Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość looool

Zmiano

Polecane posty

Dnia 10.06.2023 o 09:31, BBB napisał:

Rozumiem, ale niektórym bardzo brakowało kultury - pytanie o ciążę jest naprawdę czymś złym, nieważne jakie są intencję. 

Myślę,że nie rezygnuje z YT, ale potrzebuje przerwy - przecież pracuje więc wiadomo,że ma tego czasu mniej. Ostatnie lata wyglądały tak, że zajmowała się kanałem, pracą i ogarnięciem mieszkania - jego zakupem, ogarnięciem fachowców, doborem wszystkiego - wiem,że ludziom się wydaje ,że to nic ciężkiego, ale żeby znaleźć durna komodę spędza się kilka godzin w necie i w sklepach stacjonarnych. A z fachowcami bywa różnie - trzeba pilnować efektów, zgłaszać uwagi, dostarczać jakieś materiały - jednym słowem być na miejscu. Poświęca swój czas na chłopaka, znajomych, rodzinę więc siłą rzeczy na YT ma mniej czasu 

Wtedy miała czas na yt, bo pewnie liczyła na współpracę. A nawet jak nie, to za same wyświetlenia cześć wykończenia jej się zwróciła bo to chodliwy temat. 
 

ostatnio w Polsce była jessica Martin i wstawiała zdjęcie ze spotkała się ze zmiano i Patrykiem (który miał minę jakby tam był za karę haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Heaem napisał:

Wtedy miała czas na yt, bo pewnie liczyła na współpracę. A nawet jak nie, to za same wyświetlenia cześć wykończenia jej się zwróciła bo to chodliwy temat. 
 

ostatnio w Polsce była jessica Martin i wstawiała zdjęcie ze spotkała się ze zmiano i Patrykiem (który miał minę jakby tam był za karę haha)

Bo dobra, ale ona nie jest niczyim niewolnikiem, jak nie chce nagrywać, to nie nagrywa. Nie wiem po co wypominać komuś ,że ktoś gdzieś był, przecież to jej prawo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiła kiedyś gdzie pracuje? Zaciekawiło mnie to, bo razem z partnerem są młodzi, a od kilku lat widać, że żyją na naprawdę bardzo dobrym poziomie. A z tego co kojarzę ona chyba nie ma jakiegoś wyjątkowego wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pycholina napisał:

Mówiła kiedyś gdzie pracuje? Zaciekawiło mnie to, bo razem z partnerem są młodzi, a od kilku lat widać, że żyją na naprawdę bardzo dobrym poziomie. A z tego co kojarzę ona chyba nie ma jakiegoś wyjątkowego wykształcenia.

Skończyła studia i gdzieś pracuje - chyba w marketingu. Chyba wypada najlepiej ze wszystkich tych youtuberek, bo nie jest uzależniona od YT. Raczej coś w głowie ma że woli mieć pewne źródło dochodów i ładne mieszkanie niż mało pracować i prosić o wsparcie na YT (tak, niektórzy mają taki przycisk,że możesz im przesłać kasę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Magdę, chociaż jej content nie był porywający, to ona sama sympatyczna i lubiłam od czasu do czasu zajrzeć co u niej. Moim zdaniem słabe było to, że dała znać o przerwie. Ludzie się martwili, bo jest lubiana. Nie jest oczywiście niewolnikiem i nagrywać nie musi, jeżeli już tego nie chce i nie czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×