Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SA RZECZY

więc skąd żal skoro deszcz płącze za mnie?

Polecane posty

Gość Gość
9 minut temu, Gość Parassolka napisał:

Przeceniasz moją rolę na tym świecie aczkolwiek moje ulubione słówko to ,,Żartowałam":-)kto wie ten wie:-)

Hula...wiatr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Parassolka napisał:

Przeceniasz moją rolę na tym świecie aczkolwiek moje ulubione słówko to ,,Żartowałam":-)kto wie ten wie:-)

Diagnoza parasola.. przerost formy  nad treścią..A tyle siedzę w medycznych rzeczach,że diagnoza trafna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Diagnoza parasola.. przerost formy  nad treścią..A tyle siedzę w medycznych rzeczach,że diagnoza trafna.

Diagnozy to ja stawiam i widzę ze świetnie mi to wychodzi.Stwierdzam ze jesteście zdrowi-tzn  Żartowałam ma się rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Hula...wiatr..

Część Stefan 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Parassolka napisał:

Diagnozy to ja stawiam i widzę ze świetnie mi to wychodzi.Stwierdzam ze jesteście zdrowi-tzn  Żartowałam ma się rozumieć.

A co do Wojtusia🤣och!Wojtuś..Fakt  w dzieciństwie ma się wymyślonego przyjaciela,to  w dorosłym  życiu można mieć wymyślonego ukochanego,ale i na to jest terapia 😁 tajemniczy facet nie da rady być cale życie A,L,M czy W..  końcu sam się pogubi biedaczek,tyle tożsamość ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
49 minut temu, Gość Gość napisał:

A co do Wojtusia🤣och!Wojtuś..Fakt  w dzieciństwie ma się wymyślonego przyjaciela,to  w dorosłym  życiu można mieć wymyślonego ukochanego,ale i na to jest terapia 😁 tajemniczy facet nie da rady być cale życie A,L,M czy W..  końcu sam się pogubi biedaczek,tyle tożsamość ..

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×