Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20893

Facet powiedzial mi,ze jestem puszczalska...

Polecane posty

Gość 20893

Mialam 2 chlopakow, z 1 byl sex i on o tym wie. Byl oralny, normalny tez ale ja wiecej nie wiem o sexie niz wiem.Nawet boje sie pojsc z tym nowym i zwlekam juz 8 miesiecy  bo on jest doswiadczony.A ostatnio niby zartem powiedzial ze jestem przechodzona...co myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostaw bo to zwykły burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość 20893 napisał:

Mialam 2 chlopakow, z 1 byl sex i on o tym wie. Byl oralny, normalny tez ale ja wiecej nie wiem o sexie niz wiem.Nawet boje sie pojsc z tym nowym i zwlekam juz 8 miesiecy  bo on jest doswiadczony.A ostatnio niby zartem powiedzial ze jestem przechodzona...co myslec?

Gościu traci cierpliwość: dziewica nie jesteś a on musi czekać 8 miesięcy,  to i rzuca krzywymi żartami.

Aż dziwne że tyle czekał, ale wygląda na to, że już niedługo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20893
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zostaw bo to zwykły burak

tak zrobię

1 minutę temu, Piaskun napisał:

Gościu traci cierpliwość: dziewica nie jesteś a on musi czekać 8 miesięcy,  to i rzuca krzywymi żartami.

Aż dziwne że tyle czekał, ale wygląda na to, że już niedługo.

 

nie jestem dziewicą, ale mam bardzo male doswiadczenie...3 pozycje, sex normalny dopochwowy tylko kilka razy,mniej niz 10

oralny moze 5 razy...a on mial tyle dziewczyn i napewno wypadne najgorzej a chce byc dla niego naj.  to nie jest dziwne ze tyle czekal bo moj ex czekal 2 lata, nigdy nie mialam tez zadnych przelotnych znajomosci

jednak zastanawiam sie czy to w ogole ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Absolutnie ale to absolutnie nie musisz mu się spowiadać z ilości partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 randkowiec

Faceci czekają tak długo?, wow, szacun, 2 lata, wow, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci buziaka
15 minut temu, Gość 20893 napisał:

Mialam 2 chlopakow, z 1 byl sex i on o tym wie. Byl oralny, normalny tez ale ja wiecej nie wiem o sexie niz wiem.Nawet boje sie pojsc z tym nowym i zwlekam juz 8 miesiecy  bo on jest doswiadczony.A ostatnio niby zartem powiedzial ze jestem przechodzona...co myslec?

de/bil, uciekaj od niego, przyjdź do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość 20893 napisał:

tak zrobię

nie jestem dziewicą, ale mam bardzo male doswiadczenie...3 pozycje, sex normalny dopochwowy tylko kilka razy,mniej niz 10

oralny moze 5 razy...a on mial tyle dziewczyn i napewno wypadne najgorzej a chce byc dla niego naj.  to nie jest dziwne ze tyle czekal bo moj ex czekal 2 lata, nigdy nie mialam tez zadnych przelotnych znajomosci

jednak zastanawiam sie czy to w ogole ma sens...

Kobiety kłamią o seksie, dlatego jeśli kobieta mówi że miała jednego to mężczyzna myśli że było wielu, jeśli ona mówi że dała dopiero po 2 latach to on myśli że góra po 3 tygodniach.

I nikogo nie obchodzi co uprawiała z byłym czy byłymi. Nikt tego nie chce słuchać i nie w pozycjach mężczyzna liczy kobiece doświadczenia, a w byłych partnerach seksualnych. Ten rachunek wygląda mniej więcej tak: "zero" i "za dużo". 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakby mi facet powiedział że jestem przechodzona to więcej bym to znać nie chciała, autorko miej choć trochę honoru

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakby mi facet powiedział że jestem przechodzona to więcej bym to znać nie chciała, autorko miej choć trochę honoru

 

Dokladnie, poza tym to hipokryta bo sam.miał wiele kobiet. Nie chciałabym znać takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20893
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Absolutnie ale to absolutnie nie musisz mu się spowiadać z ilości partnerów.

Wiem Kochana, wiem...ale tak wyszlo

44 minuty temu, Gość 1 randkowiec napisał:

Faceci czekają tak długo?, wow, szacun, 2 lata, wow, szok

moze mnie kochal bo czekal cierpliwie i nie wspominial nic 🙂

45 minut temu, Leżaczek napisał:

Ma rację 👌😗

Pieprz sie

43 minuty temu, Piaskun napisał:

Kobiety kłamią o seksie, dlatego jeśli kobieta mówi że miała jednego to mężczyzna myśli że było wielu, jeśli ona mówi że dała dopiero po 2 latach to on myśli że góra po 3 tygodniach.

I nikogo nie obchodzi co uprawiała z byłym czy byłymi. Nikt tego nie chce słuchać i nie w pozycjach mężczyzna liczy kobiece doświadczenia, a w byłych partnerach seksualnych. Ten rachunek wygląda mniej więcej tak: "zero" i "za dużo". 😛

Jezeli oceniasz ludzi z gory to mam nadzieje ze zostaniesz oceniony w ten sam sposob, zwlaszcza w jakiejs waznej dla Ciebie dziedzinie/sprawie.Jestes strasznie ograniczony.Mojego obecnego widocznie to obchodzi bo pyta o tamtego ,o szczegoly sexu i wszystkiego jak i o kazdego kolege co nas laczy

44 minuty temu, Gość dam ci buziaka napisał:

de/bil, uciekaj od niego, przyjdź do mnie 🙂

juz   jestem blisko,zrób herbatkę i otwórz drzwi🥂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20893
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakby mi facet powiedział że jestem przechodzona to więcej bym to znać nie chciała, autorko miej choć trochę honoru

