Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ona79

do facetów i kobiet

Polecane posty

Gość gość ona79

Jak czytam te wasze tematy to nie wiem,czy śmiać mi się chce,czy płakać. 

Faceci,zwłaszcza Ci mniej urodziwi,nie rzucajcie obelgami w kobiety,nie wszystkie takie są,co patrzą na wygląd. W mojej otoczeniu są mniej urodziwi a mają branie. Jest słodki sam w sobie,nie udaje,że jest nie wiadomo jakim maczo. Kieruje się uczuciami. Wystarczy nie być nudnym,nie marudzić jak vvv w komentarzach. Jego wypociny sprawiają,że człowiek już chce wymiotować,a nie współczuć. Znam przykład że kobieta nawet 10/10 wzięła sobie właśnie tego poniżej jej poziomu. Więc nie pitolcie że brzydszy nie oże startować do takiej. Warubek jest taki,że musicie się pozbyć marudzenia i wziąć się porządnie za siebie! Do typowych maczo co to nie oni i traktują kobiety przedmiotowo do użytku uciech cielesnych:kobiety takich mają w tyłkui nie wiem jakbyście chcieli,żadna nie pozwoli się upodlić jak piszecie. Dobrze że to kobiety teraz przebierają,mogą omijać takich szerokim łukiem,a wy lepiej kupcie gumową lalkę. Zrób jej od czasu do czasu masaż,kolację,porwij ją nawet na spacer,nie musicie wydawac milionów w restauracjach! Kochać z kobietą,a nie (r...uc.hać) będzie tylko ten,kto jest dobry dla partnerki,ma szacunek. Inni będą sami ze swoimi przekonaniami. 

Do kobiet: od dawna wiadomo,że facetom nie tylko miłość mentalna w głowie,więcej myślą w stronę seksu,więc jeśli wasz partner chce się kochać,to czemu się nie zgadzacie na to,jeżeli widzisz że jest nuda i rutyna,idź do sklepu i kup jakieś przebranie,kup seksowną ...enkę,bieliznę,nie wiem,zrób inny makijaż,może od czegoś innego zacznijcie seks? :) Nuda dla każdego jest uciążliwa. Po 2,dużo kobiet płacze,że faceci ich zostawiają,ale tez wina leży po waszej stronie. Nie chcecie się z nimi kochać,nie chcecie zmienić nic,jesteście nudne, sorry. Ja też nie lubię jak ktoś zrzędzi mi nad uchem co ja zrobiłam źle,jak ktoś ciągle narzeka,marudzi. Nie dziwię się więc mężczyznom,że nie wytrzymują. Po 3,jeśli bronicie im spotkań z kolegami przy piwie,to robicie kolejny błąd. Pozwól mu od czasu do czasu,kup mu to cholerne piwo,sobie winko,niech on idzie do kolegów,Ty idź na plotki do swoich koleżanek. To takie trudne? 

Naprawdę żadna ze stron nie umie ze sobą rozmawiać? Nie umiecie we dwoje o siebie dbać?Liczycie że związek to tylko związek,nic robić nie trzeba i tyle? Po co się wiążecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 26.10.2019 o 20:17, Gość gość ona79 napisał:

Jak czytam te wasze tematy to nie wiem,czy śmiać mi się chce,czy płakać. 

Faceci,zwłaszcza Ci mniej urodziwi,nie rzucajcie obelgami w kobiety,nie wszystkie takie są,co patrzą na wygląd. W mojej otoczeniu są mniej urodziwi a mają branie. Jest słodki sam w sobie,nie udaje,że jest nie wiadomo jakim maczo. Kieruje się uczuciami. Wystarczy nie być nudnym,nie marudzić jak vvv w komentarzach. Jego wypociny sprawiają,że człowiek już chce wymiotować,a nie współczuć. Znam przykład że kobieta nawet 10/10 wzięła sobie właśnie tego poniżej jej poziomu. Więc nie pitolcie że brzydszy nie oże startować do takiej. Warubek jest taki,że musicie się pozbyć marudzenia i wziąć się porządnie za siebie! Do typowych maczo co to nie oni i traktują kobiety przedmiotowo do użytku uciech cielesnych:kobiety takich mają w tyłkui nie wiem jakbyście chcieli,żadna nie pozwoli się upodlić jak piszecie. Dobrze że to kobiety teraz przebierają,mogą omijać takich szerokim łukiem,a wy lepiej kupcie gumową lalkę. Zrób jej od czasu do czasu masaż,kolację,porwij ją nawet na spacer,nie musicie wydawac milionów w restauracjach! Kochać z kobietą,a nie (r...uc.hać) będzie tylko ten,kto jest dobry dla partnerki,ma szacunek. Inni będą sami ze swoimi przekonaniami. 

Jestem dobry i mam szacunek do kobiet, jednocześnie nie jestem nudny, bo mam pasje i poczucie humoru, a mimo to żadna mnie nie chce. I nie, to nie marudzenie jest przyczyną, bo w rzeczywistości tego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba najrozsądniejsza rzecz jaką tu przeczytałem dzisiaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×