Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna

finiata jakie opinie

Polecane posty

Gość Katarzyna

Chciałam Was prosić o opinię, widzę bardzo dużo informacji nt finiaty ponoć bardzo korzystna opcja dla firm. Jakie macie opinie dziewczyny korzystałyscie ? Wiele dobrego o nich piszą a jakie macie Wy doswiadczenia w tej kwestii ? Dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Właśnie  czytałam wiele na ich temat . Mają bardzo pozytywne opinie i zastanawiamy się z mężem nad skorzystaniem z takiej linii finansowania . Wydaje mi się to być bardzo dobra opcja . Chętnie poczytam więcej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta

Firma mojego meza korzystala z ich uslug. Sprawdzili sie calkiem dobrze. Nie wchodzilam w szczegoly ale powiedzial mi ze jest zadoowlony z ich systemu, a przede wszystkim odpowiedniego kontaktu z obsluga ktory byl niemal caly czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywnaA

Dużo teraz o nich się mówi , jest to nowość . Po przeczytanych opiniach sądzę że warto skorzystać z takiej pomocy . Poszperaj po internecie sprawdź więcej informacji na ich temat i działaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czas są i opinie faktycznie mają dobre. Obecnie taka możliwość skorzystania z limitu od Finiaty może być bardzo pomocne. Mając limit kredytowy na niskim oprocentowaniem jest dobrym rozwiazaniem. A Finiata ma 2,9% od kwoty wypłaconej. Czyli całkiem dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×