 

Mam i zakoncze to zanim to zrobimy ale mysle jeszcze jak "odwdzieczyc sie"poki mamy kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widać autorko, że nie dajesz sobie w kasze dmuchać. Brawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gisc

ahah gdzie ty widzisz ze nie daje sobie dmuchac w kasze ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gisc napisał:

ahah gdzie ty widzisz ze nie daje sobie dmuchac w kasze ??/

Bo każe czekać facetowi na seks, aż będzie gotowa (niby normalne, ale firmowe głupi są zszokowany, że facet czeka tyle), bo chce odejść po ...ycznym tekście, bo jedzie z forumowymi głupkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadm
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Absolutnie ale to absolutnie nie musisz mu się spowiadać z ilości partnerów.

Moja znajoma po ślubie kościelnym dowiedziała się ze mąż ma 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak kultury
6 godzin temu, brokentiger87 napisał:

ile razy można być dziewicą?

za każdym razem jesteś dziewicą z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
4 godziny temu, Gość sadm napisał:

Moja znajoma po ślubie kościelnym dowiedziała się ze mąż ma 2 dzieci.

o kur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerting
6 godzin temu, brokentiger87 napisał:

fuj, oral 

nie bierzesz do japy? żartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gerting napisał:

nie bierzesz do japy? żartujesz

Bardzo dobrze, szanujące się kobiety nie robią lodów. 

Dziewczyny odmawiajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość 20893 napisał:

Jezeli oceniasz ludzi z gory to mam nadzieje ze zostaniesz oceniony w ten sam sposob, zwlaszcza w jakiejs waznej dla Ciebie dziedzinie/sprawie.Jestes strasznie ograniczony.Mojego obecnego widocznie to obchodzi bo pyta o tamtego ,o szczegoly sexu i wszystkiego jak i o kazdego kolege co nas laczy

Może i jesteś młoda i niedoświadczona, ale to nie usprawiedliwia tak piramidalnej głupoty a braku wyczucia.

Nie dawać facetowi i opowiadać o seksie z byłym... Tego się nie robi nawet jeśli pyta. A pytać może bo chce się dowiedzieć czemu  jeszcze nie ma między wami seksu, czemu jest "gorszy" i zbierać argumenty za rozstaniem. Czasem ludzie rozdrapują ranki i jątrzą je.

Sama położyłaś tą relację. No jak można być tępą dzidą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość sadm napisał:

Moja znajoma po ślubie kościelnym dowiedziała się ze mąż ma 2 dzieci.

Co innego nie poinformować partnera o ilości dzieci a zupełnie co innego  jest nie spowiadać się że swojej przeszłości, inna rzecz to dziwię się że to się dało ukryć dzieci choćby że względu ma alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 6
13 minut temu, Piaskun napisał:

Może i jesteś młoda i niedoświadczona, ale to nie usprawiedliwia tak piramidalnej głupoty a braku wyczucia.

Nie dawać facetowi i opowiadać o seksie z byłym... Tego się nie robi nawet jeśli pyta. A pytać może bo chce się dowiedzieć czemu  jeszcze nie ma między wami seksu, czemu jest "gorszy" i zbierać argumenty za rozstaniem. Czasem ludzie rozdrapują ranki i jątrzą je.

Sama położyłaś tą relację. No jak można być tępą dzidą?

Skoro pyta to niech liczy się z odpowiedzią inaczej sam jest tępy, skoro przespała się z byłym po dwóch latach, a z obecnym jest 8 miesięcy to jeśli czuje się gorszy to wychodzą z niego kompleksy, bo ja nie widzę innego powodu. To, że nie jest już dziewicą nie oznacza, że powinna  przespać się z kolejnym po kilku dniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Gość 6 napisał:

Skoro pyta to niech liczy się z odpowiedzią inaczej sam jest tępy, skoro przespała się z byłym po dwóch latach, a z obecnym jest 8 miesięcy to jeśli czuje się gorszy to wychodzą z niego kompleksy,

Piszesz, jakby to była obelga. 95% ludzi na ziemi ma kompleksy. 

Cytat

bo ja nie widzę innego powodu. To, że nie jest już dziewicą nie oznacza, że powinna  przespać się z kolejnym po kilku dniach. 

Pewnie masz rację, że koleś nie ma poczucia wartości bo powinien zrezygnować z tej znajomości o wiele szybciej. Jeśli męzczyzna czeka miesiącami to oznacza, że:
a) nie podoba się kobiecie
b) jest idi0tą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Piaskun napisał:

Piszesz, jakby to była obelga. 95% ludzi na ziemi ma kompleksy. 

Pewnie masz rację, że koleś nie ma poczucia wartości bo powinien zrezygnować z tej znajomości o wiele szybciej. Jeśli męzczyzna czeka miesiącami to oznacza, że:
a) nie podoba się kobiecie
b) jest idi0tą. 

c) kobieta nie chce za szybko podejmować współżycia. 

Kompleksy można mieć, ale niech się ich nie przelewa na partnera. Dla mnie ten koleś nie byłby odpowiedni do związku, więc cieszyła um się, że czekałam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

c) kobieta nie chce za szybko podejmować współżycia. 

Kompleksy można mieć, ale niech się ich nie przelewa na partnera. Dla mnie ten koleś nie byłby odpowiedni do związku, więc cieszyła um się, że czekałam. 

 

Dla mnie taka kobieta to ktoś niewarty czasu. A muszę go szanować w moim podeszłym wieku 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×