Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akimuszki666ppp

Zamierzam pójść pierwszy raz do divy jakieś rady sugestię czym się kierować

Polecane posty

Gość gosc
14 minut temu, Gość Czerwona Róża napisał:

Ja np jak byłam z kilkoma kieoskimi partnerami w łóżku to nie lecialam do burdelu dla pań no ale kto co lubi.Najlepiej to się dobrze dobrać pod wzgledem poziomu libido i ja nie należe do kobiet z niskim poziomem ale to nie znaczy ze daje byle komu i za darmo czy za kasę ciało to nie towar i kobieta powinna się szanować.A takie zwalanie winy na kobiety to nie fer przecież faceta nikt na sile do divy czy do burdelu nie ciagnie 

Burdel dla pań? Przecież one mają za darmo na każdym kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Nie wiem kto pierwszy zaczął : ) ale gdyby nie było takich mężczyzn to takich kobiet też by nie było... Proste.

Prostytucja podobno zaczęła się przy świątyniach niektórych semickich bóstw w Mezopotamii, jak Isztar (Asztarta) albo Baal. Był to tzw nierząd świątynny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueWhale
6 minut temu, Gość BlueWhale napisał:

Facet z klasą idzie do divy. Frajer napina się, stawia kina, kolacje, a po kilku mieszkach słyszy: "jednak nie wiem co czuję, ale nie martw się. Ktoś, gdzieś, kiedyś, napewno"...

Albo płaci farmazoniarzom. "nauczycielom" podrywu, zapomniałem dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość BlueWhale napisał:

Prostytucja podobno zaczęła się przy świątyniach niektórych semickich bóstw w Mezopotamii, jak Isztar (Asztarta) albo Baal. Był to tzw nierząd świątynny...

No cóż... czasy się zmieniają, a ludzie niekoniecznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość ech napisał:

Gdyby mężczyźni nie byli zmuszeni do korzystania z takich usług, to by nie korzystali, ale że większość facetów nie ma szans na znalezienie partnerki (a i sporo tych, którzy są w związku, uprawia seks rzadko, bo żona wieczne nie ma ochoty), to nie mają innej możliwości (choć oczywiście to niewiele daje, bo ciągle brakuje uczuć, tylko potrzeby seksualne zaspokajają). Więc wciąż to wasza wina.

Przestań, myślisz, że faceci się nie ogłaszają? Ciężko by istniało  tyle agencji z mężczyznami co z kobietami, bo kobiety nie korzystają tak chętnie, szanują się i do ..... cza męskiego nie pójdą. Znam sporo kobiet co same są przez długie lata i nie chodzą, więc nie gadaj o przymuszaniu. Jak ktoś idzie, to idzie bo chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
54 minuty temu, Gość Czerwona Róża napisał:

Ja np jak byłam z kilkoma kieoskimi partnerami w łóżku to nie lecialam do burdelu dla pań no ale kto co lubi.

Oczywiście, że nie, przecież jesteś kobietą. Możesz mieć seks na zawołanie. W każdej chwili możesz znaleźć 100 chętnych do związku albo seksu, w zależności, czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciężko by istniało  tyle agencji z mężczyznami co z kobietami, bo kobiety nie korzystają tak chętnie, szanują się i do ..... cza męskiego nie pójdą.

Nie. Po prostu kobiety nie potrzebują płacić, bo mogą mieć seks w dowolnym momencie, kiedy tylko zechcą. W każdej chwili mają 100 chętnych do związku albo seksu, w zależności od potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Akimuszki666ppp napisał:

 Teraz sobie przeglądam ogłoszenia Pań z mojej okolicy i nie wiem na którą się mam zdecydować...🙀 Może mi się spodoba kto wie 🐈

Opiniami na forum garsoniery. Tak to możesz srogo się sparzyć. To, co ona mówi w opisie, nic nie świadczy o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×