ludzka nie zna granic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

zwracalam uwage ale efekt jak dzisiaj ze sie za bardzo rozstawili. Ja pracuje wiec nie ma mnie w domu od 7-18 a sasiedzi siedza w domu i nawet gdybym chciala podstawic swoj samochod to nie ma jak boich juz stoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

gwoździe podstawione pod opony, tak żeby przy cofaniu wbiły się w opony 🙂 Za którymś razem nauczą się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

parking jest wspolny. asasiedzi sie tak zachowuja  jakby to byla ich wlasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość autorrkkaaa napisał:

parking jest wspolny. asasiedzi sie tak zachowuja  jakby to byla ich wlasnosc.

To Idż do wspulnoty zapłać za miejsce parkingowe, oznaczą, co miesiąc będziesz płacić,  papier dadzą, jak  parkuje ktoś obcy to wezwij Straż Miejską założą blokadę zapłacą karę im się odechce . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspulnota zarobi zainwestuje, u mnie zrobili mam pilota,  którzy nie płacą  dezaktywuje pilota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
48 minut temu, Momos napisał:

To Idż do wspulnoty zapłać za miejsce parkingowe, oznaczą, co miesiąc będziesz płacić,  papier dadzą, jak  parkuje ktoś obcy to wezwij Straż Miejską założą blokadę zapłacą karę im się odechce . 

U mnie nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Kiss napisał:

U mnie nie ma takiej możliwości.

Jest tam  jakieś miejsce na zostawienie informacji na kartce? 

Napisz drodzy sąsiedzi parkujący za dwóch itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Co zrobisz jak nic nie zrobisz tak to jest pod blokami u mnie sezon akademicki tragedia. Ale nie tylko notorycznie stawiają krzywo auta tez inni sąsiedzi ważne żeby on postawił a reszta nie ważna. Mój znajomy zawsze takie osoby zastawia by miały utrudniony wyjazd albo autem służbowym niedelikatnie otwiera drzwi obok delikwenta .Ja tak odważna(dziecinna ) nie jestem.Przez nadmiar aut zastanawiam się czy nie sprzed swojego.Zdarza mi się parkować nieco dalej po prostu szukam miejsca innego .Najlepszym sposobem jest kupno takiego miejsca w garażu lub na parkingu ale nie wasze są takie możliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safaag

kup jakiś stary samochód i jak tylko będzie miejsce zaparkuj go. Jeśli będzie zaparkowany zgodnie z przepisami i będzie miał tablice rejestracyjne nikt go nie odholuje;D albo 2 samochody. Tacy ludzie nie rozumieją normalnie to musisz zejść na ich poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiedyś jakaś ...ka zaparkowała wzdłuż parkingu dla gości zajmując 3 z 5 miejsc i olewając ochroniarza, który jej zwrócił uwagę. Karma wraca, bo 2 sąsiadów zaparkowało (prawidłowo) tuż przed i za jej samochodem, tak, że 2 dni nie mogła wyjechać :)

Ja bym pogadała kimś z administracji, albo zgłosiła do straży miejskiej - może jak ktoś ich postraszy mandatem, to zmiękną. 

Nalepki na przednią szybę też dają do myślenia :)

Szkoda, ze trzeba się uciekać do takich sposobów, za granicą za zajmowanie większej ilości miejsca niż wyznaczone liniami można dostać spory mandat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niezłe prowo, nie wierzę że nie możesz poradzić sobie ze złym parkowaniem sąsiadów. Wszystkie komentarze powyżej są skuteczne. Jesteś pipa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×