Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przewaga związku bez miłości

Polecane posty

Gość Xxx

Nie jestem  z osob ktore zako...a  sie szybko .Moim zdaniem milosc moze  przyjsc  z czasem   , poprzez poprawne zachowanie sie  drugiej osoby. Z reguly  ci ktorzy szybko sie ,,zako...a  " raczej sa zauroczeni  i dlatego szybko im przechodzi.Uwazam    ,ze lepiej pomalu  odkrywac uczucie  a zatym czlowieka.Jesli jeszcze  znajdziecie  wspolne pasje ,moze byc interesujaco. Tak czy inaczej duzo zalezy od szczescia. 

 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Xxx napisał:

Nie jestem  z osob ktore zako...a  sie szybko .Moim zdaniem milosc moze  przyjsc  z czasem   , poprzez poprawne zachowanie sie  drugiej osoby. Z reguly  ci ktorzy szybko sie ,,zako...a  " raczej sa zauroczeni  i dlatego szybko im przechodzi.Uwazam    ,ze lepiej pomalu  odkrywac uczucie  a zatym czlowieka.Jesli jeszcze  znajdziecie  wspolne pasje ,moze byc interesujaco. Tak czy inaczej duzo zalezy od szczescia. 

 .

masz racje ja zakochałem się w żonie po 20 latach małzeństwa i kochamy się na zabój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2019 o 14:23, Gość gość napisał:

Nie będąc zakochanym ani nie kochając jest się psychicznie wolnym i niezależnym, poza tym trzeźwo ocenia się sytuację.

Będąc w związku, w którym ty nie kochasz, dostrzeżesz, że ktoś cię wykorzystuje, dając mniej niż ty dajesz tej osobie i możesz odpowiednio na to zareagować.

Nie można cię do niczego zmusić ani na tobie niczego wymusić, bo w każdej sekundzie możesz powiedzieć, że jak nie to nie i nie musimy być razem. Jeśli tej drugiej osobie będzie zależeć, to ustąpi lub się rozstaniecie  - tak czy owak ty nic nie tracisz.

A związki z miłości, jeśli zakochamy się w niewłaściwej osobie prowadzą do tragedii takich jak zostanie samemu z dziećmi, bez pieniędzy itd

To prawda. Jak wytłumaczyć facetowi że go nigdy nie kochało. Wiem że to cios ale trzeba to przejść. 

Partner niepełnosprawny jest ma gdzieś że nie kocham go jemu nie zależy. Jemu tylko zależy na wygodnym życiu pod nos jedzonko spanie i mieszkanie pod dachem moich rodziców . Po co mam z nim spać i seks uprawiać skoro nie potrafi nic. Za późno pomyślałam o tym. Tylko pozwoliłam sobie na to. Od początku wiedziałam że seks z osobą niepełnosprawną z niedowładem będzie porażką. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×