Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania Dombrowska

Egzoszkielet- rehabilitacja

Polecane posty

Gość Ania Dombrowska

Hej, mam takie pytanie, ponieważ moja siostra ma porażenie czterokończynowe na wskutek okropnego wypadku. Przez pewien czas, kompletnie nie widziałam ratunku aż w końcu natknęłam się na kancelarię Voxveritas, że pracują tu osoby wyspecjalizowane w pomocy osobom poszkodowanym po wypadku i ze jest szansa na uzyskanie ogromnej kwoty, orientuje się ktoś może w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Tylka

Cześć.ta kancelaria ma to do siebie, że właśnie pomaga takim osobom, tak jest coś takiego jak odszkodowanie za taki uszczerbek na zdrowiu jak to porażenie o którym wspominasz,  teraz chyba będzie możliwość uzyskania takiego odszkodowania nawet 3 mln zł i jest coś takiego jak egzoszkielet 😉 Jest on tez dobry jak ma ktoś np porażenie mózgowe. Moja przyjaciółka ma dziecko, które ma takie schorzenie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Dombrowska

Wow 3 mln złotych? To moja siostra mega by sie ucieszyła, bo jakoś byłaby leczona za te pieniądze. A o co chodzi z tym egzoszkieletem? Nie stać mnie na to za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Tylka

Egzoszkielet jest bardzo pomocny przy rehabilitacji. Słuchaj ,no tak on normalnie jest niedostępny, ale z tego względu, że jak jestes osoba poszkodowana  wwypadku nie jestes winna, to wtedy dzięki wspomnianej kancelarii masz go za darmo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Dombrowska

Dobrze wiedzieć. Widzę, ze byli w łodzi, organizowali jakąs premierę gdzie był właśnie taki egzoszkielet prezentowany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Tylka

Noo 😉 Fajnie, ze zorganizowali coś takiego, w ogóle powiem szczerze, że jest to ta kancelaria, która na prawde specjalizuje sie w pomaganiu ludziom. Baardzo wielu ludziom pomogli czy to z zakresu właśnie takich wypadków ciężkich ale też i odszkodowań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndreaHill

Do Ania Dombrowska, mogę Ci powiedzieć tyle, ze jak dla mnie to jest to najlepsza kancelaria na jaką trafiłam. pomogła mi właśnie przy rehabilitacji. Doznalam dośc ciężkiego uszczerbku na zdrowiu z którego dzięki załatwionej przez ta kancelarie rehabilitacji wychodze na prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×