Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kama

Fałszywa koleżanka czy tylko mi się tak wydaje

Polecane posty

Gość Gość

No i co z tego że ktoś jest introwertyk? Pracodawca nie patrzy, czy ktoś jest ekstrawyertyk, flegmatyk, czy choleryk. Jemu są potrzebne ręce do pracy, a wszelkie temperamenty należy zostawić w domu. Autorka jak potrzebuje towarzystwa, to niech szuka po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczk9a

Ludzie kochaja taki frajerow jak autorka, wiem bo kiedys tez taka bylam. Az powiedzialam STOP. 
Zawsze mysle najpierw o sobie i jestem ..., bywam bezczelna i ostra. Gdyby kolezanka poprosila zebym szla do HR o cos sie zapytac to pwoiedzialabym jej "Sama idz! Nie mam czasu"

Bylam kiedys swiadkiem ciekawej sytuacji na lotnisku w kolejce do odprawy. Byly dwa stanowiska i dwie kolejki. W jednej jako pierwsi stali matka, ojciec i 3 dzieci ( 2 doroslych, jedno w wozku , jakkies 1.5 roku) Za nimi stala jakas kobieta ( okolo 53lata , wiec nie jakas bardzo stara) . Ta starsza poprosila ta matke czy nie popilnuje jej walizki bo juz bardzo dlugo stoi i bardzo ja boli kregoslup bo jest po operacji. Matka odpwoiedziala jej, ze ja tez boli kregoslup. Tyle! Starsza sie zamknela i dalej potulnie stala. Nie dajmy sie wykorzystywac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×