Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matylda 32

Gdzie po małe auto do miasta?

Polecane posty

Gość Matylda 32

Hej dziewczyny, 

chcę kupić małe, używane auto do poruszania się na co dzień po mieście. Raczej krótkie trasy, wiecie dom-praca-trening-zakupy. Nigdy nie kupowałam auta, więc nie wiem jak to się za bardzo robi, a nie mam kogo poprosić o pomoc. 

Będę wdzięczna za info gdzie najlepiej szukać takich samochodów, na co zwracać uwagę i na jakie modele warto stawiać. Podobają mi się np. Fiaty 500, ale nie wiem czy mam wystarczająco dużo kasy - ok. 30 tys. zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta92

Oo, ja mam Fiata 500. To jest ekstra furka. Idealna do miasta, no i wiadomo - piękna 😉 Mój jest jeszcze w takim niebieskim pastelowym kolorze. Pamiętaj tylko, że jak kupujesz używany to poszukaj sobie wiarygodnego sprzedawcy, żebyś potem nie miała problemów. Moja siostra z mężem kupowała niedawno samochód i znaleźli w Master1. Oni sprzedają auta po kontraktach leasingowych, więc to są zazwyczaj pewne fury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLuzia

A zastanawiałaś się nad autem na abonament? To może być dobra opcja jeżeli nigdy jeszcze nie miałaś auta i nie do końca ogarniasz te wszystkie formalności, no i samo auta. 

Wiesz jak to jest z zakupem używanego auta. Musisz się jednak mocno znać, żeby Ci ktoś nie wcisnął rzęcha. 

Dlatego zastanów się czy nie postawić na auto w abonamencie. Płacisz co miesiąc czynsz i jeździsz autem, które ktoś za Ciebie naprawia, ubezpiecza i nawet wymienia opony. Ty tylko tankujesz. Moim zdaniem fajna opcja szczególnie dla osób, które nie znają się na samochodach. No i jak coś to abonament możesz sprawdzić od razu w Master1. Oni też mają je w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Kapusta

Jest trochę modeli małych, ekonomicznych autek. Z mojego doświadczenia wynika, że spore rozeznanie w motoryzacji mają pracownicy salonu samochodów używanych Autoloco. Skontaktuj się z nimi przez Otomoto, a na pewno znajdą autko dla ciebie, w dodatku z niskim przebiegiem, świetnym stanem technicznym i po atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×