Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa

Przeziębienie w ciąży. Co można ?

Polecane posty

Gość Ewa

Jak w temacie. Smarkanie, kaszel, opryszczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Inhalacje z soli fizjologicznej, stodal syrop, rutokal c plus, są też tabletki do ssania na gardło dla kobiet w ciąży i karmiących, nazwy niestety nie pamietam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mleko + gnieciony (nie krojony) czosnek + miód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Te leki Prenalen dla kobiet w ciąży to zasadniczo jest cukier z czosnkiem i malinami. Oprychę zakleić plasterkiem a jak podeschnie to maść cynkowa. Pic duzo  i pojsc do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi lekarz pozwolil chyba stodal, paracetamol. Dodatkowo seria prenalen. Inhalacje z soli . oczywiscie czosnek, syrop z cebuli i inne naturalne metody. ta opryszczka wyskoczyla Ci pierwszy raz w życiu czy kolejny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko. Najnowasze badania pokazuja ze jedyne szczegolnie niezalecane to te dzialajace na osrodkowy uklad nerwowy. Wszystko zalezy ktory trymestr. Ja cala ciaze do 7 miesiaca bylam na aspirynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matko, ja w ciąży chorowalam i żarłam czosnek do dnia, w którym zwymiotowałam od czosnku, przez dwa kolejne tygodnie czułam ten smak i miałam okropne mdłości czosnkowy, mjinęły prawie 2 lata i jak zamówiłam kaczkę to mi dali natartą czosnkiem i wyobraźcie dobie, że znow wymiotowałam w toalecie, a w ciąży już od dawna nie byłam. Kolejne lata, a ja nie zjem nic co leżało obok czosnku. Sorry za gadkę nie na temat, ale mam czosnkofobie i muszę wrzucić z siebie ten ciężar.  Nie wiem czy tabletki czosnkowy są tak samo skuteczne, ale jeśli tak to polecam zamienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mi lekarz pozwolil chyba stodal, paracetamol. Dodatkowo seria prenalen. Inhalacje z soli . oczywiscie czosnek, syrop z cebuli i inne naturalne metody. ta opryszczka wyskoczyla Ci pierwszy raz w życiu czy kolejny ?

Jak ci polecił stodal to zmień lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Matko, ja w ciąży chorowalam i żarłam czosnek do dnia, w którym zwymiotowałam od czosnku, przez dwa kolejne tygodnie czułam ten smak i miałam okropne mdłości czosnkowy, mjinęły prawie 2 lata i jak zamówiłam kaczkę to mi dali natartą czosnkiem i wyobraźcie dobie, że znow wymiotowałam w toalecie, a w ciąży już od dawna nie byłam. Kolejne lata, a ja nie zjem nic co leżało obok czosnku. Sorry za gadkę nie na temat, ale mam czosnkofobie i muszę wrzucić z siebie ten ciężar.  Nie wiem czy tabletki czosnkowy są tak samo skuteczne, ale jeśli tak to polecam zamienić. 

Wiem co czujesz :D Zawsze lubiłam czosnek a od kiedy jest moim jedynym lekarstwem to mi się po prostu cofa. Ta seria Prenalen też śmierdzi czosnkiem, że szok. Przerzuciłam się na miód z cytryną ale to nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

paracetamol,wapn, wit C, herbata z lipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Herbata z lipy, mleko z czosnkiem i od razu przy pierwszych objawach zakraplanie kilka razy dziennie wody utlenionej do uszu żeby choroba się nie rozwinęła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mi lekarz pozwolil chyba stodal, paracetamol. Dodatkowo seria prenalen. Inhalacje z soli . oczywiscie czosnek, syrop z cebuli i inne naturalne metody. ta opryszczka wyskoczyla Ci pierwszy raz w życiu czy kolejny ?

Mam wirusa w organizmie jeśli o to pytasz , kiedyś wyskakiwała przed każdą miesiączką ale ostatnio miałam kilka miesięcy spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
1 godzinę temu, goscaga83 napisał:

W sumie wszystko. Najnowasze badania pokazuja ze jedyne szczegolnie niezalecane to te dzialajace na osrodkowy uklad nerwowy. Wszystko zalezy ktory trymestr. Ja cala ciaze do 7 miesiaca bylam na aspirynie. 

2 trymestr, początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mleko + gnieciony (nie krojony) czosnek + miód. 

O w życiu 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Wypróbuj Pelafen. Świetnie działa na pierwsze objawy. Ten lek jest jednoskładnikowy i w 100% naturalny więc na pewno nie zaszkodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

W razie bólu gardła Faringosept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×